FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dobry salon urody w Krakowie.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 830

PostWysłany: Sro Maj 08, 2019 3:52 pm    Temat postu: Dobry salon urody w Krakowie. Odpowiedz z cytatem

Mieszkam w Krakowie od niedawna i zaczęłam sie ostatnio rozglądać za fajnym miejscem gdzie można się wybrać na jakiś zabieg pielęgnacyjny a najlepiej na day spa. Znacie takie miejscówki ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 558

PostWysłany: Sro Maj 08, 2019 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a no tak się składa, że znam Smile Ja chodze do kliniki Belize ( na ulicy Kazimierza Wielkiego). Super miejsce! Nie dość, że oferta rozbudowana to jeszcze ceny nie jak z kosmosu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 830

PostWysłany: Wto Maj 14, 2019 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ikonka1 dzięki za info Smile zaraz sobie zerkne na ich stronkę www i zobacze co tam ciekawego mają w ofercie. a Ty na jakie zabiegi najczęściej chodzisz i możesz śmiało polecić ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 558

PostWysłany: Nie Maj 26, 2019 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz co tak naprawdę to chodze na rozne zabiegi. I na te pielęgnacyjne na twarz, miałam też serie zabiegów z wykorzystaniem kwasow terapeutycznych ( walka z przebarwieniami). Robie też regularnie stylizacje brwi metoda nikk mole a w przyszlosci zamierzam zrobic sobie tez makijaż permanentny brwi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 830

PostWysłany: Nie Maj 26, 2019 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oooo to coś dla mnie bo też planuje sobie zrobić kreski na gornych powiekach także dobrze wiedzieć, że tam taki makijaż trwały robią. Widziałam też na stronie, że można się nich zapisać na masaż i mają day spa także super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy