FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dobre mieszkania pod wynajem na Bielanach od dewelopera

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Developerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
timon83
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Wto Paź 22, 2013 1:27 am    Temat postu: Dobre mieszkania pod wynajem na Bielanach od dewelopera Odpowiedz z cytatem

Zajmuje się wyszukiwaniem miejsc pod inwestycje dla osób indywidualnych. Udało nam zaleźć ciekawe miejsce pod inwestycje. To mieszkanie na warszawskich Bielanach. Ogłoszenie znalazłem wpisując w google po prostu : sprzedam mieszkanie Warszawa Bielany. Znalazło mi wszystkich możliwych deweloperów w okolicy. Okolica jest bardzo ciekawa ponieważ blisko jest park, sklepy oraz linie komunikacji miejskiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
szampanska
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Mar 16, 2015 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama ostatnio interesuję się trochę inwestycjami mieszkaniowymi w Warszawie. Jestem zdania,że ciekawe apartamenty są realizowane przez tego dewelopera:
http://www.metrobielany.pl/
Cena jest niska ( oczywiśćie wszystko jest do negocjacji - szczególnie jeśli chodzi tutj o mieszkanie na najwyższym piętrze albo na samym dole). A jednocześnie cały teren jest już w miarę uprzątnięty oraz dobrze skomunikowany z resztą miasta.
Myślę,że jest to na pewno lepszy pomysł niz kupno mieszkania w centrum Warszawy. Będzie taniej, można liczyc na wyższy standard. I nie ma takiego hałasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
el83
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik

PostWysłany: Sob Maj 27, 2017 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem Osiedle Viridis to wyjątkowa inwestycja, w okolicy której znajduje się Trójmiejski Park Krajobrazowy. Prawie ze wszystkich stron jest otoczona sosnowym lasem. Tutaj https://www.eurostyl.com.pl/osiedleviridis.html można dowiedzieć się więcej. Mieszkania Gdynia Karwiny z powodzeniem można wynająć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Developerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: