FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dekoracje okienne - rolety i żaluzje
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Czw Mar 10, 2022 6:28 am    Temat postu: Dekoracje okienne - rolety i żaluzje Odpowiedz z cytatem

Witam!
Szukam dobrej jakości dekoracji okiennych, głównie zastanawiam się nad roletami i żaluzjami. Z góry dzięki za wskazówki i czekam na konkrety z Waszej strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Pią Mar 11, 2022 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jednak poszukiwania ładnych i odpowiednio dopasowanych pod względem rozmiaru żaluzji drewnianych to myślę, że warto abyście także sprawdzili moją ulubioną markę czyli Karnix gdzie będziecie mogli znaleźć świetne propozycje zarówno do wnętrza, jak i biura w wersji Premium. Zapewniają zarówno styl wnętrzu, ale też odpowiednią ochronę przed słońcem oraz prywatność wieczorami bo na tym każdej osobie zależy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Pon Mar 14, 2022 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto na pewno sprawdzić ofertę sklepu Karnix jeżeli chodzi o wybór stylowych i dobrze wykonanych dekoracji okiennych różnego typu nie ograniczając się również do kolorów, czy wzorów. Dlatego zaczynaj poszukiwania od nich i koniecznie dajcie znać jak już wybierzecie coś pięknego do biura, gabinetu, czy swojego domu. Z nimi na pewno trudne to nie będzie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Pon Mar 14, 2022 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O to super, dzięki za informacje i czekam w takim razie ąz się temat trochę rozwinie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korekkurek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lis 2021
Posty: 503

PostWysłany: Wto Mar 15, 2022 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowałem się na rolety. Zaproponowane przez https://www.dgrolety.pl/oferta/montaz-rolet okazały się wyborem niezmiernie istotnym i szczególnym, co moim wymaganiom sprostało całkowicie. Idealnie odnalazły się w moich oknach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Czw Mar 17, 2022 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozglądając się za naprawdę ładnie wykonanymi dekoracjami okiennymi, jak rolety to warto zdecydowanie odwiedzić Karnix w którym znajdziecie wiele propozycji m.in rolety plisowane które mi osobiście szczególnie przypadły do gustu które robią wrażenie, jednocześnie zapewniając prywatność i styl. Dajcie znać jak już będzie u Was po wszystkim Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kominkiewiczk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 649

PostWysłany: Czw Mar 17, 2022 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie na rynku jest tak duży wybór rolet, ich typów itd że można przebierać i wybrać takie, które najbardziej będą Wam odpowiadały. Dla mnie strzałem w 10tkę okazały się rolety w kasetkach z prowadnicami płaskimi - Passionata od nich - https://www.sobimex.pl/ . Wybór kolorów mają bardzo duży. Zapoznajcie się z ich ofertą. Działają na terenie woj. śląskiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
miszkaaa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Mar 2022
Posty: 8

PostWysłany: Pon Mar 28, 2022 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plisy okienne Nafi. Zerknij sobie na ich stronę - tam masz konfigurator. Ich plisy są porządnie wykonane Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2022 4:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jeżeli szukacie ciekawych propozycji w zakresie pięknych i funkcjonalnych rolet to jak najbardziej polecam sprawdzić ofertę https://rol-art.pl/ W ofercie mają naprawdę dobry wybór dostępnych modeli, nawet teraz zamówiliśmy moskitiery. Wszystko przebiegło pomyślnie i co najważniejsze udało mi się złapać naprawdę dobrą cenę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacpi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Kwi 2022
Posty: 3

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2022 2:04 pm    Temat postu: Re: Dekoracje okienne - rolety i żaluzje Odpowiedz z cytatem

MaRis napisał:
Witam!
Szukam dobrej jakości dekoracji okiennych, głównie zastanawiam się nad roletami i żaluzjami. Z góry dzięki za wskazówki i czekam na konkrety z Waszej strony.


Ja zamawiałem ze sklepu internetowego Lestore.
Cenowo może nie są najtańsi (zawsze można znaleźć coś tańszego), ale mają bardzo dobrą jakość swoich rolet, którą możesz sprawdzić poprzez zamówienie próbnika materiałów.

W samym sklepie znajdziesz też żaluzje oraz moskitiery ramkowe i inne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Sro Maj 11, 2022 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry wybór rolet wewnętrznych, plis, żaluzji a także rolet zewnętrznych ma w ofercie firma Prodimex z Łodzi. Zdecydowanie warto sobie ich sprawdzić, jeśli jesteście z okolicy, bo mają nie tylko szeroką ofertę, ale i wysokiej jakości produkty w rozsądnych cenach https://www.prodimex.pl/oferta/zaluzje-i-rolety-wewnetrzne Jak najlepiej ich oceniam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 939

PostWysłany: Sro Cze 08, 2022 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytam starożytnych że ostatnio zastanawiałam się, gdzie mogłabym znaleźć wysokiej jakości markizy do przeszkleń dachowych. Na szczęście koleżanka podpowiedziała mi, że bardzo ciekawą ofertę pod tym względem można znaleźć na stronie https://www.markizy.pl/kategoria/markizy-do-przeszklen-dachowych/ i chyba Skuszę się u nich na małe zamówienie. Dajcie znać, co wy uważacie o ich asortymencie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamar63
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Cze 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Cze 09, 2022 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad roletami dzień/noc. Jakie mają one wady?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Pon Cze 13, 2022 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U siebie w mieszkaniu zdecydowałem się na rolety zewnętrzne i nie żałuję, jak jest lato, to się sprawdzają doskonale. Różne rolety w super cenie są dostępne u producenta https://reflexsun.eu/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darya1212
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 20 Lut 2020
Posty: 24

PostWysłany: Sro Cze 15, 2022 5:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowanie poleciłabym Ci żaluzje. Sama bardzo długo zastanawiałam się co będzie mi odpowiadało jako ozdoba okien i koleżanka mi je poleciła. Na początku myślałam, że to taki artefakt dawnych lat, ale firma Screensun ma mega nowoczesne opcje! Teraz jest mnóstwo żaluzji do wyboru, różnie kolory, kształty, sposób montowania - nawet nie wiedziałam co wybrać. No i żaluzje świetnie sprawdzają się w każdym pomieszczeniu. Super jest też to, że można zamówić żaluzje do okna na wymiar dokładnie taki, jaki akurat potrzebujesz. Ja się na nie właśnie dlatego zdecydowałam, bo mam dość niewymiarowe okno i był ogromny problem z dopasowaniem nawet firanek. No i łatwe czyszczenie - przecieram tylko szmatką i nie ma problemu ze zbierającym się na żaluzjach kurzem i brudem. Doceniam to zwłaszcza w kuchni. Jestem zdecydowanie zadowolona i nie żałuję wyboru Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy