FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Deweloperzy Wrocławia
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Deweloperzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
torki
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Lut 2014
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lut 03, 2014 11:26 am    Temat postu: Deweloperzy Wrocławia Odpowiedz z cytatem

Zauważyłem, że tematy w większości oscylują wokół takich miast jak Warszawa czy Kraków. Dlatego założyłem temat dotyczący wrocławskich deweloperów.

Wymienię najważniejszych deweloperów, a pozostałych użytkowników proszę o szczere opinie na ich temat.


Rafin
Locus
i2 development
Archicom
LCC
Lokum
Dom Development
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
jaro30
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 27

PostWysłany: Pon Lut 03, 2014 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniałeś o Triadzie.
Z tego co tu czytam to jakąś styczność miałem z Triadą i Archicomem. Można powiedzieć, że to pewniaki, ale też zdarzają się różne niespodzianki.
_________________
Mieszkanie dla Młodych - aktualności o programie Mieszkanie dla Młodych, limity cenowe, progi, banki, zasady programu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Pią Mar 21, 2014 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tutaj sprawdzaliscie http://www.ihouse.pl/wroclaw/sprzedaz/mieszkanie ?
Bo wiadomo że od dewelopera ceny są inne i jak szuka sie na własną rękę też można znaleźć inną cene. Warto być zorientowanym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akowal
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sie 2013
Posty: 79
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw Kwi 10, 2014 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach gdy komputery dobrze prosperują wszystkiego da siędowiedzieć o deweloperze. Duży plus XXI wieku w jakim przyszło nam żyć.
Ja ze swojej strony powiem, że LC Copr i Archicom to deweloperzy, u których kupiłbym nowe mieszkanie. O inwestycjach wrocławskich ciężko znaleźć jakieś mocne opinie, które punktują ich słabość. Zawsze ktoś się znajdzie z negatywną opinią. No ale każdemu nie dogodziś. To jak ktoś w 5* hotelu w Dubaju ma się do czego przyczepić tak i tutaj.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pią Sie 29, 2014 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niedawno byłam na dniach otwartych na osiedlu Słoneczny Ołtaszyn i po rozmowie z deweloperem zastanawiam się nad zakupem mieszkania. Znacie może to osiedle? Możecie powiedzieć o nim coś więcej? Ja ogólnie jestem zadowolona zarówno z rozmowy jak i z samego mieszkania i okolicy. Chociaż chciałabym poznać opinie innych osób, które widziały to osiedle lub rozważają zakup mieszkania na nim. My teraz czekamy na decyzję z banku o kredycie mieszkaniowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tom7878
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 144

PostWysłany: Sob Wrz 27, 2014 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też chcemy zamieszkać na Ołtaszynie:) Słyszałaś o tym, ze do 29 września można głosować na budowę Słonecznego Parku na tym osiedlu? Dowiedziałem się o tym dzisiaj z http://oltaszyn.com/sloneczny-park/ i oddałem swój głos. Jeśli masz czas i chęci to też możesz zagłosować to nie zajmie dużo czasu a sporo osób może na tym skorzystaćWink
Tutaj znajduje się formularz https://www.wroclaw.pl/budzet-obywatelski-wroclaw/glosowanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mati35
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 14 Cze 2014
Posty: 33

PostWysłany: Czw Paź 02, 2014 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy z deweloperów tutaj wymienionych jest taki, od którego lepiej trzymać się z daleka?
_________________
Mateusz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inkom
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 11 Wrz 2014
Posty: 10
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Paź 08, 2014 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie Wrocław prężnie rozwija się pod względem rynku deweloperskiego. Konkurencja jest dosyć spora, co jest dobrym zjawiskiem dla kupujących - panuje względna przystępność cenowa oraz dobry standard inwestycji. Ponadto wiele ofert kwalifikuje się pod program dofinansowania Mieszkanie dla młodych - jak choćby Nowy port Warto się rozejrzeć, oferty są naprawdę atrakcyjne.
_________________
Nowe mieszkania od developera we Wrocławiu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Czw Paź 09, 2014 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z nazwy być może nie są to deweloperzy, a spółdzielnia mieszkaniowa, ale polecam Śródmieście-Prasta. Mają aktualnie bardzo fajne mieszkania na osiedlu Relaks-Partynice i myślę, że warto się nimi zainteresować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krabek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lis 19, 2014 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Archicom proponuje fajne mieszkania w Czterech Porach Roku - spoko jest lokalizacja - Jagodno, ładna okolica, mają mieszkania w MdM.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bolesław
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Lis 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lis 21, 2014 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze Zielona Klecina ma świetną inwestycję. Ostatnio oglądałem ich stronę i powiem Wam, ze mi się bardzo podobały...rozglądam się za dwupokojowym mieszkaniem, a tam cena jest bardzo atrakcyjna, a osiedle strzeżone, z placem zabaw itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Pon Lis 24, 2014 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja widziałam kilka ciekawych ofert dotyczących mieszkań we Wrocławiu na Krzykach. Chyba najbardziej spodobało mi sie takie osiedle

Marzy mi sie mieszkanie własnie takim spokojnym osiedlu. Nawet udało mi sie tutaj http://targimieszkaniowe.net/nowe-mieszkania-i-domy-wroclaw-krzyki/ znaleźc oferty dotyczące tych mieszkań. Pewnie sporo osób sie na nie zdecyduje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Wto Gru 16, 2014 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne domki, to w stylu angielskim prawda? Masz jakieś zdjęcia wnętrz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mateuszwalczyk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Kwi 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2015 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem Lokum i LCC zasługują na szczególną uwagę. Ostatnie ich inwestycje są bardzo ciekawe, szybko się sprzedają a to o czymś świadczy.

Podłączę się pod temat i spytam was, jakie macie zdanie o ATALu? Interesuje mnie kilka inwestycji ale jeszcze nie miałem bezpośredniej styczności, może ktoś ma od nich mieszkania?

Najbardziej interesują mnie inwestycje ATALu we Wrocławiu, które są też opisane na InfoDeweloper, np. Dmowskiego, Dyrekcyjna 33 czy Stara Odra Residence.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jan_sokol
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 15
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Maj 12, 2015 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, a może lepiej wylogować się z forum, pójść, porozmawiać, przekonać się samemu. Targi NA SWOIM. Już we ten weekend. Wejście za free? Dlaczego nie -> https://www.facebook.com/dopoznania/photos/a.310105352338681.94942.287889871226896/1104904272858781/?type=1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Deweloperzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy