FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dach- od kogo?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 692

PostWysłany: Czw Sty 09, 2020 4:02 pm    Temat postu: Dach- od kogo? Odpowiedz z cytatem

Witam. Szukam firmę, która mogłabym dla mnie stworzyć projekt dachu. Kogoś, kto zaprojektuje przede wszystkim konstrukcję, którą będę właśnie wymieniać niedługo w domu mojej babci. Czy znacie kogoś sprawdzonego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Sro Sty 15, 2020 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeśli potrzebujesz świetnych fachowców do wykonania dachu pokrytego dachówką od Braas to ze swojej strony zdecydowanie polecam zwrócić uwagę również na ich certyfikowanych dekarzy którzy są gwarancją najwyższej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morella1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Gru 2019
Posty: 177

PostWysłany: Pią Sty 17, 2020 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całe szczęście wiem gdzie możesz się zgłosić, bo mój brat niedawno stawiał dom. Także z tego co pamiętam wiązarami drewnianymi zajęła się profesjonalnie firma https://mgdachy.pl . Wszystko przebiegło dzięki nim bardzo sprawnie i nawet niedrogo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymon
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Lis 2019
Posty: 93

PostWysłany: Nie Sty 19, 2020 6:13 pm    Temat postu: Re: Dach- od kogo? Odpowiedz z cytatem

mayka napisał:
Witam. Szukam firmę, która mogłabym dla mnie stworzyć projekt dachu. Kogoś, kto zaprojektuje przede wszystkim konstrukcję, którą będę właśnie wymieniać niedługo w domu mojej babci. Czy znacie kogoś sprawdzonego?


jak o dachu mowa to warto pomyslec o blachy mosiężne to w sklepie impressmetal.pl kupisz i to w dobrej cenie. To solidna firma wywiązującą się ze swoich zobowiązań, poprzez terminowość i profesjonalną obsługę. A dodatkowo teraz mają obniżkę cen.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ariadna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 718

PostWysłany: Wto Sty 21, 2020 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno trzeba się rozejrzeć za firmą, która ma doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji dachowych. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa pomorskiego to polecam wam zgłosić się do http://nowy-dach.com.pl/ Sama korzystałam z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 590

PostWysłany: Pon Sty 27, 2020 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że faktycznie tak jak koleżanka morella pisała warto zgłosić się do firmy MG Dachy. Mi też jakiś czas temu polecono tą firmę. Także raczej też się do nich zgłoszę, ale to ze spokojem. Póki co u mnie stawiane są ściany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kozlowskiczeslaw1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sie 2018
Posty: 115

PostWysłany: Wto Sty 28, 2020 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przy robieniu dachu warto pamiętać o dobrej instalacji odgromowej. U mnie w domu instalacje projektowała i zakładała firma odgromowa.pl. Szybko się uwinęli z pracą, więc polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 693
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią Sty 31, 2020 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A masz już zakupione jakieś konkretne materiały na ten dach? Co masz zamiar na nim położyć? Według mnie jakichś materiałów w dobrej cenie warto jest szukać na składzie https://www.steelprofil.eu/sklep/, bo mają naprawdę konkretny wybór. Znaleźć tam można również papy, czy izolacje akustyczne, które w przypadku budowy nowego (ewentualnie remontu starego) dachu mogą się przydać.

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Nie Lut 09, 2020 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja jestem za wyborem dachówki, dlatego w pełni zgadzam się z poprzednikiem ponieważ dachówki ceramiczne to od setek lat najpiękniejsze pokrycie dachowe które jednocześnie wyróżnia się dobrą jakością wykonania i zastosowanych zabezpieczeń. A sam Braas zapewnia aż 30 letnią gwarancję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MariuszKlen
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 04 Wrz 2020
Posty: 15

PostWysłany: Sro Gru 09, 2020 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat w zakresie wyboru pokrycia dachowego oraz akcesoriów jestem zdecydowanie na wyborem producenta Braas, który moim zdaniem jest numerem jeden jeżeli chodzi o jakość, piękne modele i bardzo dobre ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Pią Gru 11, 2020 6:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Konstancinie-Jeziorna pod Warszawą znajduje się firma https://hydrosystemdachy.pl/ która ma spore doświadczenie w budowaniu dachów. Sam ostatnio korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm. Firma ta wykonuje dachy tradycyjne, płaskie, przemysłowe i zielone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewell25
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Lip 2023
Posty: 1
Skąd: Chrząstowice

PostWysłany: Pon Lip 17, 2023 7:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy budowie dachu ważną kwestią jest wybór jak najbardziej jakościowych i trwałych elementów więźby dachowej. Głównym jej elementem jest krokiew. Możemy wyróżnić np. krokiew koszową, która jest umieszczona w koszu lub wzdłuż kosza, a także krokiew narożną, która jest umieszczona w narożu kub grzebiecie.
_________________
[PORADNIK] Elementy więźby dachowej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jrobel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Lip 2023
Posty: 1
Skąd: Mielec

PostWysłany: Wto Lip 25, 2023 6:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po zabezpieczeniu połaci wysokoparoprzepuszczalną folią dachową wstępnego krycia możemy spać spokojnie. Woda, o ile zdoła przedrzeć się przez pokrycie, szybko spłynie po jej powierzchni do rynien.
_________________
folie dachowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy