FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
dom na wsi czy w mieście
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
przemo55
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Pon Cze 15, 2015 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyprowadziłem się z bloku do uroczej dzielnicy domków, z dużymi zadbanymi ogrodami i śpiewem ptaków.
Słyszanym oczywiście w bardzo krótkich przerwach między kolejnymi fazami ujadania psów. Od rana do wieczora, od wieczora do północy, od północy do rana. Ale i tak nie zamieniłbym tego domu na żadno mieszkanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Patinson
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 10
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Wto Cze 16, 2015 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie ciagnie na wies i juz postanowilem ze buduje dom na wsi. Zdala od tego calego zgielku miejskiego przez kilkanaśie lat mieszkałem na wsi później poszedłem na studia mieszkałem w mieście ale nie odnalazłem się tam. Cisza spokuj swierze powietrze. I tylko czekam kiedy sie wyprowadze od rodzicow z bloku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
balkonik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Sro Cze 17, 2015 6:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że dla tych, którzy nie mogą się zdecydować dobrym wyborem będzie budowa domu na obrzeżach miasta Wink Coraz więcej osiedli domów jednorodzinnych powstaje właśnie na obrzeżach. Myślę, że to dobre rozwiązanie, gdyż ruch jest znacznie mniejszy niż w centrum, a jednak do wszystkich miejskich wygód jest niedaleko Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
onimomi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 3

PostWysłany: Sro Cze 17, 2015 7:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dom na wsi Smile jesus marze o tym!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kastykor
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Sro Cze 17, 2015 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja marze właściwie o domku na wsi jest to mój cel numer jeden może kiedyś się spełni bo ciągle do tego dążę wystarczy mi 100 metrów kwadratowych na taki domek tylko teraz trzeba kupić działkę plany za zbroić ją a to są naprawdę duże koszty. no ale być na swoim to jest coś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grejtyno
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 9
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Cze 18, 2015 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z mężem tez się zastanawiamy, ale chyba raczej jesteśmy za opcja domku na wsi:)) my akurat do miasta mamy 5 km wiec bardzo blisko. Po za tym wlasny ogródek, a w miescie halas, nie ma gdzie wyjść odpocząć, decydujemuy się na takie rozwiazanie głównie ze względu na dzieci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krupa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Cze 2015
Posty: 9

PostWysłany: Czw Cze 18, 2015 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś mieszka na wiosce to chcę mieszkać w mieście. Jak ktoś już mieszka na wiosce to za wszelką cenę chcę mmieszkać w mieście i takie się rzeczy dzieją..oj sorka chodziło mi również, że jak ktoś mieszka w mieście to zamierza mieszkać w jakiejs wiosce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ankor
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Cze 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pią Cze 19, 2015 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojej, ciężki orzech do zgryzienia... Wiadomo, że każdy ma inne preferencje, więc zamiast pytać ludzi na forum zastanów się co Tobie bardziej odpowiada Wink Fakt faktem - mieszkanie w centrum ma swoje plusy, ale taż minusy Wink Tak samo mieszkanie na wsi Wink Zrób sobie listę porównawczą - wypisz wszystkie za i przeciw i wybierz korzystniejsze rozwiązanie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bagatyrkat
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Cze 2015
Posty: 8
Skąd: Wadowcie

PostWysłany: Sob Cze 20, 2015 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wole dom na wsi jak w mieście mieszkać w tym zaduchu spalin. Wole mieszkać na wsi ponieważ wiem że tutaj sobie po ciężkim dniu odpocznę nie będę sie musiał martwić że ktoś lub coś mi przeszkodzi. Odpoczynek rzecz święta a co święte trzeba święcić i dotrzymywać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 204

PostWysłany: Sob Cze 20, 2015 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak w pięknej okolicy to pewnie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bażej776
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pon Cze 22, 2015 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze są dla mnie obrzeża miasta. W samym mieście mieszkać bym nie chciała, bo korki, hałas i ogólnie niefajnie. Dlatego fajnie wybrać jakąś miejscowość pod dużym miastem lub jego obrzeża. Do miasta blisko jeśli coś potrzeba, a mieszka się w spokoju i ciszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gregorro2
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Czw Cze 25, 2015 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, ja również jestem zwolennikiem mieszkania na obrzeżach miasta bo w ten sposób można pogodzić dwie sprawy, mieć blisko do miasta a jednocześnie nie mieć tego miastowego zgiełku, a to przecież bardzo ważne, bo dlatego najczęściej nie chce nikt w mieście mieszkać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
danat
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Czw Cze 25, 2015 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem typowym mieszczuchem, a życie na wiosce kojarzy mi się z plotkowaniem sąsiadów i takim... ograniczeniem. Wiem, że może jest to błędne, ale ludzie na wioskach żyją trochę inaczej i chyba bym się nie potrafił odnaleźć w tej rzeczywistości, męczyłbym się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beatrycze
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pią Cze 26, 2015 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli miałam bym do wyboru duży dom na wsi, a małe mieszkanie w mieście, to zdecydowanie wybrałabym to pierwsze. Wychowałam się na wsi i drażniło mnie tam wszystko, ale w momencie przeprowadzenia się do miasta (dodatkowo do małego mieszkania) zatęskniłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bigler
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Sob Cze 27, 2015 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, najczęściej docenia się to co wcześniej nie doceniało w momencie utraty. Ja, jeśli finanse na to by pozwalały - wybrałbym zawsze dom niż mieszkanie. Dom to jednak jakby nie patrzeć wolność i przestrzeń, a mieszkanie to zdecydowanie jest inna bajka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 6 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy