FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Czarna magia z prostownikiem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kombinerka
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 05 Gru 2018
Posty: 14

PostWysłany: Sob Gru 08, 2018 7:24 pm    Temat postu: Czarna magia z prostownikiem Odpowiedz z cytatem

Liczę na to, że wśród forumowiczów siedzi ktoś obeznany w temacie aut. Jak na typową blondynkę przystało, zeszłam rano do auta, a ono ani drgnie. Coś pochrapywało, ale nie odpaliło. A jak zwykle mi się spieszyło do pracy. znajomi polecali kupić jakiś prostownik. Znalazłam coś tu https://www.ceneo.pl/Prostowniki_do_akumulatorow . Ale o co chodzi Very Happy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ireneuszmak
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 17 Maj 2018
Posty: 10

PostWysłany: Pon Cze 10, 2019 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, widzę że post napisałaś zimą, często tak jest szczególnie w przypadku silników diesla, że padają gdy są zbyt długo na mrozie.

Nie wiem czy wiesz, kombinerka ale nieużywany samochodów, a raczej jego akumulator się rozładowuje, dobrym pomysłem może być zakup prostownika lub po prostu jego naprawa tutaj mają ciekawe rozwiązania jeśli chodzi o naprawę prostowników https://traxpolska.pl/naprawa-prostownikow/

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy