FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Chwilówki
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marko
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 08 Lip 2018
Posty: 16

PostWysłany: Nie Paź 20, 2019 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystałem i mam całkiem pozytywne odczucia. Ale pewnie dlatego, że spłaciłem w terminie, a byłem nowym klientem, więc tak naprawdę oddałem tyle ile wziąłem. Warto wiedzieć, że w kilku instytucjach dostępne są pożyczki, które mają na celu przyciągnięcie nowych klientów. Takie rozwiązanie obecnie znajdziemy w Vivus, Miloan, Finbo, Kuki, Szybka Gotówka. Każda z nich swoje usługi realizuje online, co sprawia, że jeśli decyzja będzie pozytywna, pieniądze trafią na nasze konto bez zbędnej zwłoki. Polecam odwiedzić strony wiodących pożyczkodawców, aby sprawdzić, czy masz szansę na zdobycie pieniędzy na uczciwych warunkach. Najlepiej jest porównać ze sobą wszystkich pożyczkodawców, i dopiero wtedy wybrać najbardziej odpowiadającego naszym potrzebom. Analiza dostępnych usług dowodzi, że w kilku przypadkach można z nich skorzystać za darmo, nie płacąc prowizji. oraz bez odsetek. I rzeczywiście w ich przypadku RRSO=0%, pod warunkiem, że będziemy przestrzegać wszystkich zapisów umowy pożyczkowej. Z drugiej strony trzeba stwierdzić, że na takich warunkach pożyczysz za pierwszym razem, każde następne podejście będzie już obciążone prowizją i odsetkami. I właśnie te opłaty, zwłaszcza prowizja, sprawiają, że oprocentowanie może być wyższe. Dlatego warto, abyś na bieżąco śledził aktualną sytuację na rynku finansowym i zawsze starał się brać pod uwagę promocje.

Ostatnio zmieniony przez marko dnia Pią Maj 05, 2023 1:04 pm, w całości zmieniany 42 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
KamilN
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 11 Gru 2018
Posty: 26

PostWysłany: Czw Lut 27, 2020 7:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z https://provemacredit.pl/?7483f2 i mam z nimi bardzo dobre doświadczenia, nigdy nie było dodatkowych, ukrytych kosztów, pieniądze na koncie są bardzo szybko. Uratowali mnie nie raz z ciężkiej sytuacji, także bardzo polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka94
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 254

PostWysłany: Wto Mar 10, 2020 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja znajoma za pomocą tej strony https://www.fintera.pl/ wzięła jakąś chwilówkę bez przelewania grosza. Mówi że jest bardzo zadowolona, a na tej porównywarce można znaleźć wiele ciekawych ofert. Być może ta strona komuś pomoże. Ja jeszcze nie potrzebowałam takiego wsparcia finansowego Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Czw Mar 12, 2020 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NA chwilówki to lepiej uważać, tylko z pozoru wydają się korzystne a w rzeczywistości, jest zupełnie inaczej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
preston.feest
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Mar 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Mar 12, 2020 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwilówki mają bardzo niekorzystne warunki dla konsumentów, nie warto z nich korzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1371

PostWysłany: Wto Sty 18, 2022 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do wszystkiego należy podchodzić z rozsądkiem, do chwilówek również. Zawsze łatwiej się bierze takie, a potem trudniej spłacić. Najgorzej to się zadłużyć, a i tak bywa. Nawet na https://konsument-wygrywa.pl/oddluzanie-chwilowek/ czytałam ostatnio co takie osoby zadłużone powinny zrobić, gdzie się zwrócić o pomoc. Dobrze takie rzeczy wiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy