FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Czyszczenie wanny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rumpay1977
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 5
Skąd: Topeka

PostWysłany: Pon Sty 09, 2017 3:23 pm    Temat postu: Czyszczenie wanny Odpowiedz z cytatem

Bardzo proszę Was o porady. Pomóżcie mi, bo już "ręce opadają", mam wannę plastikową i codziennie muszę ją przecierać, bo na obręczy jakby kurz się zbierał, i nawet nie mam pomysłu skąd to się bierze, bo to 3 piętro w bloku, i nie ma co mi sie tak kurzyć, żeby codziennie było brudno. W pobliżu nie ma żadnego placu budowy, żwirowni, itp. Niestety, te ciągłe kurzenie jest bardzo uporczywe. Mieszkanie mam zadbane i czyste, moją bolączką jest właśnie, niestety, wanna. Lubię mieć porządek i czystość, niestety nie znam środków, które położą kres uporczywemu brudzeniu wanny. Słyszałam o jakichś preparatach, które sprawiają, że kurz nie obsiada. Może ma ktoś sprawdzone sposoby?? Jak sprawić, aby kurz nie pojawiał się chociaż przez dwa dni?
_________________
cera naczynkowa zabiegi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 8:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze w usuwaniu różnego rodzaju zabrudzeń z wanien i kabin prysznicowych sprawdza się pumeks. Polecam wam zakupić pumeks od firmy www.pumeks.pl Na ich stronie możecie też poczytać przy jakich zabrudzeniach pumeks sprawdza się najlepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miroslaw2
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Sie 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę to ja nigdy tego w życiu nie robiłem.Może kiedyś to będę robił.
_________________
holter lublin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Sro Mar 13, 2024 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając stylowej i dobrze wykonanej wanny to możecie zajrzeć do oferty Oltens u których pięknych propozycji w zakresie wyposażenia łazienkowego po prostu nie brakuje, do tego też w stylu skandynawskim. Tutaj https://oltens.com/pl/wanny-wolnostojace będziecie mogli sprawdzić wersje wanien wolnostojących w różnych kształtach, jak i rozmiarach aby je jak najlepiej dobrać pod swoje potrzeby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy