FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Czy stosujecie alarmy antywłamaniowe?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rena
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 56

PostWysłany: Sob Lis 29, 2014 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka kamera to dobra sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Pią Gru 19, 2014 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również jestem zdania, że warto. Wiele osób chce zaoszczędzić i nie inwestuje w takie metody zabezpieczeń ale nie tędy droga. Potem płacz,że okradli nam mieszkanie.
A to jedynie z naszej głupoty ! Odsyłam do pewnego artykułu na stronie:
http://nasze4katy.net/alarm-wybrac-domu-jednorodzinnego/
W którym można sobie mniej więcej poczytać o tym jaki alarm warto jest wybrać do domu jednorodzinnego.
Na pewno warto jest zadbać o dodatkowe zasilanie tak aby w sytuacji utraty prądu alarm nadal mógł nas powiadomić o włamaniu./....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Sro Mar 25, 2015 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak. Alarm mamy od miesiąca i teraz zastanawiamy się nad zakupem monitoringu z http://www.lc-security.pl/ jak mieszkaliśmy w bloku mieliśmy tylko wideodomofon. Niedawno jednak przenieśliśmy się na wieś do dość dużego domu i czuję się w nim trochę niepewnie szczególnie wieczorami. Monitoring powinien to zmienić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loopaciak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Czw Mar 26, 2015 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie stosuję tego ale nad takim rozwiązaniem trochę się zastanawiam i może zastosuję sobie heeh Teraz także myślałem o tym by oprócz tego alarmu dodatkowo nie zamówić sobie jakiejś firmy ochroniarskiej by monitorowała mój non stop w którym nie zawsze jestem z żoną na weekend bo często sobie wyjeżdżamy

Odwiedź tego bloga http://mobilnezakupy.blox.pl/2015/03/Kupuj-buty-dobre-dla-zdrowia.html. Autor będzie bardzo wdzięczny.


Ostatnio zmieniony przez loopaciak dnia Sro Cze 24, 2015 1:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
keliowski
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Mar 2015
Posty: 7

PostWysłany: Czw Mar 26, 2015 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak używam alarm antywłamaniowy. Tylko ja zrobiłem sobie swój własny alarm, ponieważ dużo o tym czytałem trochę się z tym montowałem i wychodzę z tego założenia, że własny alarm jest skuteczniejszy od kupionego.

Sprawdź blog - http://kuchniasmaku.blog.iwoman.pl/. Ciekawe miejsce.


Ostatnio zmieniony przez keliowski dnia Sro Cze 24, 2015 10:51 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolinakowalska
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 18

PostWysłany: Pią Mar 27, 2015 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że warto mieć alarm. Wtedy człowiek nawet podczas snu czuje się bezpieczny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
crossik
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 13 Mar 2015
Posty: 10

PostWysłany: Nie Mar 29, 2015 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też własnie słyszałem, że robiąc swoj alarm masz większa pewność, że nikt ci go nie rozbroi. Te alarmy kupione są obyte może nie wszystkie, ale częściowe na pewno. Sam stosuje alarm wykonany przez samego siebie i jestem pewniejszy tego, że mnie nie zawiedzie.

Mój autorski blog - http://karolinarecka.tumblr.com/post/115195929446/posrednicy-nieruchomosci-z-nimi-zle-bez-nich. Czekam na opinie.


Ostatnio zmieniony przez crossik dnia Wto Cze 30, 2015 2:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Samek33
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Nie Mar 29, 2015 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim Wink Coraz częściej zastanawiam się czy lepiej abym wybrał okna antywłamaniowe, czy jednak lepiej wybrać jakiś system alarmowy? Co wy byście wybrali? Od razu piszę, że nie stać mnie na jedno i drugie rozwiązanie.

Nowe życie, w nowym świecie - moja historia na blogu https://mojenaszewspolne.wordpress.com/2015/03/30/zarzad-nieruchomosci/.


Ostatnio zmieniony przez Samek33 dnia Wto Cze 30, 2015 3:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lokalny2
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 10

PostWysłany: Wto Mar 31, 2015 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Celuj w system alarmowy. To zdecydowanie jest teraz lepsze i bardziej bezpieczne. Nie tutaj zerkałem na to forum ale na inne też i muszę właśnie powiedzieć, że ludzie stawiali na tą opcję ; ) czyli z tego powodu ona musi być dobra i taka bezpieczna. : ) po świętach też się zdecyduję na to rozwiązanie i będzie bardzo super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szwagierro
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 15

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2015 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alarm jest najpopularniejszą i najskuteczniejszą formą zabezpieczania pomieszczeń. Jednak skutecznośc działania systemu alarmowego jest ściśle powiązana z doborem odpowiedniego sprzętu nie tylko pod względem jakości lecz również (a nawet zwłaszcza) funkcjonalności i sposobu zamontowania. Systemy alarmowe wymagają wykwalifikowanych instalatorów umiejących przewidzieć potencjalne problemy i dobrać niezawodny sprzęt (np. odpowiedni czujnik ruchu).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bobus
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Kwi 2015
Posty: 9

PostWysłany: Sob Kwi 04, 2015 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadam takowy alarm czuję się zdecydowanie bezpieczny i moja kobieta również zresztą to dzięki niej taki alarm zamówiłem, bo dzielnica może nie jest niebezpieczna, ale wole się zabezpieczyć jak później mieć problemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szokier
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Sob Kwi 04, 2015 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ostatnich czasach coraz więcej mówi się o alarmach w systemie tzw. inteligentnego domu. Nawet w ostatnim odcinku gadżeta była o tym mowa. Ja znalazłam np taki: domsary.eu/inteligentny-dom/k-85965?productSort=4 Nie potrzebowałam drogiego sprzętu - mam mniejszą powierzchnię, ale to co zainstalowałam sprawdza się rewelacyjnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jawamil
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2015 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cena zależy od rodzaju alarmu, ilości czujek itd..oraz pewnie od regionu w którym kupuje się min.ww akcesoria, ale najbardziej wydaje mi się pewną i rzetelną informację uzyskasz od firmy zajmującej się alarmami, która działa na "Twoim" rynku i po przyjechaniu do owego mieszkania wszystko Ci obliczy i ustali...pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrykbor
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Mar 2015
Posty: 7

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2015 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystałem z tej strony i zamawiałem system alarmowy do swojego domu to prawda super mi to wyliczyli oglądali co i jak powiem, że koszt duży, ale warto było wydać trochę pieniędzy na zabezpieczenie swojego domu. Mam nadzieje, że nigdy się nie zdarzy, żeby mi się uruchomił, ale dmucham na zimne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nikodemm
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Mar 2015
Posty: 7

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2015 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja własnie się rozglądam za zamówieniem alarmów i widzę, że tutaj koledzy podają fajną stronę muszę sobie to oblukać. Chcę założyć alarm, ponieważ niedaleko mnie wkradli się sąsiadowi do garażu zbili mu szybę w aucie ukradli radio zrobili wiele szkód, więc muszę się jakoś zabezpieczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy