FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dom - fundamenty

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
polakowalska
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 45

PostWysłany: Czw Sty 30, 2020 10:54 am    Temat postu: Dom - fundamenty Odpowiedz z cytatem

Cześć. Jak wyglądają osuszanie i izolacje fundamentów? Czy to skomplikowane? Potrzebna jakaś firma, która się tym dla mnie zajmie w Krakowie. Można to w ogóle zrobić samemu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Czw Lut 13, 2020 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, izolacja fundamentów jest niestety niezbędna, ponieważ każdorazowo należy zawsze zabezpieczyć budynek przed wodą, wilgocią. Istotną kwestią jest dobór optymalnego systemu oraz odpowiednio przeprowadzone prace. W Krakowie jest kilka firm zajmujących się tą tematyką, z pewnością można wybrać najlepszego wykonawcę. Sam budując niedawno dom - z racji konieczności ekspertyz, budowaniu na gruncie nienośnym, skorzystałem ze specjalistycznych robót fundamentowych Aarsleff. Firma spisała się na medal.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabri3l
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 45
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Cze 29, 2020 6:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie hydroizolacją fundamentów zajęła się krakowska firma BudPrajs - https://budprajs.krakow.pl/hydroizolacja/ . Odkąd pamiętam miałem problem z wodą w piwnicy. Po opadach deszczu wewnętrznych ścianach było widać zacieki po wodzie a w powietrzu unosił się bardzo wilgotny zapach. Po wykonaniu hydroizolacji problem znikł. Żaden deszcz mi już nie straszny, ponieważ w piwnicy suchutko! Jeżeli również macie podobny problem to hydroizolacja go rozwiąże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefan22
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Cze 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pon Cze 29, 2020 7:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie zawsze najważniejsze jest żeby mój dom był bardzo dobrze docieplony. Dlatego zdecydowałem się że skorzystam z solidnej firmy http://white-tech.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Sro Lip 01, 2020 5:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że trzeba skontaktować się z profesjonalistami, nie ma możliwości samodzielnie wykonać takie osuszanie i izolację. Jeśli budujecie dom to nie zapomnijcie też o izolacji poziomej ścian https://tbd-kotula.pl/oferta/izolacja-pozioma-metoda-iniekcji/ . Nie pomijając odpowiedniej izolacji fundamentów. Dzięki temu unikniemy długotrwałego zawilgocenia ścian w murze, nie będą miały jak rozwijać się grzyby i pleśnie. Jeśli takiej izolacji nie mamy - warto zgłosić się do fachowców z TBD - KOTULA którzy nie tylko osuszą profesjonalnie ściany ale zajmą się też ich izolacją. Nowoczesne metody jakie stosują pozwalają na takie prace bez konieczności odkopywania murów zewnętrznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hreinger
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Lip 2020
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 01, 2020 7:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fundamenty są bardzo ważną kwestią, potrzeba zabrać się za nie solidnie i rzetelnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Wto Lip 07, 2020 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że firma. Można co prawda samodzielnie wypożyczyć osuszacze i nagrzewnice ale jednak profesjonaliści zrobią takie osuszanie lepiej. Zobaczcie na ofertę https://optimal-osuszanie.pl/ myślę, że to najlepsza firma w kraju. Mają i sprzęt i doświadczenie. Osuszają kompleksowo, szybko reagują na zgłoszenia, pracują 7 dni w tygodniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pon Paź 05, 2020 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości materiałów do wykonania trwałej i skutecznej hydroizolacji fundamentów to zdecydowanie warto zwrócić uwagę na WaterBlock, ponieważ mają w mojej ocenie zdecydowanie najlepsze materiały hydroizolacyjne które pozwalają skutecznie chronić elementy betonowe przed wilgocią. Jednocześnie co ważne w ekipę mają świetnych fachowców, którzy na pewno będą w stanie Ci pomóc przy doborze i także ogólnie wykonaniu projektu tego systemu izolacyjnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
raquel.ernser
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Paź 2020
Posty: 4
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Pon Paź 05, 2020 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie najszybciej znajdę firmę, która zajmuje się osuszaniem budynków?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1853

PostWysłany: Wto Lis 03, 2020 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika odnośnie systemu od WaterBlock, zdecydowanie jedna z najlepszych opcji jeżeli szukacie wysokiej trwałości, bezpieczeństwa i efektywności. Obsługa techniczna zawsze pomoże w podjęciu racjonalnej decyzji i co najważniejsze w razie potrzeb tez przygotuje dokładny projekt jak się za to dobrze zabrać. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Pią Gru 11, 2020 7:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do profesjonalnej firmy, która zajmuje się wykonywaniem fundamentów. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://plateko.pl/ Sam korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy