FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dieta na brzuch
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aggata90
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Wrz 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sro Wrz 02, 2015 12:08 pm    Temat postu: Dieta na brzuch Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny. Mam taki problem. Ostatnio zaczęłam się odchudzać i ogólnie efekty już mam widoczne i na wadze i wizualnie. Jedyne gdzie efektów diety nie widać, to brzuch. Ogólnie ja sama, jak i większość kobiet w mojej rodzinie, mamy skłonność do tycia głównie w brzuchu niż w innych partiach ciała. Ogólnie schudłam ok. 10 kg – widocznie ciałka zeszło mi z nóg, twarzy, z rąk, a z brzucha praktycznie nic. Ćwiczyłam dość długo robiąc brzuszki, dobierałam też inne ćwiczenia typu: skakanka, rower, różne skłony i tym podobne, ale efektów żadnych nie widzę do dzisiaj. Także, czy znacie może jakieś skuteczne diety, czy sposoby, na płaski brzuch? Jakieś suplementy czy diety pomagające spalać tłuszcz. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2015 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie suplementy! Odżywiaj się dobrze, ćwicz i efekty w końcu przyjdą. Z brzucha najciężej jest zrzucić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2015 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może powinnaś z tym problemem zgłosić się do dietetyka. Może być tak że z brzuch nie możesz zrzucić bo zatrzymała Ci się woda, albo jeszcze inny problem. Dietetyk pomoże Ci zdiagnozować problem i podpowie jak z nim sobie radzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolaf7
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Wrz 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2015 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie przy odchudzaniu jest tak, że brzuch i tłuszcz na nogach gubi się n końcu. Nie ma co się martwić, tak po prostu jest. Jak widzisz efekty nie przerywaj swojej pracy, tylko spokojnie kontynuuj swoje działania.
_________________
auto zastepcze z oc sprawcy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2015 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba też mieć zawsze w pamięci fakt, że nie da się zrzucić tylko z jednej partii ciała i czasami efektów tak nie widać, ale one są - tylko gdzie indziej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
felicjaa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 1

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam ogólnie dodać do diety dużo jogurtów naturalnych, kefirów i tym podobnych. Ogólnie jeśli masz problemy z trawieniem, to może jakieś leki na trawienie. Często przez problemy z trawieniem nie możemy schudnąć, a brzuch jakby puchnie. Osobiście też polecam suplementy. Wiem, że wiele osób je odradza, ale jeśli wybierze się odpowiedni, to są widoczne efekty bez żadnych negatywnych skutków dla naszego zdrowia. Polecam zapoznać się z tymi informacjami http://pieknojestwtobie.com/dieta-na-plaski-brzuch-jaka-jest-skuteczna/. Ja się sporo stąd dowiedziałam, dodatkowo też poznałam naturalne spalacze tłuszczu jak grejpfruty czy cynamon np. Jeśli własnie boisz się stosować suplementy lub nie chcesz, to jest wiele naturalnych spalaczy tłuszczu Wink A do tego ćwiczenia to podstawa moim zdaniem, nic się samo nie zrobi Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2015 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

edit

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pią Gru 03, 2021 6:46 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
coralina89
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Wrz 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2015 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, gratuluje efektów. 10 kilo to naprawdę ładny wynik. Nie martwiłabym się tym, że centymetry z brzucha wolniej spadają. Ani kilogramów ani centymetrów nie traci się równolegle. Niektórym wolniej lecą centymetry z brzucha innym z ud, jeszcze innym z pośladków. Bądź nadal cierpliwa. Wykonuj więcej ćwiczeń aerobowych. Bez sensu jest kupować każdy sprzęt do domu, więc możesz zapisać się na siłownie. Poćwicz 20 minut na bieżni, potem tyle samo na rowerku, stepperze i zobaczysz efekty przyjdą. Tylko daj sobie czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Nie Sie 28, 2016 10:00 am    Temat postu: ćwiczenia Odpowiedz z cytatem

Ćwicz regularnie, mnie np pomogło robienie brzuszków. Ale pamiętaj o uzupełnianiu wody w organixmie po intensywnych ćwiczeniach. Dobre są http://www.freshdrink.pl/pl/produkty/napoje-izotoniczne,10026
Napoje izotoniczne uzupełniają wodę i elektrolity, które się wypaca w czasie ćwiczeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pon Sie 29, 2016 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ma problem z zatrzymującą się wodą w organizmie, tragedia Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katalina32
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Wrz 2016
Posty: 238

PostWysłany: Wto Paź 04, 2016 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem jak to jest i faktycznie jest to spory problem. Na szczęście dzisiaj mamy możliwość radzenia sobie z tym problemem, kierując się świetnymi artykułami, jakie możemy znaleźć na stronie http://maksimumformy.pl . Dotyczą one takiego zagadnienia jak świadomy trening, zdrowe odchudzanie, jak również ćwiczeń na poszczególne partie ciała i bez wątpienia mogą okazać się bardzo przydatne dla każdego, kto walczy o piękną sylwetkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ajlar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 450

PostWysłany: Nie Paź 16, 2016 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra dieta i ruch to podstawa. Ja stosuję koktajle Herbalife http://www.sklepdiety.pl/sklep_kategoria,22,koktajle_herbalife.html na odchudzanie i bardzo ładnie tracę zbędne kilogramy. Jestem już na tej diecie około 4 tygodnie. Bałam się, że będe chodziła głodna ale na szczęście koktajle dają uczucie sytości na długo. Dieta nie wymaga wielu wyrzeczeń więc jest dobra również dla leniuszków Smile
Do tego chodze na siłownię 2-3 razy w tygodniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1099

PostWysłany: Sro Paź 19, 2016 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytajcie etykiety bo te wszystkie E i wspomagacze działają tak na nasze brzuchy. Nie które produkty są strasznie napompowane. Ja kupuję dużo w sklepach ze zdrową żywnością np tu http://serowarpodlaski.pl/kontakt Wiem co jem. I widzę sporą różnicę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JulciaZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 240

PostWysłany: Czw Paź 20, 2016 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć! Smile Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tego, jak dobrze ćwiczyć, to polecam Wam, aby przeczytać ten artykuł: http://www.zgubkilo.info/sport-zdrowie-uroda/najczestsze-bledy-popelniane-na-silowni/ - napisany w interesujący sposób i można się sporo dowiedzieć. Myślę, że każda osoba, która trenuje znajdzie coś dla siebie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prowansja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 285

PostWysłany: Czw Paź 20, 2016 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm to ciężka sprawa, ciekawe czemu akurat tam nie chudniesz. Może to jest ten moment kiedy warto zasięgnąć profesjonalnej porady dietetycznej np. u dietetyka z Warszawy w poradni - http://halsa.pl/#home , sprawdź może Cię to zainteresuje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy