FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Co sądzicie o azjatyckich kosmetykach?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 8:39 am    Temat postu: Co sądzicie o azjatyckich kosmetykach? Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie na temat takich kosmetyków azjatyckich?
Zauważyłam, że zrobiła się na nie ostatnio moda - jestem ciekawa waszych opinii na ich temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie są dość popularne i myślę, że z tego powodu warto będzie się nimi zainteresować.
Ta drogeria internetowa https://puderek.com.pl/azjatyckie-kosmetyki/6271-mizon-joyful-time-essence-mask-aqua-maska-w-placie-sciagniecie-porow-i-nawilzenie-23-g.html ma u siebie przeróżne azjatyckie kosmetyki.
Na pewno znajdziesz tam coś fajnego dla siebie.
Przejrzyj sobie jakie mają działanie poszczególne z nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komiska
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 03 Sie 2017
Posty: 32
Skąd: z miasta

PostWysłany: Czw Lut 15, 2018 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azjatki to bardzo ładne i zadbane kobiety,ale po co stosować kosmetyki azjatyckie, skoro mamy tak dobrej jakości kosmetyki w naszych polskich sklepach.Takim sklepem oferującym spory wybór doskonałych kosmetyków jest https://magvita.pl/
Dostaniemy u nich oleje koksowe do ciała świetnie sprawdzające się w masażu i aromaterapii.Oleje kokosowe nawilżają skórę,regenerują ją i pielęgnują.W swoim składzie zawierają olejki eteryczne i aromaty kwiatowe.Świetnie się wchłaniają i dbają nie tylko o nasze ciało ale też o paznokcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 7:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najważniejszym kosmetykiem jest krem do twarzy. Zawsze miałam z nią problemy i pozostała mi szczególna troska właśnie o tą część ciała. Stosuję naturalny krem przeciwtrądzikowy i regulujący sebum polskiej marki Calluna Medica. Doskonale matuje moją problematyczną skórę i zmniejsza wspaniale przebarwienia. Jeśli macie skórę trądzikową to naprawdę warto sprawdzić efekty jego stosowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 7:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz więcej ich na rynku, nie mam jednoznacznego zdania, ale wydaje mi się, że azjaci na kosmetykach się znają, patrząc na ich wygląd. Z drugiej strony będzie też zależeć od tego, co trafia na nasz rynek - prawdziwe czy podróbki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już mam swoje sprawdzone, odpowiednie dla mnie kosmetyki więc nie zmieniam. Zwłaszcza, że tych do pielęgnacji nie było mi łatwo dobrać. Moim ulubionym sklepem jest Douglas. Warto ich gazetki przeglądać https://blix.pl/sklep/douglas/ , ponieważ zawsze na dobre promocje można trafić. Tam dobre jakościowo mają kosmetyki i wybór przy tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basiq
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 177

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2019 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy o co Ci konkretnie chodzi. Warto patrzeć na skład, bo to przede wszystkim mówi o tym czy kosmetyk jest warty polecenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra Kłos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 331

PostWysłany: Wto Cze 02, 2020 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze, że jak do tej pory nie miałam okazji korzystać z takich kosmetyków. Niemniej jednak skoro już o tego typu produktach mowa, jestem bardzo ciekawa jak oceniacie Kosmetyki konopne Annabis tego typu https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27 . Z tego co wiem bowiem, doskonale nawilżają i zawierają masę cennych składników. Może więc warto się na nie zdecydować? Co o tym sądzicie? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HEPTYCZKIEWICZ
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Cze 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto Cze 02, 2020 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam żadnego zdania wyrobionego na ich temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazimierz332
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 263

PostWysłany: Pią Cze 05, 2020 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie przypadły do gustu naturalne kosmetyki firmy forever www.forever-aloe.pl One mają dużą zawartość aloesu. Ta roślina ma niezwykłą leczniczą moc, dlatego tak często i chętnie bywa wykorzystywana w kosmetyce. Wiele kobiet bardzo sobie chwali działanie aloesu i wewnętrzne i zewnętrzne. Polecam spróbować!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xquigley
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Cze 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Cze 07, 2020 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy z takich nie korzystałam, powiecie coś więcej? Np. gdzie je zamówić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Laurka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Gru 2017
Posty: 358

PostWysłany: Pon Cze 29, 2020 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno jest mi się odnieść, jako, że nigdy ich nie używałam. Mam wrażenie, że mogą być bardzo dobre. Problem może stanowić fakt, że Azjatki żyją w nieco innych warunkach niż my. I tu może ich działanie wyjść zupełnie inaczej. Oczywiście to tylko moje rozważania. Może się mylę. Kosmetyki kupuję w sklepie internetowym ezebra.pl https://www.ezebra.pl/ Najczęściej są to kosmetyki polskich firm. Niejako staram się wspierać polski biznes, tym bardziej teraz kiedy gospodarka z powodu koronawirusa podupada. Zdarza mi się oczywiście, że wykonuję jakieś odstępstwo od tej reguły, bo mi się na przykład spodoba opakowanie kosmetyku. Ale z zasady staram się by to były kosmetyki polskich firm. Jestem w takim wieku, gdzie powinno się już chyba nakładać na siebie tony kremów, co by się nie zestarzeć zbyt szybko. Ja jednak albo jestem tak niemądra, albo wyjdzie mi to na dobre, ale staram się kosmetyki stosować tak, jak książka pisze, czyli ni mniej ni więcej. Czas pokaże, czy robię dobrze, czy źle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borys.rzepicki1
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Cze 2020
Posty: 22

PostWysłany: Pon Cze 29, 2020 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetyki azjatyckie mają bardzo dobry skład. W chwili obecnej jest ich coraz więcej na rynku kosmetycznym. Jednak warto przetestować kilka i dobrać odpowiedni dla swojej skóry. Ja już mam kilka sprawdzonych i bardzo dobrze działają na moją skórę i cerę. Polecam, warto kupić i zobaczyć czy będą widoczne rezultaty.
_________________
SOS Leasing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1114

PostWysłany: Pią Sie 07, 2020 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem bardzo zadowolona z kosmetykow z RED GINSENG z bielendy ktore sobie ostatnio zamowilam - zapewniają skórze głębokie nawilżenie oraz stanowią skuteczny system rewitalizujący, zapewniający piękny wygląd cery - skora wyglada naprawde cudownie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy