FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dach z blachodachówki
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 12:57 pm    Temat postu: Dach z blachodachówki Odpowiedz z cytatem

Hej. Muszę wybrać dach do swojego nowego domu. Patrzyłam na różne opcje, ale niekoniecznie na tym się znam. Doradzicie, jaki się wam sprawdza? Może dach z blachodachówki? Widziałam, że sporo osób ma taki dach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2018 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście jestem zwolennikiem dachowek ceramicznych i jeżeli chodzi o wybór pokrycia dachowego to bez dwóch zdań jestem za tą opcją. W Braas jest szeroki wybór modeli w tym 15 modeli oraz dostępnych kolorów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1861

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również dobrym rozwiązaniem jest dachówka betonowa, jednak powinna pochodzić od sprawdzonego producenta w tym m.in Braas. Mają w ofercie na przykład dachówkę płaską Teviva Cisar dostępną w nowych kolorach - ciemnoszarym i szary kryształ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2018 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z poprzednikiem w 100% dobra dachówka powinna być odpowiednio zabezpieczona, abrwiona w masie i posiadać najlepsze warunki, które ograniczą wnikanie wilgoci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarówno dachówki jak i blachodachówki wysokiej jakości znajdziesz w ofercie Braas także moim zdaniem jest to zdecydowanie jedno z najlepszych miejsc gdzie warto podczas poszukiwań pokrycia dachowego zajrzeć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Wto Lis 06, 2018 7:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj także o doborze pozostałych akcesoriów dachowych oraz elementów do obróbek dekarskich jeżeli rzeczywiście chcesz mieć trwały i piękny dach na lata. W tym zakresie spokojnie mogę polecić Ci sklep https://eblachy.pl/ w którym znajdziesz wyłącznie najlepszej jakości rozwiązania w przystępnej cenie i jednocześnie sprawnym terminem realizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tematyce dachów socjalizuje się strona http://www.bedandbath.pl/dachowka-glazurowana/ dzięki ich poradnikom nauczysz się wszystkiego w tej kwestii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Sob Sty 19, 2019 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jeżeli masz dobre pokrycie dachowe i odpowiednio wykonaną izolację to nie będzie problemów z adaptacja, jednak dachówka powinna być tutaj koniecznością. Sprawdź może coś w fajnej cenie znajdziecie na stronie producenta Braas bo naprawdę rozbudowali swoją ofertę znacząco.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Sob Sty 19, 2019 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również zostaję przy wyborze dachówki ze względu na trwałość i naprawdę piękne wykończenie jeżeli oczywiście stawiasz na odpowiednich producentów i tutaj moim numerem jeden jest Braas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dewan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Gru 2016
Posty: 180
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Sty 25, 2019 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co osoba, to inny pomysł na dach Wink. W moim przypadku doskonale sprawdzają się blachodachówki, które w zasadzie mam już na dachu od dłuższego czasu. Jakieś solidne i w zasadzie całkiem tanie blachodachówki kupić dzisiaj można za pośrednictwem wielu firm. Takie produkty dodatkowo całkiem dobrze się prezentuje. Można więc zyskać dach na lata za całkiem przystępne pieniądze.

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WojtekOl
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 105

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My natomiast mamy pewny dach z jednej ręki, czyli od producenta Braas u którego kupiłem dachówkę Rubin 13V oraz resztę materiałów jak izolacje nakrokwiowe, membrany dachowe, taśmy uszczelniające itd. Wysoka jakość i do tego dodatkowa 15 letnia gwarancja systemowa obejmująca cały dach także warunki jak najbardziej nam odpowiadają i nic tylko trzymać kciuki, aby tak pozostało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest to najgorsze rozwiązanie, jednak ja jestem za propozycjami w zakresie dachówek np. producenta Braas ich specyfikację, ceny i warunki gwarancyjne aby upewnić się dlaczego jest to najlepsze pokrycie dachowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1861

PostWysłany: Nie Lut 02, 2020 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to może jednak lepszą opcją będzie blachodachówka panelowa np. o profilu płaskim Quadro, która wyróżnia się nie tylko pięknym wykończeniem krawędzi, kolorem ale również trwałością która pozwala mieć piękny dach na długie lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bertin
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 29 Lip 2020
Posty: 20

PostWysłany: Sro Lip 29, 2020 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My właśnie dlatego postawiliśmy na Braas i ich blachodachówki panelowe Quadro. Zdecydowanie zasługuje na uwagę, dlatego jeżeli zależy Ci na jakości i pięknym stylu w jednym to chyba nie ma po co dalej szukać tym bardziej że również idą za najnowocześniejszymi rozwiązaniami, dobrymi gwarancjami i jednocześnie szeroką gamą kolorów, jak i modeli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 804

PostWysłany: Pon Lis 09, 2020 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii warto wziąć pod uwagę również wybór dobrej jakości dachówek betonowych, które produkuje tak ceniony producent jak Braas. Są to dachówki, które wypala się w niskiej temperaturze do 60 °C. Oznacza to oszczędność 70% energii i znaczną redukcję emisji CO2, co jest kluczowe dla naszego środowiska. Jednocześnie zabezpieczone są w przypadku technologii Cisar podwójną powłoka akrylową lumino przed zabrudzeniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy