FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
dobra linergistka ze stolicy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 3:41 pm    Temat postu: dobra linergistka ze stolicy Odpowiedz z cytatem

Witajcie Smile Poszukuje dobrej i doświadczonej linergistki z Warszawy. Zdecydowałam się na miajż permanetny ust i brwi ale zależy mi na tym, by trafić w odpowiednie ręce. Ofert nie brakuje ale może ktoś z Was wykonywał taki zabieg i podzieli się sprawdzinym adresem ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 679

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja żona też szuka jakiegoś gabinetu gdzie można taki zabieg wykonać więc chętnie się podepnę do tematu bo ja kompletnie się nie orientuje w temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 838

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2018 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej ocenie zdecydowanie najlepszą linergistką w Warszawie jest Dominika Kossakowska z salonu Jest Pięknie ( ulics Wilcza ). Robiłam u niej brwi metodą włosową a teraz czekam już na kolejny zabieg, tym razem będzie tworzyć idealnie równiutkie kreski na górnych powiekach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 4:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki pinki za odpowiedz Smile O kreskach na górnych powiekach też myślałam, ale to już w pozniejszym czasie. Na ten moment najważniejsze są brwi i usta. Widziałam fanpgae na fb tej Dominiki i jej prace faktycznie prezentują się super. Postaram się w tym tygodniu zadzwonić i zobaczymy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 838

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 5:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma sprawy ikonka1 Smile zadzwon i dopytaj o szczegóły. I nie martw się tym jak bedziesz mieć więcej pytań na temat zabiegu itd na konsultacji bedzie okazja by dopytac o wszystkie szczególy Smile I koniecznie daj znać po jak tam wrażenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Pon Maj 24, 2021 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odświeżę wątek, bo w Warszawie znalazłam doskonałą specjalistkę od makijażu permanentnego!
Polecam Panią Magdę Bąk - https://makijazpermanentny.warszawa.pl/ . Chodzę do niej już prawie 2 rok i zawsze wychodzę zadowolona. Robię kreski na brwiach + usta, taki pakiecik Smile W każdym razie w 100% sterylnie, profesjonalnie, naturalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy