FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Centralna klimatyzacja

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Meuri
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 9:05 am    Temat postu: Centralna klimatyzacja Odpowiedz z cytatem

Niedługo zaczynam budowę domu.. niestety dopiero teraz wpadł mi do głowy pewien pomysł aby umieścić jeszcze w nim centralny system klimatyzacji i wentylacji od firmy Wojwent. Posiadacie może w domach takie rozwiązania? Jak się sprawdza? Proszę o szybką odpowiedź Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom mieszkającym w Warszawie, które rozglądają się za sprawdzoną firmą zajmującą się klimatyzacją polecam skontaktować się z www.klimatyka.com.pl W firmie tej pracują świetni specjaliści, którzy znają się na klimatyzacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1114

PostWysłany: Sro Mar 20, 2019 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No taka klimatyzacja w domu super sprawa, moim zdaniem warto! U nas w firmie to oni zakładali klimatyzację - https://multi-system-naszewski.business.site/ także możesz się skontaktować z nimi bo wiem że w takich domach prywatnych też ogarniają
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 417

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze, że nie tylko ja myślę o klimatyzacji do domu. Zeszłoroczne lato dało nam troszkę w kość, prawda? ;D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No prawda, tamto lato było upalne, w ogóle dziś wszystko staje na głowie tak naprawdę. Aż szkoda o tym mówić. No, ale macie racje, jak mam doradzić w kwestii klimatyzatorów, to temat powinnam poruszyć. Mamy na przykład takie https://www.ceneo.pl/Klimatyzatory/p:Aux.htm , bardzo dobre i sprawne. Powinniście je sprawdzić sobie w wolnym czasie. Nadają się, jak dobrze kojarzę i do domu i do biura.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 83

PostWysłany: Nie Mar 31, 2019 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

klimatyzacja to bardzo dobry pomysł. Klimat nam się zmienia i coraz dłużej mamy lato, wiążę się to z upałami w domach/mieszkaniach. Jak w ogóle wygląda montaż takiej klimatyzacji to na tej stronie jest opisane http://fideltronik-inigo.pl/ jeśli jest taka możliwość to na pewno bym z takiej możliwości skorzystała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klimatyzacja to świetna sprawa. Wszystkim polecam w nią zainwestować. Jeżeli mieszkacie w okolicach Wrocławia to skontaktujcie się z firmą www.klimatyzacja-comex.pl Oni zajmują się zakładaniem i serwisowaniem klimatyzacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milagr
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 13 Cze 2019
Posty: 34

PostWysłany: Pon Lip 15, 2019 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój brat korzystał z usług tej firmy https://klima-poznan.pl/serwis-klimatyzacji/ podczas remontu. Podobno oferują kompleksową obsługę wraz z darmową wyceną.
_________________
Aby ukarać mnie za moją pogardę dla autorytetów, Los sprawił, że sam stałem się autorytetem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Clary084
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 184

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio klimatyzacja domowa staje sięcoraz bardziej popularna z uwagi na coraz gorętsze lata. Sama zastanawiam się, czy przed kolejnym latem nie zamontować klimatyzacji u siebie w domu, bo w tym roku ciężko było wytrzymać w domu kiedy temperatura sięgała najwyższych wartości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aligru
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Paź 2018
Posty: 242

PostWysłany: Czw Lis 28, 2019 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz mieć klimatyzację w domu, to najlepiej już na etapie budowy zgłosić się do fachowców w tej materii. Polecam https://www.soltherm.pl/klimatyzacja-do-domu/ robili u mnie i jest perfekcyjnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy