FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
dom na wsi czy w mieście
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
joasiamm
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1
Skąd: Opole

PostWysłany: Pon Cze 08, 2015 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ideał to coś pomiędzy...wieś ale blisko dużej aglomeracji np. na śląsku gdzie blisko będzie do szkoły, przedszkola no i marketu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
stachs
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Pon Cze 08, 2015 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z mężem tez się zastanawiamy, ale chyba raczej jesteśmy za opcja domku na wsi chyba bedzie to lepsza opcja:)) my akurat do miasta mamy 5 km wiec bardzo blisko. Po za tym wlasny ogrodek, a w miescie halas, nie ma gdzie wyjsc odpoczac a do tego cisza i spokój
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outsider
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 24 Maj 2015
Posty: 10

PostWysłany: Pon Cze 08, 2015 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to wolę mieszkanie na mieście. Na wiosce tylko ludzie o sobie na wzajem plotkują i jeszcze gorzej jest wtedy jak po prostu ktoś idzie nadziergany i naspawany po jakiejś imprezie. To już na następny dzień wszyscy wszystko wiedzą i u kogo pili do białego rana..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
superior
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Cze 09, 2015 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie w mieście, ale na przedmieściach. W domu na wsi przeraża mnie to, że wszędzie jest daleko. Lubię spokój i przyrodę, dlatego takich miejsc szukam na urlop. Na przedmieściach też jest spokojnie, a mimo wszystko jest to w mieście i wszędzie można się dostać bez problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia00
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Cze 09, 2015 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie dom, ale koszty są ogromne, nawet jak ktoś ma już działkę, wybudowanie domku to tak naprawdę skarbonka bez dna, zawsze jest cos do remontu lub poprawienia.....Za to cisza, spokój, komfort psychiczny bezcenny......Mozna mieć ogródek, postawić basen, piaskownice, huśtawkę, zrobić grilla.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marian788
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 25 Maj 2015
Posty: 11

PostWysłany: Wto Cze 09, 2015 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Działka na wsi jest zwykle większa niż typowe działki budowlane w mieście. Do dyspozycji zatem jest dużo więcej miejsca i znacznie więcej otwartej przestrzeni, którą można dodatkowo wykorzystać i zagospodarować w różny sposób. Na posesji znajduje się garaż na samochody i miejsca parkingowe pod tym garażem - za darmo. Dla mnie to też wielki plus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stafik
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 10

PostWysłany: Sro Cze 10, 2015 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widać ile ludzi tyle opinii...
Np ja wolałabym mieszkać na wsi. W mieście jak dla mnie jest za głośno. A na wsi można spokojnie usiąść przed domem i powdychać świeższe powietrze. Poza tym mam psy i nawet ze względu na nie wolałabym we wsi mieszkać. Zawsze to bliżej natury, ale to tylko moje zdanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dekdeko
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Czw Cze 11, 2015 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym wolał w mieście.. Mieszka w wiosce i tylko się męczę jak wracam ze studiów i z akademika bo akurat nie mam co tutaj robić. Sami ludzie starzy tu mieszkają i o czym tu z nimi rozmawiać? Nawet nie ma jak się odpowiednio zabawić i nie ma z kim nawet potańczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drewienko
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Czw Cze 11, 2015 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pod czas studiów mieszkałem w mieście nie zadowalało mnie to wcale okropnie mnie miasto męczy oczywiście jestem wychowany na wsi i tam akurat będę chciał ułożyć swoje życie. Na wsi jest łatwiej o fajnych sąsiadów i o świeże powietrze tak że polecam wieś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rzeski
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 10

PostWysłany: Czw Cze 11, 2015 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wsi nie polecam, tam jest smród od krów od obory i od tego typu rzeczy..Okropieństwo ja bym tego nawet kijem nie dotknął. Dobrze, że ja mieszkam w mieście. Wszystko mam blisko po pracy nie muszę się jeszcze męczyć w stajni. Nie mógłbym dotykać tych krowich dla przykładów bobków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Akonda
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Maj 2015
Posty: 8

PostWysłany: Pią Cze 12, 2015 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz na wsiach jest mało bydła ponieważ tego sie nie opłaca hodować niestety taka prawda i nie wszędzie śmierdzi nos się łatwo przyzwyczaja więc polecam wieś najlepsze miejsce do odpoczynku po pracy i po ciężkim dniu. Cisza spokój. Polecam zdecydowanie wieś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonzaj
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 14

PostWysłany: Pią Cze 12, 2015 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie opłaca się chodować i przede wszysktim nie jest to opłacalny interes dla rolników mało zarobią a się narobią..Ja jedynei powiem , że wolę miasto. Nie jest to wioska i przede wszystkim nie jest to taki wstyd, że trzeba w domu wchodzić w gumifilcach Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grimel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 8

PostWysłany: Pią Cze 12, 2015 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież w mieście również może być spokojnie i przestrzennie, nikt przecież nie każe mieszkać w centrum miasta. U mnie w mieście, jest wiele spokojnych osiedli, gdzie i przestrzeni jest dużo, a i ścieżki rowerowe na wycieczki za miasto się znajdą bez problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krecha
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Sob Cze 13, 2015 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybieram wieś. Na pewno bardziej przyjemnie, świeże powietrze i można zadbać o własne owoce i warzywa. Cisza i spokój nie to co w mieście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tekla55
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Sob Cze 13, 2015 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mieście też możesz mieć zawsze swoją działęczke na peryferiach i tam sobie możesz dbać o te warzywa albo o te owoce Smile po prostu w mieście więcej możliwości i więcej można osiągnąć. Ja tyle powiem w mieście mam wszystko, kina, kluby itp itd a na wiosce nic nie mam bo to wiocha Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 5 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy