FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Co polecacie na migreny?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yokei
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 3
Skąd: Manchester

PostWysłany: Sro Kwi 12, 2017 12:35 pm    Temat postu: Co polecacie na migreny? Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, doradzicie mi coś na migreny? Wykończą mnie! Wypróbowałam już chyba pół apteki i nic. Wszystko pomaga tylko na chwilę...
_________________
depilator diodowy cena
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 818

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Migreny sa okropne, zwłaszcza z aurą. Ale jest kilka sposobów na radzenie sobie z tą nie fajną przypadłością - https://eapteka.pl/blog-porady/migrena-z-aura-jak-zapobiegac/ Smile warto spróbować bo wiem jak to daje w kość w takie dni to nie wiem jak sobie poradzić czasami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
el83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 100

PostWysłany: Nie Mar 04, 2018 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie wizytę u neurologa. To jest podstawa! Uważam, że zawsze należy szukać przyczyny takich bóli. Tylko w ten sposób można sobie pomóc. Tutaj https://psychomedic.pl/neurolog-warszawa jest klinika Psychomedic, tóra mieści się w Warszawie. Przyjmują tam świetni lekarze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leszek76
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 09 Lis 2016
Posty: 11

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie taki ból głowy jest straszny Warto notować sobie w kalendarzu w jakich okolicznościach wystapił ból głowy, jakie było ciśnienie atmosferyczne. Zapisuj te info w kalendarzu z notesem,
zobacz tu
_________________
agencja Whiteart
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Radek44
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 16 Sty 2018
Posty: 43

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja partnerka bierze excedrin migra stop. Migrena to nic fajnego, zamyka się w ciemnym pokoju, nie można do niej mówić, razi ją światło. Dobrze, że reaguje na leki, kiedyś brała jakieś inne, ale nie pomagały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
harbas2
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sob Mar 10, 2018 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na migreny to chyba nic dobrze nie działa. Trzeba po prostu przeczekać
_________________
http://www.kasprowy.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Nie Mar 18, 2018 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też polecam udać się do dobrego lekarza, mi dopiero leki na receptę i kilka porad jak z bólem walczyć pomogło. Leczę się u dr Liwskiej w CM Panorama w Radzyminie, lekarz godny polecenia. Troszkę wędrówek miałam z tymi migrenami po lekarzach i dopiero dr Monika mi pomogła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Pią Cze 01, 2018 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry neurolog, to podstawa. Przy tego typu problemach naprawdę jest to wskazane. Tutaj https://psychomedic.pl/neurolog-warszawa można się zarejestrować na wizytę. Mają tam naprawdę świetnych specjalistów. Poza tym nie trzeba tam nie wiadomo ile czekać w kolejce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1249

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że to wszystko zależy od intensywności migren, które nas dopadają, jednak ze swojej strony polecam zajrzeć na stronę https://baza-lekow.com.pl/przeciwbolowe/ . Znajdziecie tam spis silnych leków przeciwbólowych na receptę i przy następnej wizycie można zapytać o nie lekarza. Wiele podstawowych informacji wyczytacie odnośnie tych specyfików jak i opinie osób, które miały już z nimi do czynienia, dlatego wysoce prawdopodobne, że wybierzecie naprawdę skuteczny lek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam ten problem... Sama czasami mam tak silne migreny że nie mogę normalnie funkcjonować. Szukam cały czas jakiegoś skutecznego sposobu żeby chociaż trochę złagodzić ból. Słyszeliście może o leczeniu toksyną botulinową?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosanoztra
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 189

PostWysłany: Sob Lis 03, 2018 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toksyna botulinowa czy botoks hamuje i blokuje uwalnianie cząstek pobudzających stan zapalny. Jej działanie jest długotrwałe a sam zabieg jest praktycznie bezbolesny. Jeśli naprawdę cierpimy na migreny warto o tym pomyśleć bo łykanie tabletek przeciwbólowych to dobre rozwiązanie ale na krótką metę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Pon Lis 05, 2018 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym zabiegu? Jak to dokładnie wygląda, ile trwa i jak długo trzeba czekać na efekty? Tak się zastanawiam czy tego typu zabiegi bezpieczne są dla zdrowia bo co z tego że pomogą na migrenę jak zaszkodzą w innej kwestii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Wto Lis 06, 2018 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam, że skuteczne są naturalne metody walki z wszelakimi bólami, w tym migrenowymi. Aku zabiegi medycyny chińskiej – megneto-akupunktura czy magneto – arikuloterapia wiem że są w Futura Medica na Zaleskiego w Krakowie. Warto podpytać, bo wiem co to znaczy mieć okropne bóle głowy na które nie działa nic…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosanoztra
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 189

PostWysłany: Pon Lis 12, 2018 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie słyszałam, żeby szkodziły naszemu zdrowiu. Skutki uboczne występują naprawdę sporadycznie a nawet jeśli już się zdarzy to są one w pełni odwracalne. Tak jak już mówiłam, zabieg polega na nakłuwaniu poszczególnych miejsc na głowie. Co ważne, efekty są długotrwałe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie chyba się skuszę i spróbuję tej metody. Mam nadzieję, że to w końcu zadziała i ból zniknie. Znasz może jakieś dobre i sprawdzone miejsce w którym wykonują tego typu zabiegi? Ja średnio orientuje się w tym temacie szczerze mówiąc...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy