FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dodatki do wnętrz
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
annusiak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 327

PostWysłany: Wto Lis 13, 2018 10:42 am    Temat postu: Dodatki do wnętrz Odpowiedz z cytatem

Poszukuję dodatków w nowoczesnym stylu , myślę może o stylu skandynawskim uwielbiam go Chciałabym aby moje wnętrza wyły tak urządzone bym czuła się tam zrelaksowana i spokojna. Znacie jakieś dobre sklepy gdzie kupię tego typu rzeczy ? Czytałam w internecie na ten temat i dużo osób poleca takie sklep https://room99.pl/ Kojarzycie ich? Co możecie mi polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Pon Lis 26, 2018 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w wakacje urządzałam sypialnię i na Dobraposciel24 udało mi się śliczne poszewki wybrać, do tego pikowaną narzutę w miętowym kolorze, cudna Smile Można w pralce prać i widać, że ładnie i starannie wykonana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Styl skandynawski fajny ale tak duzo go wszędzie ze juz się znudził Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 814

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie, ze w salonie agata widzialam takie Smile Zobacz sobie, od nich oferte mozna nawet obejrzec online, wiec zaden klopot. Ja tam komode ostatnio bralam taka troszke w stylu skandynawskim i bardzo fajnie sie sprawdza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dewan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Gru 2016
Posty: 180
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie całkiem duże znaczenie jeśli chodzi o wnętrza domu mogą mieć przede wszystkim dekoracje w postaci rolet, czy żaluzji. Prezentują się znacznie lepiej od klasycznych zasłon i są znacznie wygodniejsze w codziennym stosowaniu. Na mnie zawsze największe wrażenie robiły żaluzje drewniane Wrocław, dlatego też jakiś czas temu zamówiłem takie do domu. Świetnie pasują do drewnianych okien i całego wyposażenia, które znajduje się w mojej kuchni.

Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Pon Mar 11, 2019 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogę się nie zgodzić z Dewanem, dekoracje okien są teraz szczególnie popularne i modna roleta nie tylko ma za zadanie spełniać swoje oczywiste funkcje, czyli ochraniać od słońca, zwiększać prywatność w pomieszczeniu ale również ma być jego ozdobą. I wybór jaki obecnie mamy na rynku jak najbardziej to umożliwia, mamy rolety, żaluzje, plisy, rolety rzymskie. Można mieć problem z wyborem. Na pewno kwestia gustu, tu doradzić coś ciężko bo oprócz tego że roleta musi się podobać to zwyczajnie musi też pasować do wnętrza. Ale doradzę bardzo wygodne rozwiązanie jakim jest automatyczne sterowanie takich rolet, markiz czy żaluzji. Ma takie w ofercie kołobrzeska firma Bram Serwis. Wygoda duża i swego rodzaju luksus, z każdego miejsca w domu możemy w dowolnym momencie zasuwać, odsuwać rolety wcale do nich nie podchodząc. Ja takie rozwiązanie kupuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1442

PostWysłany: Sob Kwi 27, 2019 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzuć sobie okiem na https://mghome.pl/ , tam jest olbrzymi wybór różnych oryginalnych i ciekawych dodatków do domu, i to różnego rodzaju Smile Polecam Ci gorąco, sama tam kupiłam kilka fajnych rzeczy do swojego mieszkania Smile Kiedy odwiedzają mnie znajomi, to zawsze pytają gdzie kupiłam te rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami nawet niewielki dodatek sprawia , ze nasze wnętrze staję się wyjątkowe i bardzo przytulne. Moim zdaniem powinniśmy otaczać się zielenią i takie https://sztuczne-rosliny.pl/sklep/galazki-trawa-california/ trawki czy gałązki powinny znaleźć sie w wystroju wnętrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Wto Maj 07, 2019 6:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładne dodatki do wnętrz są w TK Maxx. Można tam niezłe okazje upolować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Wto Lis 05, 2019 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli rozglądacie się za ciekawymi dodatkami do wnętrz to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy http://www.sklep.dastal.com.pl/ Oni sprzedają świetnie dekoracje do domów w całkiem niezłych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazimierz332
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 263

PostWysłany: Wto Lis 05, 2019 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nowoczesnym i oryginanym dodatkiem do wnętrz sa teraz fototapety. Ja takie posiadam w swoim pokoju i jestem z nich bardzo zadowolony ponieważ jakościowe one bardzo dobrze wyglądają. Zamówiłem je ze strony https://uwalls.pl/fototapety-3d/ i macie tam do wyboru bardzo dużo opcji. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dicki.nils
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lis 2019
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Lis 07, 2019 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też zastanowić się nad dekoracją okiennic, żeby ocieplić wnętrze pomieszczenia. Fajnym rozwiązaniem są obecnie rolety rzymskie, są także bardzo praktyczne.
_________________
rolety poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Clary084
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 184

PostWysłany: Nie Lis 17, 2019 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi bardzo podobają się klasyczne ozdoby do mieszkania, jak na przyklad reprodukcje sławnych obrazów - https://www.bajeczneobrazy.pl/reprodukcje-obrazow. Z pewnością takie obrazy potrafią dodać każdemu pomieszczeniu szyk i klasę. Do tego są nieprzemijające i zawsze pozostają w modzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Pon Lis 18, 2019 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto rozejrzeć się za porządnymi dodatkami, które odmienią wystrój naszych wnętrz. Ja osobiście polecam wam zapoznać się z ofertą centrum handlowego https://goja.pl/ w Gnieźnie. Tam na pewno znajdziecie coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Czw Gru 22, 2022 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego jeżeli szukacie naprawdę modnych, dobrze wykonanych i funkcjonalnych propozycji w zakresie dekoracji okiennych to koniecznie zerknij do oferty Karnix https://www.karnix.pl/zaluzje-drewniane-9870.html u których akurat znajdziesz szeroki wybór propozycji i pięknych rolet, ale też żaluzje drewniane w różnych wersjach i kolorach. W naszym wnętrzu wygrały żaluzje drewniane 25mm - Larice, cudne Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy