FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Coś skutecznego na sen?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marta30
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2012
Posty: 286
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Cze 07, 2016 5:27 pm    Temat postu: Coś skutecznego na sen? Odpowiedz z cytatem

Mam problem z bezsennością, to mi za gorąco, to znów myślę o problemach i zarywam większość nocy. Coś bym zaczęła zażywać, ale wolałabym nie tabletki nasenne, jeszcze na nie za wcześnie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Mocnakawa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 435
Skąd: Polska

PostWysłany: Sro Cze 08, 2016 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź sobie magnez b6 na co pomaga - z tego co czytam,
to własnie takie objawy jak piszesz pasują m.in do niedoboru magnezu w organizmie.
Niby mała rzecz, ale jednak jak się zaniedbuje uzupełnianie, to sporo może w organizmie namieszać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koniczynka86
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Cze 2016
Posty: 81

PostWysłany: Sro Cze 08, 2016 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zamiast zażywać tabletki postaraj się zrelaksować przed pójściem spać, nie myśl o problemach, obejrzyj jakiś lekki film w tv, poczytaj książką albo weź relaksującą kąpiel. To podziała lepiej niż jakiekolwiek specyfiki, które uzależniają i niszczą organizm od środka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Czw Cze 09, 2016 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też tak uważam, nie warto się faszerować żadnymi środkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Wto Cze 14, 2016 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim jak leżysz w łóżku, nie możesz myśleć o tym, jak bardzo chcesz zasnąć, bo zaczniesz się irytować i nici ze snu. Najlepiej myśleć o czymś zupełnie innym - ja tak robię, myślę nocą o totalnych bzdurach i wtedy jakoś zasypiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Sro Cze 15, 2016 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie jest to rada którą warto stosowac na codzien ale od czasu do czasu się sprawdza. Ja gdy mam problemy z zasnięciem puszczam sobie dobrą, relaksującą muzyke i sięgam po kieliszek mojego ulubionego wina. Oczywiście nie więcej, bo we wszystkim trzeba miec umiar. Jestem smakoszem wina, zamawiam je przez internet ze strony: http://www.slonecznawinnica.pl/pl/c/Wina-hiszpanskie/31 bo tylko tam mogę liczyć na naprawdę dobre jakościowo trunku. To mój sprawdzony sposob na relaks i wyciszenie bo naprawde stresujących dniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Sro Cze 15, 2016 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszelkie tabletki powinno się brać pod kontrolą lekarza. Nie można zażywać nic na własną rękę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basiq
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 177

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam problemy ze snem i stosowałam Melatonine, taką jak tutaj https://www.aptekagemini.pl/melatonina-5mg-30-tabletek.html. Jeżeli masz jakieś zaburzenia z rytmem dnia, snem czy funkcjonowaniem przez dzień, to najpierw warto udać się do lekarza, albo zmienić tryb pracy, bo to może prowadzić do poważnego przemęczenia organizmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Pon Paź 21, 2019 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A pamiętacie co wam się śniło każdej nocy? U mnie jest z tym trochę problem, ale coraz częściej udaje mi się przypomnieć choć część snu i np. tutaj https://kobiecyswiat.pl/sennik-babilonski-znaczenie-snow-wedlug-starozytnych-babilonczykow/ sprawdzić co on oznacza. Można w ten sposób naprawdę wiele się dowiedzieć. Nie każdy koszmar oznacza kłopoty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marco
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Mar 2019
Posty: 286

PostWysłany: Wto Paź 22, 2019 4:12 am    Temat postu: Re: Coś skutecznego na sen? Odpowiedz z cytatem

Marta30 napisał:
Mam problem z bezsennością, to mi za gorąco, to znów myślę o problemach i zarywam większość nocy. Coś bym zaczęła zażywać, ale wolałabym nie tabletki nasenne, jeszcze na nie za wcześnie:)


Ja miałem podobnie. U mnie wynikało to ze stresującej pracy. Cały czas w głowie były terminy, projekty, jakbym nigdy nie wychodził z biura. Poszedłem parę razy na masaż relaksacyjny i bardzo pomogło. Może też spróbuj? Niestety nie mam czasu chodzić regularnie. Dlatego pomyślałem, żeby kupić do domu fotel do masowania Mam teraz duży wybór masaży i mogę z nich korzystać, kiedy chcę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gregorypek
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 15

PostWysłany: Wto Paź 22, 2019 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy próbowałaś zażywać sporej aktywności fizycznej przed pójściem spać? Moja żona miała duży problem, aż zaczęła biegać godzinę przed snem - co drugi dzień. I był to znakomity pomysł, zakup butów i stroju sportowego w sklepie 11teamsports był znacznie tańszy niż różnego rodzaju terapie medycyny naturalnej i aktywność fizyczna rzeczywiście pomogła. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joness777
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto Paź 22, 2019 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wymyśliłem jeszcze czegoś bardziej skutecznego niż whisky))
_________________
Life is good!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jankowsky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 201

PostWysłany: Wto Paź 22, 2019 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystałem z preparatu novanoc. Doraźnie dało efekt w te 2 tygodnie stosowania, ale na dłuższą metę i tak mam problem z zasypianiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diamond_princess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 611

PostWysłany: Sro Cze 24, 2020 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście sposobów jest bardzo wiele, ale powiem Wam szczerze, że wypróbowałam całą masę rozwiązań i nic nie dało mi takich efektów jak klasyczna melatonina. Ja zdecydowałam się konkretnie na produkt, o którym informacje znalazłam tutaj: https://melatonina.pl/melatonina-lek-am Wystarczy zażyć melatoninę o odpowiednim czasie przed snem i naprawdę można się cieszyć dobrą jakością snu. Jeżeli macie problemy z bezsennością to koniecznie weźcie pod uwagę to rozwiązanie. Myślę, że nie będziecie zawiedzeni tym wyborem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy