FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Domestos do wszystkiego?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
irmam1974
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Sty 2017
Posty: 5
Skąd: Clarksville

PostWysłany: Wto Sty 17, 2017 9:41 am    Temat postu: Domestos do wszystkiego? Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich! Ostatnio miałem bardzo nieprzyjemną rozmowę z moim partnerem. Stwierdził on, że powinniśmy łazienkę i toaletę myć wyłącznie domestosem - i chodzi mu o wszystko - kabinę prsznicową, kibelek, umywalki, baterię prysznicową itd. Stwierdził, że kupowanie środków przeznaczonych to mycia innych części łazienki niż sam kibelek to strata pieniędzy (chociaż nie mamy problemów finansowych). Na nic zdały się moje tłumaczenia, że domestos do mycia kibelka i kamienia jest zbyt silnie żrący żeby myć nim na przykład umwalkę w której codziennie myjemy ząbki! Poza tym zbyt intensywnie pachnie. Chciałem myć łazienkę np. mleczkiem Cif o przyjemnym zapachu, ale mój Paweł jest zbyt uparty! Zabronił mi kupować tego typu preparaty! Co o tym sądzicie? Czy powinienem posłuchać mojego faceta i myć wszystko Domestosem? A jeśli to ja mam rację, to jak przekonać tego uparciucha do zmiany zdania? Chcę uniknąc kłótni ale nie mam już siły, chyba po prostu zacznę robić tak jak on chce..
_________________
depilacja nóg bez podrażnień
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
marcelinia188
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2016
Posty: 97

PostWysłany: Sro Sty 18, 2017 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że Domestos jest dość skutecznym środkiem do czyszczenia w łazienkach oraz w toaletach.
_______________________
pudełko na biżuterię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
folik889
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Sty 2017
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sty 19, 2017 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie jeszcze ewentualnie dobry jest Cif


program do rozliczania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy