FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Czy peeling chemiczny boli?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 9:35 pm    Temat postu: Czy peeling chemiczny boli? Odpowiedz z cytatem

Pozostały mi po ostatnim lecie bardzo widoczne przebarwienia i przeczytałam, że jednym ze skuteczniejszych zabiegów który może je zlikwidować jest peeling-chemiczny. Brzmi trochę groźnie - stąd moje pytanie: czy ten zabieg jest bolesny? Może ktoś już na takim był i mógłby się podzielić wrażeniami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1114

PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 6:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie, ja chodziłam na takie zabiegi do Kliniki Miracki w Warszawie - https://klinikamiracki.pl/zabieg/peeling-refresh/ i powiem Ci efekty super Smile to zupełnie inna sprawa niż te peelingi domowe Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego nie wiem ale ogólnie zabiegi medycyny estetycznej są bezbolesne przynajmniej w klinice https://artederm.pl/ , miałam tam zabieg dermapen, nic nie czułam, nawet jakiegoś dyskomfortu a więc polecam, efekty super!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z takich pilingów kwasami i jestem z tych zabiegów bardzo zadowolona. Mnie nic nie bolało. A efekt jest po prostu świetny, skóra wygląda o niebo lepiej. Na zabiegi chodzę do Day Spa Dermalogica w Zielonej Górze http://dermalogica.zgora.pl/listazabiegow/ Mieszczą się na Mieczykowej. Bardzo fajny salon z dobrymi, skutecznymi zabiegami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że szkolenia zawsze mają sens. Jakbyście planowali szkolenia z zakresu kosmetyki to sprawdźcie sobie kursy jakie prowadzi we Wrocławiu Perfect Glamour https://www.perfect-glamour.pl/ Świetny salon z bardzo profesjonalnymi szkoleniami. Siostra kilka u nich kończyła i bardzo zadowolona, kursy są bardzo dobrze przygotowane, pracują tam na dobrych kosmetykach i nowoczesnych urządzeniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 830

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli masz problem z przebarwieniami to może spróbuj zabiegów, gdzie wykorzystuje się kwasy terapeutyczne ? Wiadomo, jedno spotkanie nie wystarczy, potrzebna jest cała seria Smile Ja jestem z Krakowa i tu szczerze polecam klinikę Belize. Rewelacyjna obsługa, korzystne ceny i rozbudowana oferta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Peeling chemiczny lekko boli. Tak jak i skóra po nim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy