FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dachy i stropy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anna_malk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Cze 2013
Posty: 148

PostWysłany: Pią Paź 25, 2013 9:32 am    Temat postu: Dachy i stropy Odpowiedz z cytatem

http://muratordom.pl/budowa/dachy-i-stropy/Budowa-domow-styropianowych-stropy-z-ksztaltek-styropianowych,17_11376.html

http://muratordom.pl/budowa/dachy-i-stropy/czy-warto-budowac-strop-drewniany-zasady-montazu-stropu-belkowego-z-drewna,17_11374.html

http://muratordom.pl/budowa/dachy-i-stropy/co-ulozyc-wiezbie-dachowej-sztywne-poszycie-dachu-membrana-dachowa,17_11378.html
Wszystko na temat budowy domu, dachów oraz stropów. Czy wiecie jaki strop oraz z jakiego materiału wybudować najlepiej? Jaki będzie najtrwalszy oraz w przystępnej cenie? Sprawdźcie już teraz najlepsze propozycje...!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
fedy
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 10 Wrz 2016
Posty: 10

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2016 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na dach polecam blacho-dachówkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 805

PostWysłany: Czw Mar 01, 2018 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jednak dachówkę, szczególnie produkcji Braas ze względu na dobre warunki gwarancyjne i izolacyjne oraz możliwość skorzystania z gwarancji Systemowej przez 15 lat obejmującej każdy element dachu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałem, ze wprowadzili tą opcję i musze przyznać że mnie zaskoczyli bo jednak inni producenci na to się nie zdecydowali,a my klienci możemy fajnie z tego skorzystać i spać spokojnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie jest Wasze zdanie na temat zielonych dachów? Z tego co się orientuje to latwo utrzymac taki dach w dobrym stanie i swietnie radza sobie przy silnych opadach deszczu jak i wietrze. Tutaj jest bardzo dobrze wszystko wyjasnione http://www.dohmann.pl/zielone-dachy ja sie wlasnie zastanawiam nad takim dachem bo wydaje mi sie ze jest to calkiem niezla inwestycja na wiele dlugich lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2018 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wykończenie dachu to polecam ahi roofing Bardzo ładne pokrycie dachowe, nowoczesne z domieszką tradycyjnych dachówek. Dodaje uroku i stylu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spokes
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 75

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2018 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całą wiedzę na tematy związane z dachami znajdziesz na fachowydekarz.pl czy to stropy, czy rodzaje pokryć dachowych, okno dachowe dokładnie wszystko. Jest też baza specjalistów, porównania materiałów i artykuły o poszczególnych rodzajach pokryć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2018 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zakresie wyboru odpowiedniego materiału na pokrycie dachowe mogę śmiało polecic producenta dachówek ceramicznych i cementowych Braas, który pod względem jakości przygotowania, zabezpieczeń oraz możliwości wyboru modeli i dostępnych kolorów znacząco wyróżnia się wśród producentów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kewa3939
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 622

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zwolennikiem stropu gęstożebrowego. Ten, który zakupiłem od ArtBet http://www.artbet.pl/ okazał się być najlepszym zakupem, a co najważniejsze bardzo ważnym przy kreowaniu naszej budowli. Nie kosztował nas sporo, a charakteryzuje się mega jakością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 805

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wybór pokrycia to koniecznie zwróć uwagę na ofertę Braas, ponieważ mają szeroki wybór modeli blachodachówek jak i dachówek ceramicznych i cementowych, a kilka z nich jeszcze do 31 października złapiesz na promocji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Wto Paź 01, 2019 5:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak podjęliście już decyzję co do wyboru pokrycia dachowego? Jeżeli nie to ze swojej strony na pewno mogę polecić Wam sprawdzenie propozycji od Braas, gdzie znajdziesz również szeroki wybór odpowiednich akcesoriów dachowych i teraz dodatkowo skorzystać z trwającej promocji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Nie Lut 09, 2020 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli będziecie zabierali się za pokrycie dachowe to polecam sprawdzić propozycję Braas w zakresie materiałów uszczelniających, które po części pozwolą naprawić Wam dach. Mają dobre ceny i przede wszystkim długi okres gwarancji co jest dodatkowym potwierdzeniem jakości materiałów ich produkcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasandra99
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2019
Posty: 68

PostWysłany: Pon Lut 17, 2020 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wróblówka, grzebień do dachu - to mogłoby w tym przypadku skutecznie pomóc. Zobacz sobie jak to wygląda https://www.toolco.pl/produkt/grzebien-okapowy-plaski-wroblowka/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2016
Posty: 253

PostWysłany: Czw Lut 20, 2020 7:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z konstrukcją dachu? Przecież to jest podstawa (dosłownie i w przenośni) każdego porządnie zrobionego, solidnego dachu. My robiliśmy w tamtym roku remont domu rodziców i m.in. zmienialiśmy dach. Zdecydowaliśmy sie na dach z prefabrykatów. Projekt i montaż wykonała firma Binder Projekt - http://www.binder-projekt.wloclawek.pl/ . Jest to firma, która specjalizuje się w takich dachach od lat i to zarówno jeśli chodzi o domy jednorodzinne, jak i o duże konstrukcje na halach, magazynach innych dużych budynkach. Jak chcecie się coś więcej dowiedzieć o tych dachach, to warto zajrzeć na stronę internetową firmy - obejrzycie tam ich realizację i poczytacie jak to wszystko wygląda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 879
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Wto Lut 25, 2020 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie do dachów idealnie nada się farba od polifarbu. Ostatnio mąż odnawiał dach u teściów i właśnie taką użył.Cenowo bardzo przystępna no i jakość. To jest jednak marka, która jest od lat na polskim rynku i można jej zaufać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy