FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Czy myśleliście o ogrodzeniach Fance Fence?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Sob Mar 09, 2019 10:03 am    Temat postu: Czy myśleliście o ogrodzeniach Fance Fence? Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim. Wiem, że może Was dziwić, że pytam typowo o tego dostawcę bram i ogrodzeń, ale czy wiecie, co on tak naprawdę produkuje? Otóż jako jedyny w Polsce tworzy projekty bram wysuwanych z ziemi. Mam na myśli to, że jeden przycisk chowa przęsła, otwierając posesję, a potem znów pozwala na ich wysunięcie z betonowych kieszonek ukrytych w ziemi, zamykając tym samym ogrodzenie. Tutaj https://fancyfence.pl/ macie filmiki, jak to wszystko świetnie działa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie taki gabion odpada, bo nie jest zbyt estetyczny. Jeżeli miałbym polecić Ci dobrej jakości materiał do wykonania ogrodzenia to pozostałbym przy elementach Gardeo, które również będą w stanie zapewnić Ci pełną prywatność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Czw Maj 09, 2019 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widzę potrzeby montowania takiego "chowanego" ogrodzenia, na pewno nie na prywatnych posesjach. Ogrodzenie dla mnie to musi być właśnie solidne, betonowe najlepiej takie jak ma Joniec w ofercie. Im więcej zakrywa tym lepiej, nie lubię jak ktoś mi się patrzy co się dzieje na posesji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magdula88
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 29 Kwi 2017
Posty: 52

PostWysłany: Pią Maj 10, 2019 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to stawiam na najbardziej praktyczne rozwiązania. Ogrodzenie ma głównie służyć ogrodzeniu terenu i tego się trzymam. Dlatego też zamierzam postawić na solidne ogrodzenia systemowe od http://legi-polska.pl Zobaczcie sobie ich propozycje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1460

PostWysłany: Sro Cze 19, 2019 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawym rozwiązaniem są ogrodzenia panelowe. Można je samemu zamontować - bez konieczności wołania do tego fachowców. Chociaż jeśli mam być szczera, to ja w tym przypadku wolę skorzystać z usług profesjonalistów. Znalazłam już nawet namiar na firmę http://www.mati-met.eu/oferta/montaz która specjalizuje się w tego typu ogrodzeniach i montażu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy