FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Co sądzicie o azjatyckich kosmetykach?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kotycz
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 8:39 am    Temat postu: Co sądzicie o azjatyckich kosmetykach? Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie na temat takich kosmetyków azjatyckich?
Zauważyłam, że zrobiła się na nie ostatnio moda - jestem ciekawa waszych opinii na ich temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie są dość popularne i myślę, że z tego powodu warto będzie się nimi zainteresować.
Ta drogeria internetowa https://puderek.com.pl/azjatyckie-kosmetyki/6271-mizon-joyful-time-essence-mask-aqua-maska-w-placie-sciagniecie-porow-i-nawilzenie-23-g.html ma u siebie przeróżne azjatyckie kosmetyki.
Na pewno znajdziesz tam coś fajnego dla siebie.
Przejrzyj sobie jakie mają działanie poszczególne z nich.
Powrót do góry
Komiska
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Czw Lut 15, 2018 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azjatki to bardzo ładne i zadbane kobiety,ale po co stosować kosmetyki azjatyckie, skoro mamy tak dobrej jakości kosmetyki w naszych polskich sklepach.Takim sklepem oferującym spory wybór doskonałych kosmetyków jest https://magvita.pl/
Dostaniemy u nich oleje koksowe do ciała świetnie sprawdzające się w masażu i aromaterapii.Oleje kokosowe nawilżają skórę,regenerują ją i pielęgnują.W swoim składzie zawierają olejki eteryczne i aromaty kwiatowe.Świetnie się wchłaniają i dbają nie tylko o nasze ciało ale też o paznokcie.
Powrót do góry
elabarbara
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 7:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najważniejszym kosmetykiem jest krem do twarzy. Zawsze miałam z nią problemy i pozostała mi szczególna troska właśnie o tą część ciała. Stosuję naturalny krem przeciwtrądzikowy i regulujący sebum polskiej marki Calluna Medica. Doskonale matuje moją problematyczną skórę i zmniejsza wspaniale przebarwienia. Jeśli macie skórę trądzikową to naprawdę warto sprawdzić efekty jego stosowania.
Powrót do góry
Oczak
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 7:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz więcej ich na rynku, nie mam jednoznacznego zdania, ale wydaje mi się, że azjaci na kosmetykach się znają, patrząc na ich wygląd. Z drugiej strony będzie też zależeć od tego, co trafia na nasz rynek - prawdziwe czy podróbki.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: