FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Czy ciężko jest dostać kredyt hipoteczny?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
likosz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lis 10, 2014 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak. Dlatego ja i mój mąż kilka lat pracowaliśmy poza granicami kraju, aby zebrać potrzebne pieniądze na zakup mieszkania. Od razu je ubezpieczyliśmy. W tej chwili je wynajmujemy i myślimy już o zakupie kolejnego.
_________________
ubezpieczenia mieszkań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Wto Lis 18, 2014 6:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co , ja bym sie jednak nie pakowała w takie pożyczki pod zastaw nieruchomości prywatne.
Co jak co ale jeśli bierzesz kredyt w banku to jak CI się powinie noga zawsze zostaje ubezpieczenie, można negocjować. A w przypadku takiej prywatnej to co?
Nie ma raczej negocjacji. Tracisz swoje mieszkanie. Oni tylko na to czyhają. Złodzieje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Miro
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 202

PostWysłany: Sro Lis 19, 2014 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również nie jestem pozytywnie nastawiony do tych wszystkich prywatnych pożyczek. Co jak co ale kredyt hipoteczny to jednak co innego niż niewielka pożyczka gotówkowa. To zobowiązanie, które będziemy płacili przez dużą część życia.
Ze swojej strony mogę również polecić doradców z serwisu comperia ponieważ doradzali mi i żonie rok temu. Myślę,że oferta jaką mi zaproponowali była bardzo dobra ponieważ swego czasu porównałem z ratami jakie płacą znajomi i nasza nie jest wcale wysoka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slimch
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 04 Gru 2014
Posty: 12

PostWysłany: Czw Gru 04, 2014 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z doświadczenia wiem ze to nie ty wybierasz bank, a bank ciebie. Żeby spelnic wszystkie wymogi to sie trzeba mocno postarać.

_________________
https://www.kratkimetalowe.pl/kategoria-produktu/kratki-drzwiowe/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Wto Mar 31, 2015 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety tak jest
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala25
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Kwi 2015
Posty: 7

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2015 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, że kredyty są mało dostępne ma też dobre strony - widzieliśmy to w 2008. Nie pociesza to jednak tych, którzy nie mają własnego M. Autor tematu powinien jednak zrobić wszystko by znaleźć bank gotowy na udzielenie kredytu - jaki sens ma płacenie czynszu za wynajem w wysokości raty kredytu hipotecznego. I koniecznie bank bo te wszystkie parabankowe wynalazki to katastrofa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
foto400a
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Kwi 2015
Posty: 1

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2015 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli masz prace na umowę stałą od jakiś 2 lat to dostaniesz na lajcie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krupier12
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Kwi 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2015 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żeby dostać kredyt hipoteczny trzeba przejść dużo formalności ale nie jest to takie straszne na jakie wygląda. http://www.top3banki.org tutaj znajdziesz informacje o udzielaniu kredytów hipotecznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bobus
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Kwi 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2015 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wprowadzili ostatnio obowiązkowy wkład własny 10% wartości nieruchomości, co spowoduje, że liczba kredytów spadnie, bo młodych ludzi nie będzie na to stać, a podobno w następnych latach ten procent ma jeszcze wzrosnąć. Jeśli więc ktoś chce brać kredyt to jest to ostatni moment. Ja kupowałem mieszkanie 3 lata temu, to pamiętam, że same koszty z tytułu podatku to było kilka tysięcy złotych. Kto wie co jeszcze wymyślą...

Nie bądź chytrus, zerknij do mnie - http://zdrowozyc.tumblr.com/. Zapraszam!


Ostatnio zmieniony przez bobus dnia Czw Maj 28, 2015 3:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2015 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest to zbyt proste, ale na pewno przy jego podpisywaniu warto jednak posilić się pomocą specjalisty. Ja ostatnio byłem w podobnej sytuacji i skorzystałem z pomocy notariusza z notariusz-kochanowskiego18.pl i nie zawiodłem się. Świetnie sobie ze wszystkim poradził.

Ostatnio zmieniony przez kalamar dnia Czw Kwi 30, 2015 9:20 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adamo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2015 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie mamy wkładu własnego na zakup mieszkania to można posiłkować się kredytem gotówkowym (zaciągniętym przez kogoś np. z rodziny kto nie będzie wnioskował o kredyt hipoteczny
z nami), a następnie starać się oddzielnie o kredyt mieszkaniowy. Chyba, że ktoś ma inną nieruchomość niż kredytowana, która może służyć pod zastaw wkładu własnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aga332
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Kwi 2015
Posty: 5

PostWysłany: Nie Kwi 19, 2015 5:07 pm    Temat postu: Kredyt Odpowiedz z cytatem

Ciekawe rozwiązanie z tym wynajmem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
donajt
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Kwi 2015
Posty: 2

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2015 7:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA korzystam z kredytu w PKO i polecam. lepiej być na swoim i spłacać niż całe życie zbierać i nie nazbierać. http://www.polecanebanki.net ja korzystałem z ich porad.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Matka102
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Kwi 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2015 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam już jakieś doświadczenie w kredytach hipotecznych i powiem wam, że najlepiej samodzielnie złożyć wnioski w powiedzmy 3 bankach i wybrać najlepszą ofertę. Oczywiście nie przyjmować tak od razu oferty banku tylko negocjować, bo każde 0,1% na marży albo prowizji przy kwotach kredytów mieszkaniowych to konkretne kwoty. Jeśli chodzi o doradców finansowych to odradzam, żadni doradcy tylko absolwenci po kilkugodzinnym szkoleniu, którzy nie oferują najlepszej oferty dla nas tylko dla siebie-będą doradzać Ci bank dla którego pracują albo ten który im najwięcej zapłaci za zwerbowanego klienta i nie wierzcie w niezależnych doradców bo takich nie ma- każda firma doradcza jest powiązana z jakimś holdingiem finansowym np: jak choćby najbardziej popularne z Open Finance czy Home Broker z Getinem. Jakbym miał doradzać osobą banki pod kredyt to polecam głównie Alior Bank, Eurobank oraz Raiffeisen Bank. W tych bankach mam kredyty. Kredyt do Raiffeisenie przeniosłem z Getinu. Getin jest bankiem w którym chyba najłatwiej z polskich banków dostać kredyt, jednak coś za coś- koszty w tym banku są jedne z najwyższych na rynku jeśli nie najwyższe, a poza tym mają rozbudowany system kar także czytajcie umowę gwiazdka po gwiazdce.
Jak już będziecie składać wniosek o kredyt polecam zrobić to przez internet, bo są korzystniejsze oferty -możecie skorzystać z mojego linka(dostaniecie rabat na prowizji od 0,1% do 0,5% oraz na marży od 0% do 0,3% w zależności od banku). Niby procenty małe ale np od 300tys to są już niezłe sumki.
------------
rozwody kraków - najlepszy adwokat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
igax
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 10

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2015 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego, co zauważyłam po moich znajomych i rodzinie nie jest to aż takie trudne, jak mogłoby się wydawać. Prawdę mówiąc znacznie trudniejsze jest spłacenie potem tego kredytu, bo trzeba pamiętać że to pętla na szyji na długie, długie lata. Niestety czasy mamy ciężkie i nie wiadomo jak będzie z pracą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy