FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Długi - jak sobie z tym poradzić?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paluch686
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 293

PostWysłany: Pon Lip 20, 2020 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ze swojej strony mogę polecić https://www.kancelaria-walterowicz.pl/. Pomogli mi kiedy po upadłości mojej firmy nie mogłam wykaraskać się z zadłużeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Pią Lis 13, 2020 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie długi należy spłacać w terminie bo w przeciwnym razie czeka lista dłużników a jeśli się tam trafi to niestety do momentu spłaty zadłużenia będzie się tam widniało, a to oznacza problemy z otrzymaniem kolejnych pożyczek bo wszystkie instytucje finansowe w tym momencie zostają powiadomione o naszym zadłużeniu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martusss14
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Lis 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lis 13, 2020 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej udać się do doradcy finansowego albo antywindykatora. Nie wstydźmy się udać po pomoc do specjalisty.
_________________
naszywki na zamówienie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Nie Lis 29, 2020 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedną z lepszych firm prawniczych działających w temacie zadłużenia jest https://kancelarialexa.pl/ , warto z nimi się kontaktować jak ma sie problemy ze spłata zobowiązań czy komornika pukającego do drzwi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fernena
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 509

PostWysłany: Nie Gru 27, 2020 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej myśleć zawczasu, ale jeśli już się wpadło w takie długi że ciężko ze spłatą to o konsolidacji warto pomyśleć. Odsyłam do doradców finansowych https://www.boldinvest.pl/ - znają się na rzeczy, mają dostęp do ofert bankowych i pomogą wybrać najlepszy produkt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rose.bartell
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Sty 2021
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Sty 11, 2021 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy korzystaliście z porównywarki kredytów konsolidacyjnych http://ryneczekfinansowy.pl/kredyty/kredyty-konsolidacyjne/? Zamrożenie gospodarki w związku z koronawirusem spowodowało, że portfele Polaków zaczęły świecić pustkami. Wiele branż już przez kilka miesięcy pozostaje zamrożonych lub funkcjonują obarczone rządowymi restrykcjami. Te firmy, które działają, muszą liczyć się z mniejszymi zyskami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wilford.metz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Sty 2021
Posty: 4
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pon Sty 11, 2021 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto zastanowić się nad ogłoszeniem upadłości konsumenckiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
najemca007
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 51

PostWysłany: Sro Sty 13, 2021 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie odpowiedniej kancelarii, która zadba o Wasze sprawy polecam https://spadki.bialystok.pl. Zajmują się prawem majątkowym oraz spadowym. Fachowa obsługa spraw, bezproblemowy kontakt. Wszystko na plus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wierchuszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 676

PostWysłany: Sro Lut 10, 2021 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również miałem problem z dłużnikiem, który leciał w przysłowiowe kulki. Przyznam szczerze, że z bezradności rozkładałem ręce, natomiast mój dobry znajomy, dał mi namiary na firmę: https://solidnewezwanie.pl/ - która zajmuje się tego typu problemami. Udało się to ogarnąć bez większych ceregieli. Wszyscy są zadowoleni, a pewnie najbardziej ja - bo odzyskałem pokaźną sumkę, którą spożytkuję na pewno w ciekawy sposób Very Happy. Polecam firmę, naprawdę warto się do nich udać po pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stachu7231
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Kwi 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2021 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie osoby zadłużone nie powinny brać pożyczek, ponieważ mogą popaść w jeszcze większe długi. Warto poczytać co to jest upadłość konsumencka i sprawdzić w jakich sytuacjach można starać się o bankructwo konsumenckie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dadzia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 116

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2021 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt nie lubi mieć długów, no ale są różne sytuacje w życiu i niestety czasem pojawiają się problemy ze spłatą naszych zobowiązań. Ale nie czekajmy z tym wszystkim, bo istnieje coś takiego jak kredyt konsolidacyjny .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RomGo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2020
Posty: 114

PostWysłany: Pon Maj 10, 2021 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto udać się do specjalistów z Kancelarii Prawnej Fenix, którzy dokonają analizy naszego zadłużenia i możliwości finansowych. Po dokładnej analizie naszej sytuacji przedstawią odpowiednie kroki, które pomogą stanąć na nogi lub w ostateczności pomogą ogłosić upadłość konsumencką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bolek166
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Maj 2021
Posty: 2

PostWysłany: Wto Maj 11, 2021 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety coraz więcej osób ma problemy z długami. Nie można nic z tym nie robić, trzeba zadziałać. Poszukaj informacji na tematy związane z oddłużaniem w sprawdzonych miejscach w sieci, np. ewindykacja24.pl gdzie masz sporo treści podpowiadających jak zacząć walczyć z długiem i na co można liczyć.
_________________
windykacja należności


Ostatnio zmieniony przez bolek166 dnia Czw Maj 20, 2021 4:27 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
teklablond
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Maj 2021
Posty: 5

PostWysłany: Nie Maj 16, 2021 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nie ma nic bardziej stresującego niż zajęcie komornicze. Coraz więcej osób jednak takie ma i to nie jedno... Fajnie, że na tej stronie wyjaśniono co i kiedy komornik może, czego się spodziewać i jak sobie radzić w takich sytuacjach
_________________
egzekucja długów


Ostatnio zmieniony przez teklablond dnia Pią Cze 04, 2021 2:48 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bolek166
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Maj 2021
Posty: 2

PostWysłany: Pon Maj 17, 2021 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co więcej na stronie masz możliwość konsultacji z prawnikiem ,nie wiem czy korzystał ktoś? Ja tak, wyjaśniono mi jak uwolnić sie od długu zmarłego ojca i nie odrzucać przy tym spadku.
_________________
windykacja należności


Ostatnio zmieniony przez bolek166 dnia Czw Maj 20, 2021 4:27 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy