FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dekoracje do domu.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jansles
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Paź 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 11:35 am    Temat postu: Dekoracje do domu. Odpowiedz z cytatem

Cześć! Chciałabym udekorować mieszkanie na jesień,
jakie według was w tym roku są modne ? Znalazłam fajny sklep: Bazarek Deco - dekoracje gdzie naprawdę jest ogromny wybór, no i zastanawiam się co wybrać, polećcie coś ciekawego według was , możecie wstawiać fotki jak takie dekoracje wyglądają u was, pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Nie Paź 21, 2018 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do elementów wystroju mieszkania to znalazłam bardzo ładne dekoracje na stronie jaka jest YourHomeStory Jest tutaj bardzo dużo Ciekawych elementów dekoracyjnych które warto sprawdzić. Dzieki niej bedziesz w stanie wystroić całe swoje mieszkanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Wto Lis 06, 2018 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako nieuleczalna fanka stylu glamour mój dom po prostu pęka w szwach od wszelkich bibelotów i dekoracji. Normalnie nie jestem fanką przesytu i luksusu, ale styl glamour mnie po prostu ujął estetycznie – no bo jak może się nie podobać : ). Główną dekoracją salonu pozostaje zatem kryształowy żyrandol, podobny do takich w tym stylu: https://technodeluxe.pl/zyrandole/zyrandole-krysztalowe . Dodaje naprawdę dużo charakteru w naszym salonie, to trzeba mu przyznać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Czw Maj 20, 2021 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeżeli chodzi o wybór ciekawych propozycji w zakresie wyjątkowych dekoracji okiennych do swojego wnętrza to tutaj na pewno warto wymienić sklep Karnix gdzie świetnych propozycji zdecydowanie nie brakuje jeżeli chodzi zarówno o żaluzje, jak i rolety plisowane https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html w naprawdę różnych opcjach kolorystycznych. Dla mnie idealna opcja Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PaniLampowa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw Maj 27, 2021 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o jesienne dekoracje, to ja ostatnio zakochałam się w lampkach ażurowych. Nawet nie podejrzewałam, że taki drobiazg tak bardzo odmieni moje wnętrze. Zdecydowałam się na lampki stojące i wiszące w kolorze czarnego metalu. Spisały się lepiej niż jakikolwiek - dodały klimatu jesiennym wieczorom. Coś pięknego. Polecam! Very Happy Wszystkie znalazłam na tej stronie: https://panlampa.pl/lampy-azurowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zenobia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Kwi 2018
Posty: 71
Skąd: z kosmosu

PostWysłany: Pon Cze 14, 2021 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od kilku lat bardzo modne jest wieszanie na ścianach różnego rodzaju obrazów,fotografii,rysunków, a nawet haftów.By ładnie i schludnie to wszystko się prezentowało,warto dobrać do danej rzeczy elegancką,stylową,klasyczną bądź nowoczesną ramę.
W Galerii Ram możemy liczyć na pomoc w jej wyborze,a oprawa obrazów poznań to tylko jedna z wielu oferowanych usług,wykonywana precyzyjnie,dokładnie i w atrakcyjnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lbrekke
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Mar 2022
Posty: 4
Skąd: Białuń

PostWysłany: Wto Mar 01, 2022 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez wątpienia każdy współczesny lub nowoczesny żyrandol może imponować. Ale te ponadgabarytowe żyrandole nie tylko robią wrażenie, stając się przyciągającym wzrok elementem w każdym pomieszczeniu. Z wieloma poziomami, wiszącymi kryształami lub szokującymi, wystającymi ramionami, te żyrandole nie pozostaną niezauważone. Taki już mój wymarzony duży żyrandol znalazłam na https://www.galerialimonka.pl/zyrandole-duze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meblos
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Mar 2022
Posty: 1

PostWysłany: Czw Mar 03, 2022 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o mnie to jestem totalnie zakochana w różnego rodzaju dodatkach dla domu, które są teoretycznie małym szczegółem a robią główną robotę we wnętrzu. Ostatnio robiąc remont wystarczyło, że wymieniłam wszystkie uchwyty meblowe w szafkach w salonie oraz kuchni i wnętrze dostało kopa, stało sie nieco inne, zmieniłam jego charakter. Niby taki detal a robi ogromną różnicę - a że znalazłam super uchwyty w tym sklepie, naprawdę ciekawe, oryginalne to już w ogóle robią furrorę wśród znajomych Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klingar
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Mar 2022
Posty: 8

PostWysłany: Pią Mar 04, 2022 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie na temat oferty https://roletimo.pl/zaluzje-bialystok.php bo ogolnie producenta nie znam, a potrzeba mi jakichs fajnych zaluzji do domu. Warto kupic wlasnie tutaj? Ceny przemawiają do mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirabelka33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 281

PostWysłany: Czw Maj 05, 2022 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dekoracje można łatwo zrobić samemu. Nie ma też problemu ze znalezieniem materiałów. Jeśli interesuje Was większe zamówienie, to możecie je złożyć w hurtowni https://czakos.pl/ . Można tam zamówić m.in. pomponiki, kolorowe piórka, styropianowe jajka czy ozdobne tkaniny. Wybór jest ogromny, a ceny są przystępne. Poza tym bardzo szybko realizują zamówienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hackett.mabel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob Maj 07, 2022 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również lubię robić takie dekoracje sama.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miki09
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Mar 2018
Posty: 196

PostWysłany: Czw Maj 12, 2022 6:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy lubicie zawsze dekoracje na takie okazje jak święta. Mam dla was propozycję na stałą niezmienną dekorację świąteczną jaką jest kubek świąteczny tanio , którego możecie używać w okresie okołoświątecznym a przez resztę roku trzymać go w szafce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta1704
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 15 Mar 2022
Posty: 24

PostWysłany: Czw Maj 12, 2022 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio uwielbiam odwiedzać pepco! Mają super dekoracje w stylu boho w świetnych cenach Very Happy




_______________
Tablice manipulacyjne dla dzieci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Gru 2020
Posty: 329

PostWysłany: Pią Maj 13, 2022 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnym sklepem z ciekawymi dodatkami do domu oraz meblami to https://zona-design.pl/ . Rzeczy są bardzo oryginalne, pasują do każdego wystroju. Mega szybka wysyłka i fajne ceny. Naprawdę jest dużo do wyboru do każdego pokoju w twoim mieszkaniu. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy