FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
dom na wsi czy w mieście
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka_212
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Nie Sie 09, 2015 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybieram mieszkanie w mieście. Mam dostęp do wszystkiego, każdej rozrywki jaka tylko istnieję. Mogę pójść do kina, teatru, biblioteki na basen i do muzeum. Co mnie na wiosce czeka ? Nic tylko praca i to całoroczna..Jeśli ktoś ma gospodarstwo to tylko musi zasuwać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
emilka_212
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Nie Sie 09, 2015 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A i najważniejsze - w mieście może są spaliny i ten zapach od samochodów ale to w dużej metropolii są na pewno większe perspektywy. Możemy rozwijać swoje umiejętności pod wieloma względami. Na wiosce nie mamy takich usług jak przykładowe siłownie czy kluby fitness..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dariaw
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sty 2014
Posty: 134

PostWysłany: Pon Sie 10, 2015 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jednak jestem za domem w mieście, więcej możliwości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
seffr
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Sie 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pon Sie 10, 2015 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na wsi tez możesz mieć więcej możliwości tylko trzeba chcieć. Ja marze o swoim domku na wsi o cichym dużym domku gdzie będę mogł sobie spokojnie odpocząć bez żadnego hałasu dla mnie mieszkanie w mieście to jest tragiczna mordęga gdzie tylko człowiek się męczy i nic więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jemenik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Sie 2015
Posty: 5

PostWysłany: Sro Sie 12, 2015 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wychowałem się na wsi i tutaj zostanę tutaj ma spokój cisze zero ruchu jaki jest na mieście wole mieć spokój od tych betonowych dżungli wystarczy że pracuję w mieście to już mnie cholernie dołuje ta szarość zero jakiejś roślinności więc chyba wieś u mnie wygrywa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marina88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 5

PostWysłany: Sob Lis 14, 2015 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie zmienić swoje dotychczasowe życie i odpocząć od codziennego pośpiechu i miastowego zgiełku to warto zastanowić się nad zakupem nadmorskiej nieruchomości: apartamentu lub domku http://www.burco.pl Na początku byliśmy zdecydowani na wynajem apartamentu, ale teraz zastanawiamy się nad zakupem domku. Musimy dobrać do niego kredyt, jednak będzie więcej korzyści. Część możemy podnajmować lub wydzielić na biuro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dario36
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Lis 2015
Posty: 2

PostWysłany: Pon Lis 16, 2015 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mieszkam w mieście, ale miałem okazję pomieszkiwać na wsi położonej zaraz przy mieście - około 4 km do centrum i muszę przyznać, że grill na podwórku, samo podwórko to coś na czym teraz mi zależy i do czego chcę dążyć.
_________________
Skup Aut
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mint
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Paź 2015
Posty: 9

PostWysłany: Nie Lis 22, 2015 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarówno dom na wsi, jak i w mieście ma swoje uroki. Tylko nie zapomnij przed zakupem działki lub gotowego domu sprawdzić czy nie znajduje się na terenie zalewowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
armin
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Wrz 2015
Posty: 4

PostWysłany: Nie Lis 22, 2015 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mint, w jaki sposób mogę zdobyć taką informację? Twój post mnie zaciekawił. Możesz napisać coś więcej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mint
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Paź 2015
Posty: 9

PostWysłany: Nie Lis 22, 2015 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście Smile. To w zasadzie nic trudnego i każdy ma dostęp do tych informacji. Wystarczy komputer podłączony do internetu. Wchodzisz na stronę http://mapy.isok.gov.pl/imap/ i już. Możesz znaleźć teren, który interesuje Ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
armin
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Wrz 2015
Posty: 4

PostWysłany: Nie Lis 22, 2015 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Ciekawa strona, to dobrze, że takie mapy dostępne są dla każdego. Nie myślałam, że zdobycie tak istotnej informacji jest takie proste.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roksiklok
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lis 23, 2015 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dużo zależy od tego jak wygląda wasze życie, gdzie pracujecie, jak spędzacie czas wolny, co lubią robić wasze dzieci. Przez wiele lat dzieci trzeba dowozić na wszystkie dodatkowe zajęcia , na wsi nie ma dla nich zbyt wiele atrakcji a nie wsadzisz 6 latka samego do autobusu. My pracujemy dużo, nie mamy pomocy rodziny więc takie dojeżdżanie do miasta jest bardzo uciążliwe i nasz dom jest dla nas tylko sypialnią a cały dzień i tak jesteśmy w mieście. Dlatego coraz częściej myślimy o kupnie mieszkania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Laurenty
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lis 23, 2015 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy, czy ta wieś jest jakoś sensownie skomunikowana z miastem, jeśli chodzi na przykład o dojazd do pracy. Znam miejscowości pod Warszawą, które mają własną kolejkę, jeżdżącą do stolicy. Ona jako jedyna nie stoi nigdy w korkach, bo ma własny tor. Więc można nią dojechać do stolicy o wiele szybciej niż samochodem, nie tylko w godzinach szczytu. Najlepiej sprawdzić, jak te warianty rozkładają się cenowo. Na oko wieś powinna być tańsza, w mieście nieraz przepłacamy za dom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziulka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 105

PostWysłany: Sro Lis 25, 2015 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biorąc pod uwagę ekologie oraz zdrowie to zdecydowanie wieś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Czw Sty 28, 2016 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zalezy od tego gdzie ma się pracę Smile Właściwie jeśli mieszkamy na wsi, a codziennie musielibyśmy dojeżdzać do dużego miesta do pracy to jsest to meczace na dłuższą metę. Chociaz moja znajoma sobie chwali. Dodatkowo powiedziała, że dzięki pomocy http://odsniezaniewarszawa24.pl/ nie ma większych problemów z dojazdem do pracy zima Smile więc dużo zależy od konkretnych osób!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy