FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dodatki do ogrodu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
makenay
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Maj 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sob Maj 12, 2018 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem... Nic dodać oraz nic ująć...
_________________
Będzie niezły ubaw, gdy się przekonasz, że Bóg jednak istnieje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
karollo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Gru 2014
Posty: 98

PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiadomo oprócz żywych kwiatów na tarasie i mebli białych z palet mam sztuczne zielone ściany. Świetni się prezentują, mogą być w cieniu, no bo kwiaty są sztuczne, a wyglądają jak prawdziwe, no przynajmniej te https://green-designers.shoplo.com/kategoria/panele Bardzo jestem z nich zadowolona!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lena102
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Maj 2018
Posty: 95

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eliza napisał:
Zachwycają mnie te idealnie stworzone ogrody i to jak ktoś zadbał o kaśzy szczegól i dobór każdej roslinki. Ważne dla mnie było by stworzyć równie piękny ogród. Dobór roślin jest bardzo wazny, ale istotne jest też to w jaki sposób bedziemy o te roślin dbać i jakich środków użyjemy. Szukałam do tego odpowidnich produktów i wtedy trafiłam na . Mają wiele nawozów czy rodzai podłoża by odpowiednio zabdac o kwiaty. Zaczełam zostasować je od tego roku i póki co wszystko pięknie kwitnie. Mam nadzieje, że bedzie tak przez całe lato i jesień.


To prawda dobór roślin jest bardzo wazny.Ja tez w moim ogrodzie mam róznorodność roślin zaczy na się od tulipanów i żonkili ,potem sukcesywnie kwitną mi krzewy.Ostatnio przerabiałam skalnik, ogrodziłam go palisadami róznej wielkości i elementami skarpowymi.Znalazłam bardzo ciekawe wzory w firmie Joniec.Bardzo interesująca kolorystyka,a ze elewację mam tez od nich to świetnie sięto razem komponuje.


Ostatnio zmieniony przez Lena102 dnia Wto Cze 12, 2018 8:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli będziesz na etapie wyboru pięknych elementów wykonanych z betonu do ogrodu, czyli m.in oczywiście kostki dekoracyjne, palisady, płyty tarasowe i jeszcze długo musiałbym wymieniać zajrzyj do oferty producenta Pozbruk. Tym bardziej, że zwracają szczególną uwagę na jakość ich wykonania oraz odpowiednich zabezpieczeń przed wnikaniem wilgoci i działaniem mrozu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po ogrodowe inspiracje warto zajrzeć na stronę pozbruk.pl oraz ich kanał na Youtubie gdzie znajdziecie kilka interesujących filmów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lena102
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Maj 2018
Posty: 95

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne dodatki w formie małej architektury ogrodowej posiada firma Joniec. Kupowałam i świetnie się sprawdziły na skalnikach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz przede wszystkim trwałych i jednocześnie pięknych elementów do dekoracji ogrodu to polecam zwrócić uwagę na ofertę producenta Pozbruk, który zaskakuje wysoką jakością wykonania, świetnie zestawioną ofertą modeli oraz przystępnym zakresem cenowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na basen? Bo w naszym przypadku wprowadzenie tego typu patentu okazało się kapitalnym pomysłem. Dzięki http://baseny-wodex.pl/ nie dość, że ogród prezentuje się ciekawiej to do tego znaleźliśmy fantastyczny sposób na relaks po pracy! Dzieciaki oszalały na punkcie basenu Sardegna. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Puella
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Cze 2017
Posty: 141

PostWysłany: Sob Paź 20, 2018 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo mi brakuje ogrodu w okresie jesienno - zimowym prac w ogrodzie, ale za to w tym okresie mam czas na przygotowanie wszystkich sprzętów na wiosnę. Bardzo pomaga mi w tym sklep https://skladczesci.pl/Czesci_do_traktorka w którym znajduję wszystkie potrzebne części.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakieś żeliwne ozdoby w retro stylu są fajne, mi się zawsze podobały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kewa3939
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 622

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawóz jest zdecydowanie najważniejszy. Bez tego dodatku możemy zapomnieć o bujnym i charakterystycznym ogrodzie. Ja testowałem wiele rozwiązań, jednak dopiero nawóz z oferty https://greenandjoy.pl/ okazał się kapitalnym wyborem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlgaNowak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Sty 2019
Posty: 4
Skąd: Głogów

PostWysłany: Czw Sty 31, 2019 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się w jaki sposób nawadniacie swoje ogrody i jaką powierzchnie ogrodów macie. Wąż ogrodowy w zupełności mi nie wystarcza.. poszukuję czegoś większego. Posiadam spory kawałek ziemi, a nawet uprawiam rośliny. Zastanawiam się nad wężem strażackim https://strefa998.pl/28-weze-strazackie co sądzicie o takim zastosowaniu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Czw Sty 31, 2019 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Projekt ogrodu z pewnością należy zlecić zaufanej grupie profesjonalistów. To samo tyczy się dodatków, które także przez nich powinny zostać wybrane. My te zadanie powierzyliśmy ekipie http://www.rysigrzes.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Sob Lut 02, 2019 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myśleliście kiedykolwiek o tym, aby zainstalować u siebie lampy solarne? Mi ostatnio bardzo przypadły do gustu. Poczytajcie sobie o nich więcej na stronie https://elektrycy.warszawa.pl/lampy-solarne-wszystko-co-warto-o-nich-wiedziec/. Ja uważam, że warto zainteresować się bliżej tematem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Nie Lut 03, 2019 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze są moim zdaniem niebanalne i nietuzinkowe rozwiązania. Dlatego spodobał mi się ostatnio taki moduł ogrodowy ze stolikiem: https://ogrodolandia.pl/dwuosobowy-modul-prawy-naxos. Uważam, że to dużo lepszy pomysł niż zwykła ogrodowa kanapa. A co Wy na ten temat sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy