FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dobra księgowa
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamilek12
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 17 Mar 2016
Posty: 20

PostWysłany: Wto Gru 12, 2017 9:17 am    Temat postu: Dobra księgowa Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas kto ma firmę wie jak trudno jest rozliczać co miesiąc setki papierów. Nikt z nas nie ma na to czasu aby godzinami nad nimi ślęczeć. Dlatego większość z nas zatrudnia biuro rachunkowe , które wykona za nas pracę. Ze swojego doświadczenia wiem, ze nie jest prosto znaleźć firmę,która rozliczy nasze dokumenty dobrze. Niby każdy oferuje podobne usługi, ale i ceny za nie są rożne jak i zakres obowiązków. Ja wiem, że kiedy zakładam działalność chciał oczywiście zaoszczędzi i wzięłam księgowa tanią i okazało się, ze połowa dokumentów zakupowych nie została wpuszczona w koszty, co wiązało się z wyższym podatkiem dla mnie i dużą stratą finansową. Chciałam tanio to płaciłam mało a za to podatki były wysokie. Dlatego polecam Państwu sprawdzone usługi księgowość Radom. Sprawdzone od lat kobiety, bardzo dobre podejście do klienta. Rozliczają szybko papiery, więc nie ma problemu. Teraz oferują również pliki JPK co bardzo ułatwi sprawę, jeżeli chodzi o US. Polecam wybierać ludzi z polecenia, a jeśli nie macie takich to poczytać troszkę na forum, abyście nie mieli tak jak ja kiedyś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 5:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie, potrzebuję dobrego biura księgowego w Gdańsku, które mogłoby zająć się moją księgowością. Niestety poprzednia księgowa nie prowadziła jej należycie, więc musiałam zapłacić stosowną karę do Urzędu Skarbowego. Nie chciałabym, by taka sytuacja się powtórzyła, dlatego będę wdzięczna za opinie na temat tego biura MG Finanse.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radek_zy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lip 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja, jak księgowa to tylko z polecenia. Nie warto ryzykować niezaufanymi ludźmi.
_________________
Robimy złe rzeczy.Robimy okropne rzeczy.Ale mamy przebłyski,zdarzają nam się chwile dobroci.Może wszyscy jesteśmy wnukami Boga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
odera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Lis 2016
Posty: 109

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra księgowa jest w otwocku w biuro rachunkowe Otwock . Naprawdę jest godna polecenia. Firma ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości, osoby tam pracujące są odpowiednio wyszkolone, posiadają niezbędne kwalifikacje by pracować w branży, ich praca to ich pasja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze możesz samodzielnie prowadzić księgowość, to nic trudnego. Na https://wfirma.pl/ znajdziesz odpowiedni program i narzędzia do ksiegowości, fakturowania i magazynowania. Coraz więcej firm korzysta z tego typu narzędzi oszczędzając w ten sposób czas i pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cooli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Sie 2015
Posty: 125

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdy biurze rachunkowym powinno być takie oprogramowanie w chmurze, coś tego typu https://mojebiuro24.pl moim zdaniem to najlepsza opcja. Dzięki temu komunikacja jest znacznie usprawniona, można mieć kontrolę nad finansami, można szybko reagować w przypadku jakiś kłopotów. A taki program wcale nie jest drogi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosanoztra
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 189

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już mowa o księgowości, rzućcie sobie okiem tutaj https://wfirma.pl/program-do-faktur-online . Naprawdę dobry program, dzięki któremu samodzielne prowadzenie księgowości w firmie staje się bardzo łatwe. Wystarczy komputer i dostęp do Internetu by móc wystawić fakturę i od razu wysłać ją tam gdzie trzeba. Warto zerknąć na stronę i doczytać szczegóły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki https://mojebiuro24.pl/ dodatkowo można liczyć na wsparcie wysokiej klasy ekspertów w zakresie księgowości i prawa podatkowego. To tez wpływa na jakość pracy i bezpieczeństwo klienta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
faria
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Mar 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej, zna ktoś dobrą księgową z Łodzi? będę barzdo wdzięczny za poradę w tym temacie bo czas mnie nagli
_________________
Galter
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz wygodną opcją są również te biura online które wszystko sprawnie rozliczą za niewielkie pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom, które rozglądają się za odpowiednią firmą świadczącą usługi księgowe polecam www.biurogalant.pl Jest to świetnie biuro rachunkowe ze Szczecina. Tam na pewno spotkacie się z profesjonalną obsługą księgową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Byczku_S
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 15 Lip 2013
Posty: 31

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KacperW napisał:
Teraz wygodną opcją są również te biura online które wszystko sprawnie rozliczą za niewielkie pieniądze.


Biura online to wygodna możliwość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Price1
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Lip 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Lip 28, 2019 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedna z najlepszych. Sam korzystam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Czw Sie 01, 2019 12:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o biuro podatkowe lub rachunkowe, to ja od jakiegoś juz czasu korzystam z usług tego https://www.konsultant-podatki.pl/ . Wszystkie rozliczenia, odliczenia itp są zawsze rzetelnie i na czas wykonane więc jak najbardziej mogę wam polecić ich usługi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Czw Sie 01, 2019 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez względu na to, która księgowa będzie zajmowała się sprawami rachunkowymi Waszej firmy, warto na pewno wdrożyć systemy do elektronicznego zarządzania dokumentami, o których mowa na stronie http://www.primesoft.pl/. Nam takie systemy bardzo ułatwiają pracę i przyspieszają wiele procesów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy