FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Co na infekcję pochwy ?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agata36
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Paź 2016
Posty: 92

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 10:09 am    Temat postu: Co na infekcję pochwy ? Odpowiedz z cytatem

Nic nie pomaga mi co jest w aptece, a cały czas właśnie mam swędzenie, żadne maści ani globulki w aptece, pomóźcie, bo szału dostane z tym drapaniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1114

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 6:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odpowiednia higiena to podstawa, a do tego są takie preparaty probiotyczne - Lactovaginal na przykład, które zadbają o odpowiednie ph które niewątpliwie jest naruszone i tak samo zadbają o florę bakteryjną pochwy która w dużej mierze odpowiada za to czy złapiemy jakąś infekcje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Sro Cze 12, 2019 4:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, one się zdecydowanie przydają
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 454

PostWysłany: Sro Cze 12, 2019 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyda się też na pewno cytologia, ja też niedawno robiłam i nie wyszła mi najlepiej. Lekarz kazał mi na wszelki wypadek zrobić test na obecność wirusa HPV i niestety jest dodatni, jedynym sposobem żeby się go pozbyć jest żel Papilocare, bo jego zadaniem jest między innymi leczenie zmian śródbłonkowych wywołanych przez wirus HPV.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1622

PostWysłany: Sro Cze 12, 2019 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to nie infekcja pochwy, tylko pęcherza moczowego? W takiej sytuacji urolog będzie chyba zbawienny. Sama ostatnio męczyłam sie z bólem nerek i myslałam, że dzieje się tam coś niedobrego. Po wykonaniu zabiegu usg dowiedziałam się, że to nie nerki wywołują ból a kręgosłup lędźwiowy. Dlatego badajcie się, bo tylko to powie nam prawdę o naszym zdrowiu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Nie Cze 16, 2019 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak potrzebny dobry urolog to w Krakowie znajdziecie takiego w Sofimed w Krakowie na Norymberskiej. Pan dr Marek Koleszyński, mega dobry specjalista i przemiły człowiek. Tu macie więcej informacji https://sofimed.pl/oferta/urologia/ Dzięki niemu pozbyłam się nawracających problemów z pęcherzem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolanko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 384

PostWysłany: Nie Lip 07, 2019 6:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobieta powinna o siebie dbać i to bez dwóch zdań, regularne badania i dieta to podstawa jeśli chcemy długo i przyjemnie żyć. A jeśli czujemy że zaczyna coś nam doskwierać to nie ma co czekać tylko należy się zgłosić do lekarza. Znajoma dzięki temu bardzo szybko pozbyła się infekcji intymnej https://tantumrosa.pl/suchosc-pochwy-po-porodzie-jak-radzic-sobie-z-dyskomfortem/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antola60
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 07 Gru 2016
Posty: 21

PostWysłany: Pon Sty 20, 2020 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z takimi rzeczami t nie ma żartow, warto się zapisać do odpowiedniego ginekologa, ja przykładowo regularnie chodze do ginki, do dr judyckiej w Szpitalu Mazovia, bardzo fajna i konkretna kobietka, do tego od razu postawiała diagnozę jeżeli chodzi o moja infekcję pochwy i już jest ok. Infekcja nie wróciła, jak przepisała odpowiedni i pasujący lek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonerten
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 627

PostWysłany: Sro Sty 29, 2020 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takim problemem najlepiej wybrać się do urologa lub ginekologa. Jeżeli mieszkacie w okolicach Warszawy to polecam wam przychodnię http://www.med-expert.pl/ Tam na pewno otrzymacie specjalistyczną pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Nie Mar 15, 2020 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że chyba najlepiej jest się udać w pierwszej kolejności do dobrego urologa i jego zapytać co powinnaś brać w Twojej sytuacji. Polecam Ci wizytę w gabinecie www.derleta.pl . Przyjmują tu na prawdę dobrzy lekarze, a sam gabinet ma bardzo dobre i pozytywne opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kalina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 219

PostWysłany: Pon Sie 24, 2020 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim powinnaś odwiedzić ginekologa, ponieważ wygląda to na jakąś infekcję, przy której potrzebne byłyby leki. Poza tym przyda Ci się dobrej jakości naturalny płyn do higieny intymnej. Ja będę kupować jeden z tego sklepu https://teraznatura.pl/naturalny-plyn-do-higieny-intymnej . Bardzo zaciekawiła mnie oferta tych kosmetyków, dlatego chcę spróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Nie Sie 30, 2020 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na to to kobiety w aptece coś jeszcze znajdą, ale co będzie, jeśli wystąpi zapalenie stulejki u dziecka? Jestem zdania, że za mało się o tym mówi. A przecież z Octeniseptem można sobie w te kwestii dobrze poradzić. Tylko właśnie trzeba o nim wiedzieć, a to nie zawsze tak dobrze wygląda .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Nie Sie 30, 2020 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej spytać w aptece.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Nie Sie 30, 2020 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej spytać w aptece, niech Ci farmaceutka coś doradzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
amigo78
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Sty 2017
Posty: 69

PostWysłany: Sob Wrz 12, 2020 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem tak, przy infekcjach pochwy nie tylko wazna jest pielegnacja tam, ale bardzo istotne jest równiez suplementowanie probiotyków, ja mam swój juz https://www.mynarum.com/narum-mumio-200mgi nie mam od pewnego czasu żadnych problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy