FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
dobudówki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Acauldan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 7:17 am    Temat postu: dobudówki Odpowiedz z cytatem

Czasem bywa tak, że po paru latach od ukończenia domu okazuje się, że czegoś w nim ewidentnie brakuje - nie przemyślało się dokładnie wszystkich przyszłych potrzeb na etapie projektowania i trzeba zrobić dobudówkę.
O ile garaż to ewidentnie moja wtopa, tak już o oranżerii nawet w ogóle wcześniej nie pomyśleliśmy. A przyda się nam coś takiego jak http://btm-eurolinx.pl/oranzeria/, bo daje fajne możliwości użytkowe i będzie fajnie wyglądać...
Oczywiście pod warunkiem, że architekt/projektant się wykaże, no i wykonawcy pokażą że znają się na swojej robocie. I tu właśnie zaczyna się zagwozdka: po czym poznać, że dana osoba zrobi wszystko co do niej należy na stosownie wysokim poziomie i takie dobudówki ładnie wkomponują się pozostałą część domu???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ohaley
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Gru 2020
Posty: 4
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Gru 21, 2020 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie również wystąpiła potrzeba dobudówki. Jednak nie miałem miejsca obok domu, dlatego postanowiłem postawić w innym miejscu na działce garaż. Udało mi się zdobyć garaż blaszany w Lublinie https://ultom-garaze.pl/garaze-blaszane-lublin. Według mnie to dobra alternatywa na przechowywanie samochodu bądź różnych narzędzi i maszyn każdego gospodarstwa domowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy