FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
cena a jakość
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lukrecja82
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lip 07, 2015 8:49 am    Temat postu: cena a jakość Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie

Mam pytanie, może ktoś / któraś z Was...pytanie raczej do Pań Wink...ma lub dobrze zna opinię o skórzanych czółenkach...dokładnie mam na myśli buty damskie firmy Gabor...taki beżowy model z paseczkami Wink
Wypytuję, ponieważ buty są śliczne...wprost mnie urzekły, ale nie są zbyt tanie, więc zanim zainwestuję taką kasę chciałabym popytać czy są warte swojej ceny i czy czy z czystym sumieniem można je kupić Wink
Może wiecie też czy są wykonane z miękkiej skóry i czy szybko się nie psują?!?
Jak w tej firmie jest z reklamacjami?
Wiem...dużo pytań, ale jak to mówią "kto pyta nie błądzi" Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Karola_24
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Kwi 2015
Posty: 74

PostWysłany: Wto Lip 07, 2015 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciężko powiedzieć. Czasem buty tej firmy są oki, a czasem słabe. Nie wiem od czego to zależy...A jeśli chodzi o to czy są miękkie to musisz sama przymierzyć i się przekonasz...A z reklamacjami spoko bez problemowo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renata82
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lip 07, 2015 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz poczytać komentarze w necie o wyrobach z tej firmy:-) ja mam jedną parę z Gabor i jestem zadowolona, nigdy mi się nie "zepsuły" Smile poza tym, wydaje mi się, że taka firma z taka renomą nie może pozwolić sobie na wpadki i częste reklamacje... takie niesławne wieści szybko sie rozchodzą w wirtualnym świecie i kto by kupował potem takie niesławne buty damskie gabor...Smile powinnaś kupić te czółenka i spać ze spokojna głowąSmile

Ostatnio zmieniony przez renata82 dnia Pon Lip 27, 2015 1:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska96
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 7

PostWysłany: Wto Lip 07, 2015 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam polecam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laundry
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Sro Lip 08, 2015 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak ... ja mam dwie pary butów firmy gabor, nie wiem jak jest z reklamacja ponieważ nigdy nie musiałam tego robić ponieważ buty są naprawdę dobre jakościowo i co najważniejsze bardzo wygodne. Mam czółenka i baleriny w których chodzę już trzeci rok i praktycznie nic się z nimi nie dzieje, były dość drogie ale jak się okazało warte swojej ceny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Moll
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Sro Lip 08, 2015 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goska96 napisał:
Ja tam polecam Wink

Ja równieżSmile Akurat takich czółenek o których wspomniałaś nie mam, ale mam dwie torebki i jedną parę balerin tej firmy i bardzo sobie chwalę, choć z początku miałam wrażenie, że buty mnie uciskają to przy regularnym noszeniu buty idealnie dopasowały się do mojej stopy:) Gabor ma fajną skórę i z tego co mogę powiedzieć to prawie niezniszczalne buty - mam je już trzeci rok:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bianca89
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 31

PostWysłany: Sro Lip 08, 2015 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w buty nie inwestuje majątku ponieważ jestem typem który zalicza wszystkie mozliwe krawężniki więc mi sie bardzo szybko niszczą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hipolit
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Sro Lip 08, 2015 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj, moim zdaniem buty tej firmy są bardzo dobre i trwałe. Co do reklamacji to nie mam pojęci, bo ja swoją parę mam już od trzech lat i nic z nimi się nie stało. W moim przypadku reklamacja już jest nawet nieważna. Warto mieć w swojej szafie przynajmniej jedną parę droższych butów. Od razu samopoczucie jest inne. Są również bardzo wygodne, tylko odpowiednio dopasuj rozmiar.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lukrecja82
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Nie Lip 12, 2015 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet nie wiecie jak ucieszyły mnie Wasze pozytywne komentarze...szczerze mówiąc jakoś tak w głębi liczyłam, że właśnie tak napiszecie i twierdzicie mnie w przekonaniu, że muszę mieć te cudowne czółenka Smile
Czytam i już wyszukuje czy w sieci kupię takie buciki, bo są cudne Smile
Może mi jeszcze jakiś fajny sklepik polecicie...fajnie byłoby żeby miał bezpłatny zwrot...tak na wszelki wypadek Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pią Lip 17, 2015 7:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zdania, ze lepiej wydać wiecej niz oszczędzać i później żałować bo jakość nie taka... Mi wpadły w oko dzbanki i filtry wody na http://www.konesso.pl/pol_m_Dzbanki-i-filtry-wody-524.html Chyba zamówię dwa bo cena jest atrakcyjna a jakość też niczego sobie. Moja mama ma dzbanek Dafi i służy jej już 2 lub 3 rok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze, że ja kupując buty patrzę na jakość. To ona jest dla mnie najważniejsza. Tutaj https://www.apia.com/pl_pl/damskie-buty-c.html jest ciekawy sklep, w którym znajduje się włoskie obuwie damskie . Moim zdaniem jest to miejsce godne polecenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LubieDomy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 163

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie w każdej kwestii oryginalne oznacza bardziej opłacalne. Planuję wymianę szyby w moim aucie i natknęłam się na tę ofertę sklepu > https://szyby24.pl/pl/ i wiecie co ? Nie sądzę, że kupując oryginał wyszłabym na tym lepiej. Zamiennik też są bardzo dobre jakościowo, a cenowo o wiele tańsze. I chyba zdecyduje się na taką właśnie szybę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

charlotte1991 napisał:
Ja jestem zdania, ze lepiej wydać więcej niż oszczędzać i później żałować bo jakość nie taka... Mi wpadły w oko dzbanki i filtry wody

Tutaj akurat się z Tobą nie zgodzę. Czytałam ostatnio na stronie http://strefafiltrow.pl/blog/oryginalne-czy-zamienniki-wklady-brita-maxtra, że zamienniki filtrów do dzbanków filtrujących niczym tak naprawdę się nie różnią od oryginałów, a czasami są nawet od nich bardziej wydajne Wink Polecam sobie przeczytać, jeśli nie wierzysz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karamanke
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Kwi 2018
Posty: 3

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 10:19 pm    Temat postu: szukam firmy Odpowiedz z cytatem

Hej w firmie mojego ojca trzeba węże przemysłowe do substancji lpg na teraz, znacie firmę która zajmuje się doborem odpowiednich i instalacją ?tak żeby dobre były ?

Ostatnio zmieniony przez karamanke dnia Nie Lip 15, 2018 9:27 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety jakoś zawsze pociąga wyższą cenę, ale cóż zrobić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy