FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Co sądzicie o związku młodego faceta i starej kobiety?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TrenerT
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 14

PostWysłany: Sro Maj 29, 2019 10:05 pm    Temat postu: Co sądzicie o związku młodego faceta i starej kobiety? Odpowiedz z cytatem

Cześć forumowicie,
Podobają mnie kobieci stare... Nawet myślę znaleźć taką kobietę i wziąć z nią związek ( nawet ślub)... Ale anonimowo chcę zapytać, co sądzicie o takim związku? Jak to wygląda w waszym zdaniem?
Proszę odpowiedzieć coś na ten temat... Będę bardzo wdzięczny za każdą odpowiedź...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Kirill8
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 28

PostWysłany: Pon Cze 03, 2019 4:07 pm    Temat postu: Odp. Odpowiedz z cytatem

Co mogę ci powiedzieć? Moja opinia: nie ma w tym nic strasznego, ponieważ nie możesz powiedzieć swojemu sercu, żeby kogoś kochało. Myślę, że jeśli lubisz starą kobietę, kochaj ją i nie patrz na nikogo. Tutaj przy okazji https://meetville.com/catalog/us/cg-2-ages/11087/woman-senior możesz zobaczyć te kobiety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pmarek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Wrz 2014
Posty: 115

PostWysłany: Pon Cze 03, 2019 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma w tym nic złego, kwestia zrozumienia i tego, że wiek to tylko liczba. Jeżeli taka para jest ze sobą szczęśliwa to nic nie stoi na przeszkodzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3596

PostWysłany: Sro Sty 17, 2024 7:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem przekonana że portalem randkowym który w pełni Was zachwyci i zapewni bezpieczeństwo korzystania z niego jest https://randkuj.my/polska/lubelskie/swidnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Poster22
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2023
Posty: 87

PostWysłany: Pią Sty 19, 2024 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dołącz do naszej rozwijającej społeczności randkowej, gdzie każda randka staje się szansą na znalezienie Ogłoszenia Towarzyskie . Inteligentne dopasowania i unikalne funkcje sprawią, że Twoje doświadczenie randkowe będzie niezapomniane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy