FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dachy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marek333267667
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1312

PostWysłany: Sro Maj 12, 2021 11:54 am    Temat postu: Dachy Odpowiedz z cytatem

Kumpel podrzucił mi rewelacyjną ofertę firmy dachy Zawadzki .Z tej firmy na pewno skorzystam bo chcę mieć bardzo ładny dach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Melaska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 90

PostWysłany: Czw Maj 13, 2021 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z dachem nie jest wcale tak łatwo. Jest to praca na wysokości, więc i trzeba tu uważać, zadbać o odpowiednie zabezpieczenia, również i takie prace są skomplikowane często i jak już się remontuje dach to trzeba zrobić to porządnie. Jeżeli zabieracie się za remont dachu to sprawdźcie sobie ofertę od https://polifarb.lodz.pl/pl/content/24-gdzie-kupic Ja znalazłam w tej firmie specjalistyczne farby do malowania dachu, konkretnie to do elementów ocynkowanych dachu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KaroZZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Kwi 2020
Posty: 143

PostWysłany: Pon Paź 11, 2021 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli już miałbym polecić Ci porządną blachodachówkę i jeżeli rzeczywiście miałbym polecić porządne rozwiązania w tym zakresie to zdecydowanie jestem za propozycjami od Braas które zaskakują pod każdym względem technicznym jak i samego wyglądu. Jednak najlepiej będzie jeżeli sprawdzisz je sam na ich stronie internetowej także pod względem dostępnych kolorów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayert.hortense
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Lut 2023
Posty: 1
Skąd: Chrząstowice

PostWysłany: Sro Lut 08, 2023 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W projekcie mojego domu znajduje się dach skośny. Macie jakieś rady na temat tego, jak poprawnie taki dach wykonać podczas budowy? Chętnie przyjmę wszystkie rady w tym temacie.
_________________
[PORADIK] Na co zwrócić uwagę wybierając taśmę kalenicową?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Sro Lut 08, 2023 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli chodzi o dach to według mnie jedną z najważniejszych kwestii jest to, by go dobrze ocieplić. wtedy będzie on stanowił odpowiednią ochronę przed hałasem ale też zbyt niską czy wysoką temperaturą. A takimi dociepleniami stropodachów zajmują się na pewno w https://stropodachy.com.pl/. Szeroki zakres usług, przystępne ceny, indywidualne podejście do klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
schiller.mathias
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Lut 2023
Posty: 4
Skąd: Rabka-Zdrój

PostWysłany: Pią Lut 10, 2023 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie tanie pokrycie dachowe wybrać? W sieci znalazłam ten poradnik - https://www.blachotrapez.eu/pl/blog/jak-najtaniej-pokryc-dach-ktore-rozwiazanie-jest-najtansze. Stosowana do krycia wierzchniego papa asfaltowa może stanowić warstwę wodoszczelną oraz chronić dach przed wilgocią. Nie jest to jednak rozwiązanie najbardziej efektowne i nie sprawdzi się w przypadku dachów skośnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dskd.23R
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 512

PostWysłany: Pią Lut 10, 2023 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki jest teraz koszt wymiany dachu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy