FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dieta modna
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 417

PostWysłany: Pią Lip 19, 2019 12:33 pm    Temat postu: Dieta modna Odpowiedz z cytatem

Jaka WASZYM zdaniem modna jest teraz dieta? Coś nowoczesnego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mychaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 202

PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kto by za tym, kochana, nadążył? Dziś co jeden to lepszy, więc można powiedzieć, że i właściwie i bzdurne diety powstają, że aż strach to liczyć Wink . Jedne są właściwie, jak na przykład dieta DASH dla cukrzyków, inne bzdurne i wyniszczające, jak na przykład dieta Dukana. Aż trudno się połapać w tym, co dobre, a co złe. Ostatnio z kolei czytałam o diecie owocowej z jabłkiem https://slim-express.pl/dieta-jablkowa-efekty-zasady-jadlospis-skuteczne-odchudzanie-dzieki-wyjatkowym-wlasciwosciom-jablka/ w roli głównej. O tym to nie wiem co mysleć w ogóle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Czw Lis 28, 2019 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ostatnio bardzo modna stała się dieta pudełkowa, czyli tak zwany catering dietetyczny. Na stronie afterfit-catering.pl/ możecie zapoznać się z ofertą jednej z firm, które taki właśnie catering oferują Wink Jak widać liczba kalorii jest tam dobierana indywidualnie, za co duży plus Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goofi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2018
Posty: 89

PostWysłany: Pią Lis 29, 2019 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy wyborze diety lepiej się kierować własnym zdrowiem niż modą. Pewne gwiazdy lansują post, dla mnie to kompletne nieporozumienie. Muszę mieć siły, żeby funkcjonować, dlatego korzystam z cateringu dietetycznego https://www.cudimiod.pl/. Dania w pudełkach docierają do mnie co rano, praktycznie codziennie jest coś innego, smacznego i zdrowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Wto Lut 11, 2020 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najczęstsze wymówki, jakie słyszę od osób, które chcą się odchudzać? Nie mam czasu na przygotowanie posiłków. Jeśli nie mamy czasu to przecież są gotowe diety pudełkowe np. od https://dietly.pl/catering-dietetyczny/jastrzebiezdroj . Nie trzeba liczyć kalorii, zastanawiać się, wymyślać. Szczerze mówiąc, myślę, że dieta pudełkowa to świetna opcja dla osób, które nie wiedzą jak, nie potrafią gotować, nie mają czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2020 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak poprzednicy wspomnieli, bardzo modna jest ostatnio dieta pudełkowa, czyli tak zwany catering dietetyczny Chrzanów na przykład oferuje taką dietę od firmy Food Harmony, cieszącej się zaufaniem klientów Wink Posiłki zawsze są tam dobrze skomponowane, smaczne i przygotowane ze świeżych, dobrej jakości składników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1164

PostWysłany: Sob Maj 16, 2020 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zdecydować się na catering dietetyczny. Coraz więcej osób decyduje się właśnie na taką dietę. O korzyściach tego rozwiązania poczytacie w artykule http://jestemkobieca.pl/3-korzysci-z-cateringu-dietetycznego/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klara28
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2015
Posty: 144

PostWysłany: Wto Maj 19, 2020 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie, żeby dieta była odpowiednio zbilansowana, ja będąc na diecie zauważyłam, że bardzo cierpi na tym moja skóra, zaczęła się wysuszać, była szorstka i zrobiła się taka ,,szara" ... wtedy szukałam jakiegoś dobrego suplementu i natknęłam się na kapsułki Neoglandyna które są bogate w cenne oleje NNKT, dzięki nim skóra nie tak łatwo się wysusza, stała się miększa i bardziej nawilżona, kapsułki podaje również mojej córce która cierpi na wyprysk atopowy, dzięki nim też dużo lepiej znosi chorobę Smile polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nicpoń
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 211

PostWysłany: Sob Maj 23, 2020 3:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co się mniej więcej orientuję, to w obecnych czasach bardziej popularna stała się dieta pudełkowa. Jest to dieta której nie trzeba samemu sobie przyrządzać wystarczy tylko znaleźć dobry catering dietetyczny i gotowe. Nawet moja sąsiadka korzysta z takiego rozwiązania i jedzenie zamawia stąd https://diet4u.pl/ bo mają pyszne dania no i przygotowane zawsze ze świeżych składników
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazimierz332
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 263

PostWysłany: Sro Maj 27, 2020 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcesz lepiej wyglądać na lato? Sezon bikini zbliża się wielkimi krokami. https://bodychief.pl/dieta-pudelkowa/gdansk ta firma ma w ofercie najlepszy catering dietetyczny który cieszy się uznaniem wśród swoich klientów. Ja również skorzystałam z ich oferty i już schudłam 4 kg. Jest to sporo jak dla mnie. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Wto Maj 18, 2021 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie osobiście wygrał catering dietetyczny od SportFoodBox gdyż mamy dostarczane pożywne i zbilansowane jedzenie. Więc postanowiłam i ja jej spróbować i tak znalazłam dla siebie najlepszą opcją jak dieta Wege Fit. Czuję się na niej świetnie, niczego nie brakuje no i też jest duży wybór wersji kalorycznych wszystko to czego tak naprawdę potrzebujemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
green.antonette
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Maj 19, 2021 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najczęściej stosowanym składnikiem w suplementach blokujących wchłanianie tłuszczów jest chitosan. Chitosan wiąże tłuszcz w przewodzie pokarmowym, zanim organizm zdąży go wchłonąć. Substancja ta może złapać siedmiokrotnie więcej cząsteczek tłuszczu niż sama waży. Nieprzyjemnym skutkiem nadużywania blokerów tłuszczu jest niestrawność i biegunka. Pamiętaj zatem, by zawsze stosować preparat zgodnie z zaleceniami producenta. Ja stosuje bardzo polecany środek, który znalazłam na https://www.budujmase.pl/sklep/reduktory-tluszczu/redin/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amiya.mann
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Maj 2021
Posty: 8
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Maj 19, 2021 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest coś takiego jak modna dieta?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Wto Paź 26, 2021 4:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kluczowym będzie pytanie o to, jakie sposoby na zrzucenie kilogramów realnie sprawdzą się w Waszym przypadku. Wiem, że wiele osób dzisiaj stosuje takie metody, o których możecie przeczytać na stronie https://lipoline.pl/k/zabiegi/rozwiaz-problem/podwojny-podbrodek/ Jeśli też o tym myślicie, to koniecznie wybierzcie jakiś sprawdzony gabinet, by później nie żałować konsekwencji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bernita.mcclure
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Gru 2021
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Gru 15, 2021 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nie należy sugerować się modą, a skutecznością takiej diety. Na przykład polecam Wam owoce i warzywa liofilizowane, które nie mają konserwantów, ulepszaczy smaku oraz innych, zbędnych składników, jakie często wykorzystuje się w procesach konserwowania jedzenia. Myślę, że to na pewno element, jaki powinna zawierać oryginalna, no ale również zdrowa dieta. Pozdrawiam! Very Happy
_________________
żywność liofilizowana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy