FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Budowa domu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwiana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 913

PostWysłany: Nie Sie 07, 2016 12:27 pm    Temat postu: Budowa domu Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteście na etapie budowania domu, to zdecydowanie wybierzcie okna, drzwi i bramy w firmie Wandy's, namiary na ofertę:
stolarka okienna Wrocław
drzwi zewnętrzne Wrocław
bramy segmentowe Wrocław
Naprawdę warto Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Pon Sie 08, 2016 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile taka budowa domu u Was trwałą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pią Sie 12, 2016 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu to poważna inwestycja i wielkie przedsięwzięcie, wymagające użycia profesjonalnych narzędzi i materiałów. Dzięki temu można się cieszyć pięknym domem bez poprawek. Dlatego warto pomyśleć o kołkach wbijanych, które gwarantują jak najlepszą przyczepność sufitów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prowansja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 285

PostWysłany: Pon Sie 15, 2016 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myślicie, że warto robić pomiary hałasu w trakcie takiej inwestycji? A jeśli tak to przed, czy po, czy na każdym etapie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Pon Sie 15, 2016 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaki projekt domu wybrałeś?Bo ja właśnie rozglądam się za gtowyi projektami tutaj http://pracownia-projekty.dom.pl/projekty_letniskowe.html bo są w dobrych cenach i z tego co widziałam mają też happy hour i od czasu do czasu obniżają znacznie ceny projektów. Bardzo podoba mi się fakt, że są tam projekty domów różnego rodzaju nawet te z bali co jest ostatnio mało spotykane. Muszę się na coś w końcu zdecydować Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melka29
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2016
Posty: 81

PostWysłany: Nie Sie 21, 2016 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę za to polecić firmę budowlaną - Espiro Property, z której my korzystaliśmy, budując nasz dom Smile Solidna, fachowa ekipa! Zero zaliczek, duże wsparcie w każdej fazieprac, terminowe oddawanie poszczególnych etapów - to tylko niektóry atuty tej współpracy Smile Panowie naprawdę znają się na swoim fachu, dlatego też z pełną odpowiedzialnością POLECAM Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 649

PostWysłany: Czw Sie 25, 2016 1:39 pm    Temat postu: brama Odpowiedz z cytatem

Budując dom warto od razu pomyśleć o bramie wjazdowej. Ja dodatkowo skorzystał bym z tej oferty http://www.nice.pl/Produkty,673/Automatyka_do_bram/Akcesoria Zamontował bym kolumny fotokomórek. Zwiększają one bezpieczeństwo mieszkańców. A też chronią przed włamaniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Nie Wrz 04, 2016 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

udując dom warto pomysleć o systemie domu inteligentnego. Sama zastanawiam się nad zamówieniem systemu SmartHome. Słyszałam o nim wiele pozytywnych opinii i chyba się na niego zdecyduję zwłaszcza, ze nie jest drogi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
honorata
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 684

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2016 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze miałam dylemat: dom czy piętrowe mieszkanie Wink kto z Was też miewa takie rozkminy? Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaceky
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 16 Lis 2015
Posty: 24

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2016 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak wolę dom, własne podwórko i garaż to coś wspaniałego Smile Większa przestrzeń, komfort i brak uciążliwych sąsiadów.

Znajomy wziął na ten cel kredyt w opisanym na forum banku ing http://ad-master.pl/gdzie-najlepsza-lokata-t4267.html#p14134 i zbudował super garaż z ogrzewaniem i kanałem. Teraz majsterkuje w nim w każdej wolnej chwili. Smile


Ostatnio zmieniony przez jaceky dnia Pią Cze 30, 2017 6:00 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Pią Paź 21, 2016 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już zdecydujemy się że chcemy budom to jedna z wielu decyzji została podjęta. Później czeka nas wybór projektu i budowa. Dobrze że firma FACHMAN z Mielca mi pomogła. Zdecydowaliśmy się na ich pomoc przy budowie i to była nasz a genialna decyzja. Wszystko było zbudowane idealnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Sro Paź 26, 2016 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My budowę domu mamy za soba - na szczęście. Teraz budujemy garaż ale powoli widać koniec. Jedynie musimy przejrzeć bramy garażowe hormann i jakaś zamówić bo jeszcze nie mamy zadnej a nie możemy mieć otwartego garazu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amunicja28
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 30 Paź 2016
Posty: 18

PostWysłany: Nie Paź 30, 2016 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

melka29 napisał:
Ja mogę za to polecić firmę budowlaną - Espiro Property, z której my korzystaliśmy, budując nasz dom Smile Solidna, fachowa ekipa! Zero zaliczek, duże wsparcie w każdej fazieprac, terminowe oddawanie poszczególnych etapów - to tylko niektóry atuty tej współpracy Smile Panowie naprawdę znają się na swoim fachu, dlatego też z pełną odpowiedzialnością POLECAM Smile


O tej firmie czytałam same dobre opinie. I nie powiem - realizacje na ich stronie oraz warunki współpracy zachęcają, aby z nich skorzystać! Bardzo pro klienckie podejście, zwłaszcza te warunki rozliczenia rozsądne i uczciwe Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Nicolas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 667

PostWysłany: Pon Lis 07, 2016 6:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również zamawiałem okna z Wrocławia, ale z innej firmy. Jestem zadowolony. Miła obsługa, produkty wysokiej jakości. Firma z wieloletnim doświadczeniem.
Zainteresowani? Sprawdźcie ofertę http://oknar-wroclaw.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Wto Lis 08, 2016 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myśleliście o takim rozwiązaniu jak dom pasywny? Ostatnio spotyka się je coraz częściej. Poczytajcie więcej na ten temat na stronie biura projektowego Dom Plus http://krajowy.biz/firma,domplusorgpl, tam znajdziecie wszystkie informacje na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy