FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Czy korzystać z usług agencji ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Agencje nieruchomości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marta
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 5
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Lut 18, 2007 8:54 pm    Temat postu: Czy korzystać z usług agencji ? Odpowiedz z cytatem

Witam
Planuje sprzedaż swojego mieszkania ze względu na sympatyczne cenny Very Happy i dlatego moje pytanie czy warto korzystać z agencji , jak tak to z jakiej ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Mieszkaniowy
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 246

PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy o tego czy chcesz płacic prowizje pośrednikowi ale posrednik powinien za ciebie wypełnic wszelkie formalnosci.

Możesz spróbować sprzedać samodzielnie , choćby przez nasz portal co jest proste i wiele osob tak zrobilo i są bardzo zadowoleni Smile

Musisz sie zastanowic kazde rozwiazanie ma + jak i -

Cytat:
W wypadku chęci zaukpu, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości pomoc pośrednika, choć nie najtańsza, może się okazać kluczowa. Dlaczego? Żeby nie dać się oszukać.
A pułapek na tej drodze jest wiele. Współpracując z pośrednikiem zaoszczędzimy czas,
a niewykluczone, że również pieniądze.
Zadaniem pośrednika jest fachowe doradztwo oraz szybkie i sprawne doprowadzenie
do transakcji kupna, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości, która jest zamiarem klienta. Pośrednictwo jest usługą ekspercką. Pośrednik jako specjalista w dziedzinie nieruchomości doradzi, przedstawi indywidualną ofertę, będzie czuwał nad przebiegiem wszystkich procedur dokumentacyjnych, sporządzi ekspertyzy i opracowania umów,
ale przede wszystkim zaoszczędzi nasz czas i wykluczy ewentualne straty.

Szukając licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami warto zwrócić uwagę czy jest on zrzeszony w organizacji zawodowej. Wszystkie regionalne stowarzyszenia pośredników należą do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, która dba o przestrzeganie standardów jakości usług oraz etyki zawodowej, nieustanne dokształcanie swoich członków. Jeśli pośrednik legitymuje się członkostwem w stowarzyszeniu należącym do PFRN gwarantuje to, że świadczy on usługi na najwyższym poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymon_323
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Sie 2020
Posty: 7

PostWysłany: Wto Sie 25, 2020 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystałam z usług agencji ABC-DOM i nie żałuję. Rzetelna firma, która wykonała kawał dobrej roboty w kwestii sprzedaży mojego domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wysokadama
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 12 Lut 2021
Posty: 22

PostWysłany: Pią Lut 12, 2021 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w krakowie polecam biuro abcdom, naprawdę sprzedają tak żeby dla sprzedawcy było jak najkorzystniej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
honorata
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 684

PostWysłany: Wto Kwi 20, 2021 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem tak, duża oszczędność czasu i nerwów jak się człowiek na tym nie zna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
znowuwbiegu
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 5

PostWysłany: Pon Maj 31, 2021 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w moim wypadku zarządzanie budynkami powierzyłem firmie z warszawy, sam nie mam do tego ani czasu ani głowy a wierzę, że oni zrobię to odpowiednio dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Agencje nieruchomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy