FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Czy teraz opłaca się otworzyć warsztat samochodowy?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JohnPeters
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Lip 2022
Posty: 7

PostWysłany: Pon Sie 01, 2022 3:18 pm    Temat postu: Czy teraz opłaca się otworzyć warsztat samochodowy? Odpowiedz z cytatem

Cześć przyjaciele. Chciałem zadać Ci to pytanie, szczególnie dla tych, którzy rozumieją mechanikę samochodową. Czy teraz opłaca się otworzyć warsztat samochodowy? Czy mogę znaleźć dobry sprzęt?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Larry
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sie 2019
Posty: 136

PostWysłany: Pon Sie 01, 2022 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Moje doświadczenie pokazuje, że serwisy samochodowe, które naprawiają i diagnozują klimatyzatory samochodowe są bardzo poszukiwane, ponieważ stały się integralną częścią nowoczesnego transportu. A nawiasem mówiąc, znalezienie sprzętu do klimatyzacjij nie jest trudne, gdyż istnieją wyspecjalizowane firmy, w których można kupić sprzęt do klimatyzacji samochodowej. Niedawno zakupiłem tester klimatyzacji samochodowej firmy MSG EQUIPMENT i byłem zadowolony z ich jakości i obsługi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Just-in
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 149

PostWysłany: Pon Sie 01, 2022 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że się opłaca, ale sukces będzie zależał od wielu czynników - reklamy, renomy, wyposażenia, jakości usług i tak dalej. Jeśli planujesz zajmować się także blacharką i lakierką, to warto zapisać sobie namiar na ten sklep lakierniczy https://abrp.pl/67-folie-ochronne - znajdziesz tam właśnie różnego rodzaju folie ochronne i do maskowania, kompresory i pistolety lakiernicze, podkłady, szpachle, narzędzia do polerki, dosłownie wszystko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy