FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 81, 82, 83  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kajagoogoo
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 14 Lis 2013
Posty: 15

PostWysłany: Wto Lut 17, 2015 12:42 am    Temat postu: Sztukateria zewnętrzna Odpowiedz z cytatem

Mi tam podoba się sztukateria zewnętrzna. Jest to rozwiązanie - moim zdaniem - nadal modne. Zresztą to kwestia gustu, a o gustach ponoć się nie dyskutuje Wink. W każdym razie uważam, że można ozdobić dom w naprawdę fajny sposób za pomocą takich elementów fasadowych. Jeśli będziesz szukać inspiracji, to możesz też zajrzeć tutaj: http://www.sztukateria-sieradzki.pl/oferta/sztukateria-zewnetrzna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Pią Lut 20, 2015 12:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie muszę zaopatrzyć się w rusztowanie warszawskie, żeby skończyć budowę swojego domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slawom200
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 13
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Wto Lut 24, 2015 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a macie jakieś propozycje dobrych firm, które zajmują się takimi sprawami jak np. termoizolacje natryskowe? Poszukuję fachowca najlepiej w okolicach Gdańska, Gdyni.
_________________
All you touch and all you see, Is all your life will ever be.

Portal dla ekspertów budowlanych


Ostatnio zmieniony przez slawom200 dnia Wto Kwi 14, 2015 2:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bogdan14
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Lut 2015
Posty: 2

PostWysłany: Wto Lut 24, 2015 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze jest opcja budowy domu na swojej wymarzonej działce. Chyba nalepsza z możliwych. Zdecydowanie polecam : http://www.maraf.pl/budowa-domow-pod-klucz/ Można również się dogadać i zrobią z wykończeniem Smile U mnie to przebiegło bardzo sprawnie i wyszło dużo taniej niż kupno domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dembik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 71

PostWysłany: Nie Mar 08, 2015 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kalamar napisał:
Ja właśnie muszę zaopatrzyć się w rusztowanie warszawskie żeby skończyć budowę swojego domu.


Ale jesteś pewien, że rusztowania warszawskie będą najlepsze? Nie lepiej przy budowie domu zainwestować po prostu w rusztowanie przestawne tego typu - http://www.dmn.pl/oferta/rusztowania/rusztowanie-stabilo-/dlugosc--m,5,3,99 warszawskie przestawne też są dostępne, ale ze względu na budowę przy inwestycjach takich o jakich mówisz, akurat warszawskie nie będą najlepszym wyborem. Domena Drabiny i Rusztowania na pewno ma sprzedaż, nie orientuje się, czy nie ma możliwości wynajmowania by trzeba było zapytać, tak czy inaczej zakup też nie jest głupim pomysłem bo takie rusztowanie na pewno się przyda w późniejszym czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Samsel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 7

PostWysłany: Czw Lip 23, 2015 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi znajomi zamówili gotowy projekt domu i sobie chwalą. Od razu dodam, że też zależało im na ekologicznych i energooszczędnych rozwiązaniach. Jak coś podaję namiary na pracownię architektoniczną, z której usług korzystali: gotowe projekty domów nowoczesnych, może coś z ich oferty Cię zainteresuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bryks
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lip 2015
Posty: 86

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2015 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę Wam polecić świetną ekipę budowlaną - Espiro Unique - domy jednorodzinne, wille, a także domy pomyślane z dużym rozmachem to ich domena Smile [/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2015 11:25 am    Temat postu: budowa domu Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad ogrzewaniem jakie najbardziej jest ekonomiczne. Ale zastosowanie www.sterownikitech.pl na pewno jest rozsądnym pomysłem. Nawet w mieszkaniu w bloku zastosowanie sterownika pokojowego jest
ekonomiczne. Kolor można też dopasować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olga87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 133

PostWysłany: Pon Lut 08, 2016 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeglądaliście może te projekty domów jednorodzinnych? Bardziej byście doradzali piętrowe czy te z poddaszem użytkowym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prowansja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 285

PostWysłany: Pon Lut 08, 2016 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm budowa domu to poważne przedsięwzięcie, trzeba się na tym naprawdę znać, to nie są przelewki. Dlatego może też rozważcie kupno gotowego domu, albo może warto zlecić jego budowę profesjonalnej firmie jak np. http://www.mmdiament.pl/ ? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prowansja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 285

PostWysłany: Pon Lut 08, 2016 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm budowa domu to poważne przedsięwzięcie, trzeba się na tym naprawdę znać, to nie są przelewki. Dlatego może też rozważcie kupno gotowego domu, albo może warto zlecić jego budowę profesjonalnej firmie jak np. http://www.mmdiament.pl/ ? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hohome
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 287

PostWysłany: Wto Lut 09, 2016 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że czasami lepiej jest kupić na przykład gotowe mieszkanie niż budować dom od podstaw. Zobaczcie sobie tutaj http://atro.net.pl/ są bardzo fajne oferty prosto od developera. Myślę, że zaoszczędzić można sporo czasu to raz, a dwa, że mamy już coś gotowego:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1102

PostWysłany: Pon Lut 15, 2016 6:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście budowe mam za sobą i teraz najlepszy etap czyli wykończenia. Wybieram dobieram i to najbardziej lubię. Upatrzyłam już parkiet i listwy http://parkiet.pl/12-listwy-przypodlogowe-mdf Szukam jeszcze płytek do łazienki i kuchni. Meble przyjadą na dniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pics13
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 30

PostWysłany: Sro Lut 24, 2016 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobre jakościowo parkiety i w dobrych cenach mają na http://parkietymarzen.com.pl, zobacz sobie tam, jak jesteś na kupnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pią Lut 26, 2016 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu to nie przelewki, tu trzeba stawiać na profesjonalizm w pełnej krasie. Porządna ekipa to nie wszytko, trzeba tez stawiać na wysokiej klasy materiały budowlane na których to wszystko przecież będzie się trzymać. Dlatego każdemu kto ma w perspektywie budowę domu to polecam sprawdzić materiały na instalterm.eu. Firma m wieloletnie doświadczenie i stawia przede wszystkim na wysoką jakość. Dlatego ich asortyment jest najwyższej kasy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 81, 82, 83  Następny
Strona 3 z 83

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy