FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Części do auta
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
buzka15
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pią Lip 05, 2019 5:03 pm    Temat postu: Części do auta Odpowiedz z cytatem

W najbliższym czasie będę musiała wymienić klocki hamulcowe i zastanawiam się czy wziąć jakieś z wyższej półki czy może wziąć jakieś z niższej półki. Dodam tylko że jeżdżę tylko po mieście. Co wy byście zrobili na moim miejscu?

Ostatnio zmieniony przez buzka15 dnia Sro Lip 10, 2019 6:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
honorata
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 684

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej kupować oryginalne części.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dewan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Gru 2016
Posty: 180
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Lip 10, 2019 5:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze lepiej zapłacić nieco więcej i mieć pewność, że części są wystarczająco wytrzymałe. Wysokich kosztów w niektórych przypadkach nawet nie trzeba się obawiać, ponieważ przy wymianie niektórych części, te stare sprzedać można za fajną kasę. Na https://www.katalizatory-warszawa.pl/cennik/ możecie sobie sprawdzić cennik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Pon Lip 15, 2019 7:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak będą również potrzebne dobrej jakości wycieraczki do auta to polecam zwrócić uwagę na ofertę producenta Visee, gdzie znajdziesz kilka ciekawych opcji zarówno do modeli osobowych, jak i ciężarowych. Myślę, że tak jak ja się na nich nie zawiedziecie, bo jak przyjdzie kolejna wymiana to również postawię właśnie na nich.

Ostatnio zmieniony przez Ramis88 dnia Nie Wrz 08, 2019 9:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucy13
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie Lip 21, 2019 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy rabat wciąż aktualny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ajlar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 450

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez uwazam, ze lepiej kupowac nowe czesci do samochodow - ale czy od razu oryginalne? Wg mnie to zalezy juz akurat jakie to maja byc czesci - jesli hmm newralgiczne dla bezpieczenstwa - to tak, ale jak to ma byc np jakas wycieraczka czy lusterko - to lepiej wg mnie kupic zamiennik.
A części do renault i pozostalych aut francuskich mozna smialo szukac w sklepie FranceCar - specjalizuja sie wlasnie w tych autach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Sob Sty 04, 2020 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co głównie bierzecie pod uwagę wybierając odpowiednie wycieraczki samochodowe? Sugerujecie się tylko ceną, czy czymś jeszcze? Jak to u Was wygląda? I czy takie wycieraczki lepiej Waszym zdaniem kupić w sklepie stacjonarnym, czy zamówić przez internet?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonerten
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 627

PostWysłany: Sro Sty 29, 2020 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio rozglądałem się za częściami do instalacji gazowej w moim aucie. W końcu trafiłem na stronę https://agsklep.com/ Jest to świetna firma, która sprzedaje części do instalacji gazowych w całkiem niezłych cenach. Polecam wam zajrzeć na ich stronę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fachowiec36
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sie 2019
Posty: 165

PostWysłany: Sro Sty 29, 2020 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja troche z innej beczki, ostatnio zakupilem sobie lokalizator gps i powiem wam, ze to byla super decyzja, mam pelna kontrole nad samochodem! Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Pon Mar 16, 2020 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto rozejrzeć się za porządną firmą, która zajmuje się sprzedażą części samochodowych. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą firmy https://www.rozruch-startgum.pl/ Oni mają bardzo szeroką ofertę i całkiem niezłe ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ariadna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 718

PostWysłany: Wto Mar 31, 2020 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też ostatnio rozglądałam się za częściami do mojej Mazdy. Ostatecznie zdecydowałam się na zakup części od firmy https://www.mazda-warszawa-auto2000.pl/ Jeżeli mieszkacie pobliżu Warszawy i też rozglądacie się za częściami do Mazdy to polecam wam zapoznać się z ich ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2020 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry wybór oświetlenia samochodowego ma firma Moto Parts https://sklep-otoparts.pl/ To sklep internetowy, także warto sobie ich sprawdzić bo zrobicie zakupy bez wychodzenia z domu. Kupicie tam oświetlenie do wszystkich modeli samochodów, żarówki, lampy do tablicy rejestracyjnej, żarniki, czujniki parkowania, ringi czy lampy robocze. Plus też taki, że zamówienia realizują bardzo szybko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kalina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 219

PostWysłany: Nie Kwi 19, 2020 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem części do samochodu powinny być najlepszej jakości od najlepszych producentów. Ja bym nie ryzykowała i nie kupowała jakichś podróbek. Tak się składa, że będę się wkrótce wybierać na diagnostykę lamp samochodowych do serwisu AutoGamma http://www.reflektory.autogamma.pl/index.php/uslugi , a u nich to na przykład żarniki xenonowe są wyłącznie oryginalne. To bardzo uczciwy sprzedawca i serwisant, bo oferuje produkty z najwyższej półki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 311

PostWysłany: Nie Kwi 19, 2020 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Części do auta to jedno. Warto jednak pamiętać także o pielęgnacji swojego samochodu zarówno w środku jak i na zewnątrz. Ostatnio szukałam jakiegoś produktu do zabezpieczenia lakieru samochodowego i zdecydowałam się na zakup tego, który znalazłam na stronie https://autonablask.pl/produkt/gyeon-q2-mohs-kit-50ml/ . W ofercie mają wiele profesjonalnych kosmetyków jak i chemii samochodowej. Warto więc sobie zajrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Pią Lip 03, 2020 6:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli rozglądacie się za dodatkami do samochodu to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy https://stopolgroup.pl/ Od nich zakupicie systemy car audio, GPS, wideo rejestratory itp. Sam korzystam ze sprzętu od nich zakupionego i jestem z niego bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy