FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ciekawe dodatki do wnetrz
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Czw Gru 27, 2018 11:14 am    Temat postu: Ciekawe dodatki do wnetrz Odpowiedz z cytatem

Jestem w trakcie aranżacji wnętrza, zastanawiam się nad salonem i sypialnią . Poszukuję mebli w nowoczesnym stylu , myślę może o stylu skandynawskim uwielbiam go Chciałabym aby moje wnętrza wyły tak urządzone bym czuła się tam zrelaksowana i spokojna. Znacie jakieś dobre sklepy gdzie kupię tego typu meble ? Czytałam w internecie na ten temat i dużo osób poleca takie sklep www.mandihouse.pl , ponoć mają bardzo bogaty wybór mebli różnych znanych marek. Kojarzycie ich? Co możecie mi polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Sro Lut 20, 2019 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodatki do wnętrz, jak również meble to rzecz gustu, ja np. sypialnię urządziłem nowocześnie a salon klasycznie, zamówiłem drewniane meble stylizowane na przedwojenne, a komodę i biblioteczkę nabyłem jako prawdziwe zabytki z początku XX wieku na giełdzie antyków. Na bieżąco podpatrywałem na stronie https://www.antyki-bronisze.pl/kategoria/4?page=1 co się pojawia w ofercie i zarezerwowałem telefonicznie. Moim zdaniem są piękne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ala01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 288

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z antykami sa jak dla mnie dwa problemy - po pierwsze nie jest łatwo kupić coś co jest nie tylko ładne ale i funkcjonalne. Po drugie cena - są po prostu drogie, czy jak kto woli za drogie jak dla mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 210

PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A według mnie jest jeszcze jedna sprawa, o której warto pamiętać przy wyborze meble - nie każde meble, pasują do każdego wnętrza. Ja nie mam w domu wielkich przestrzeni i u mnie najlepiej wyglądają i najlepiej się sprawdzają meble funkcjonalne - raczej nowoczesne niż jakieś antyki.Co do konkretnego sklepu to żadnego nie polecę, bo kupuję po prostu tam, gdzie dane meble mi się najbardziej podobają i gdzie cena jest przystępna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lawenda
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 136

PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie lubię zbyt wielu dodatków w mieszkaniu - kilka zdjęć na ścianie, żywe kwiaty, dla mnie to w zupełności wystarcza. Co do mebli to kupuję w ikei bo sa po prostu dobre i cenowo przystępne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnym elementem dekoracyjnym w naszym domu może być doniczka , w której posadzimy naszego ulubionego kwiatka. Jeżeli poszukujecie właśnie donic , które udekorują wasz dom , to zajrzyjcie na https://fajnedonice.pl/kategoria.3.doniczki.do.domu.html . Widziałam w ich ofercie wiele interesujących wzorów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pati22
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Paź 2016
Posty: 63
Skąd: okolice Radomia

PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się, z dodatkami trzeba uważać. Sama wyznaję zasadę im mniej tym lepiej. Chociaż przyznaje się, że własnie zamówiłam na scandicsofa.pl nowe poduszki do salony na narożnik, który de facto mamy od nich. Tak się fajnie złożyło, że nawet będą współgrać rodzajem materiału, a kolory fajne pomogli mi dopasować. Wydaje mi się, że tak niewielki dodatek nie wpłynie negatywnie na cały wystrój.
_________________
pati22
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2016
Posty: 253

PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie wszelkie dodatki są ograniczone do minimum. Nawet nie o to chodzi, że lubię styl minimalistyczny, ale wszelkiego tego typu rzeczy, dla mnie to zwykłe łapacze kurzu. Za to cenię sobie eleganckie meble, które nie zawsze dobieram tak by do siebie pasowały. W salonie mam na przykład klasyczny regał, witrynę, stolik kawowy i kanapę, a do tego niejako dla równowagi nowoczesny stolik pod telewizor. Dla niektórych może to być jakiś dysonans, a dla mnie to taki mocny akcent, coś co sprawia, że wnętrze nie jest nudne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matilde
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 94

PostWysłany: Nie Lut 24, 2019 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sznurkowe poduszki to piękna i stylowa dekoracja do wnętrza, zwłaszcza gdy są robione ręcznie przez https://web.facebook.com/ZaSznurkiem mam takie w żywych kolorach - czerwonym i żółtym. Pięknie ożywiają ciemne, dębowe antyczne meble
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za dużo dekoracji i dodatków w mieszkaniu to też niedobrze. Nie chodzi o to właśnie, żeby mieć ich mnóstwo. Czasem delikatne i kilka wystarczą. W salonie rzucimy na podłogę duży dywan https://7kd.pl/ i już będzie zdecydowanie inny klimat. Będzie taki domowy klimat z dywanem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ametyst
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2016
Posty: 68

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację co do stylu skandynawskiego. W naszym przypadku sprawdza sie doskonale, a skoro poszukujesz takich mebli to moge Ci podpowiedzieć, że na slf24.pl maja ogromny ich wybór. Sami u nich kupujemy i jak do tej pory nie narzekamy. Doskonale wyglądają, tak samo jest z ich jakością, no ceny, te sa konkurencyjne. To nie to co w innych sklepach, gdzie aż włos sie na głowie jeży.
_________________
ametyst
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzesiek87
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Lip 2018
Posty: 9

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2019 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawowe wyposażenie do domu jaki i dodatki możesz kupić przez internet. Ja na przykład dużo rzeczy kupiłam na marketmeblowy.pl Wink możesz kupić tam zestawy mebli kuchennych, do łazienki czy sypialni ale również elegancki, stylowy fotel uszak tak bardzo pasujący do stylu skandynawskiego Wink Powodzenia w aranżacji, pamiętam że mi ona sprawiła dużo radości, a kupując meble przez internet mogła w krótkim czasie obejrzeć większa ilość propozycji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2019 4:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że fajnym dodatkiem do wnętrz mogą być również figurki. Jednak nie te nowe, a mające już kilka ładnych lat. Dlatego w wolnej chwili odwiedź stronę https://www.antyki-bronisze.pl/kategoria/51 gdzie znajdziesz wiele ciekawych propozycji dodatków i co ważne bardzo dobrze wykończonych dzięki czemu za kilka/kilkanaście lat na odsprzedaży jeszcze lepiej na nich zarobisz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2019 7:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam tak namieszane w meblach i dodatkach, że to głowa boli. Nie wiem, jak to do siebie poskładać, więc myślę nad tym, czy usługa projektowanie wnętrz kraków http://www.freeformstudio.pl/ rozwiązałaby mój problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Sro Cze 05, 2019 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o poszewki na poduszki chodzi to zerknijcie sobie do sklepu online https://littledreams.pl/ Ładne rzeczy mają, poszewki są dobrze uszyte, bardzo jestem zadowolona, że na ten sklep trafiłam. Mam już od nich całkiem sporą kolekcję Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy