FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Domowe zapachy - jakie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Czw Lis 05, 2015 8:26 am    Temat postu: Domowe zapachy - jakie? Odpowiedz z cytatem

Chodzi mi o to, żeby w domu był zawsze ładny zapach. Podpowiedzcie co się sprawdzi najlepiej.
Czy kupować jakieś odświeżacze powietrza czy może jakieś świeczki, kadzidełka itp?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Czw Lis 05, 2015 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różnie można sobie z tym poradzić.
Odświeżacz powietrza na pewno będzie dobrym sposobem na przyjemny zapach zaraz po wejściu do domu. Natomiast na nastrojowy wieczór fajnie sprawdzą się zapachowe świeczki, jak np. te: http://zapachdomu.pl/kringle-candle
Są wykonane nieco inaczej niż te tradycyjne i z zastosowaniem soi. Może to byłaby dobra opcja dla ciebie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dnowaczek87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2015
Posty: 132

PostWysłany: Pią Lip 22, 2016 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wejdź sobie na towelsandmore.p. Tam mają wiele ciekawych rzeczy a w tym dyfuzory zapachowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Nie Gru 23, 2018 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żadne tam sztuczne, niezdrowe są, inwestujcie w naturalne olejki eteryczne i dobry dyfuzor. aromaterapia to fajna sprawa, działa!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 251

PostWysłany: Nie Gru 23, 2018 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do aromaterapii można dostać odpowiednie olejki, które będą najlepszym rozwiązaniem. Zwykłe, te najtańsze mogą mieć trochę "za ciężki" zapach. Tylko zadbaj też o eliminację tych mniej przyjaznych zapachów, bo to może tylko popsuć atmosferę w domu. Nawet olejki nie pomogą jak z kuchni będą dochodzić mniej przyjemne zapachy Wink Sama to długo przerabiałam. Teraz mam okap 0S-60S od Solgaz i jest dużo lepiej. Fajne w nim jest to, że sam wykrywa czy się gotuje czy nie, więc ja nie muszę już pamiętać by go włączyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monetka94
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sob Lis 23, 2019 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też wydaje mi się, że w takiej sytuacji najlepiej sprawdzą się olejki zapachowe. Jest bardzo bogaty wybór jeżeli chodzi zapachy, więc zdecydowanie będziesz mogła wybrać taki, który najbardziej przypadnie wam do gustu. Olejki nie tylko pozwolą cieszyć się fajnym aromatem rozchodzącym się po całym domu, ale również wpłyną pozytywnie na wasz nastrój. Nie ma bowiem nic lepszego, co podziałałoby tak na wasz odpoczynek i relaks.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 311

PostWysłany: Nie Maj 24, 2020 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, w zupełności zgadzam się z wypowiedzią powyżej. Ja zupełnie niedawno zaczęłam interesować się aromaterapią. Dopiero teraz odkryłam, jak pozytywny wpływ mogą mieć olejki na nasz organizm. To, że dają bardzo przyjemną woń w pomieszczeniu to jedno, Oprócz tego dzięki nim człowiek może się odprężyć, odstresować i wprowadzić w dobry nastrój. Sporo na ten temat przeczytałam na tej stronie https://ih.katowice.pl/zdrowie/aromaterapia-w-domu-jaki-olejek-wybrac/ . Warto sobie zajrzeć w wolnej chwili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
promyk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lut 2018
Posty: 177

PostWysłany: Pon Maj 25, 2020 5:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olejki eteryczne to skoncentrowane, płynne i ulatniające się cząsteczki pozyskiwane z roślin poprzez delikatną destylację i właśnie to jest przyczyną, dla której ich działanie jest o wiele szybsze i skuteczniejsze niż działanie ziół. W sklepie https://olejkowysklep.pl znajdziecie wiele olejków eterycznych z różnych rodzajów roślin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adda4
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 216

PostWysłany: Wto Lip 07, 2020 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie przepadam jak zapachy z kuchni mieszają się w całym domu, szczególnie jak sie coś intensywnego zapachowo gotuje, mam dobry okap więc problem rozwiązany, wybralam electrolux hob2hood, sam sie włacza jak się coś gotuje i dobrze pochłania zapachy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 584

PostWysłany: Czw Paź 22, 2020 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam świece i olejki zapachowe. Świece najczęściej kupuję w szkle. A jeśli chodzi o olejki to takie https://galeriadecor.pl/kominek-zapachowy kominki się sprawdzają przy ich podgrzewaniu. Obie opcje wą moim zdaniem bardzo dobre. Jeśli chodzi o konkretne zapachy to co kto lubi, ja lubię wanilię i jaśmin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tika
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 13 Wrz 2012
Posty: 25
Skąd: Wawa

PostWysłany: Pon Lis 09, 2020 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooo ja też uwielbiam świece! Nie dość, że dają przyjemny zapach, to do tego tworzą atmosferę Very Happy Nie wyobrażam sobie swojego domu, bez świec zapachowych. Teraz postawiłam na te naturalne, bez szkodliwych substancji, bo szkoda zdrowia Wink A jeśli miałabym coś polecać to zdecydowanie dobrym wyborem będą The candle świece Mój ulubiony zapach świecy to aromat miodu z paczulą, sandałowcem i wanilią. Mega!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dolny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 141

PostWysłany: Pią Kwi 23, 2021 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już mowa o zapachach w domu to sama przekonałam się, że warto jest kupić może jakieś odświeżacz powietrza patyczki bo jednak taki odświeżacz bardzo fajnie się prezentuje dlatego też jeśli chodzi o mnie to warto w takiego typu odświeżacze zainwestować. A że w internecie można dużo łatwiej takiego typu odświeżacze zakupić więc ja mam zamiar tam właśnie takie odświeżacze zakupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Sro Maj 12, 2021 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego jeżeli chcecie żeby w mieszkaniu pachniało po prostu lepiej to warto rozważyć świece zapachowe, które naprawdę mogą skutecznie go poprawić. Sama z resztą jestem dużą fanką takich rozwiązań i w zapasie jest kilka różnych wersji o moich ulubionych nutach zapachowych. Co do samego wyboru wybrałam sobie na przykład w Cocowick "Świeca sojowa Miłość w łupinie kokosa" o zapachu słodkiej róży z egzotycznymi owocami. No co tutaj dużo pisać, to genialne połączenie trzeba poczuć. Zajrzyj na https://cocowick.pl/ gdzie je znajdziesz w naprawdę niezłych cenach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malwina503
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Paź 2021
Posty: 6

PostWysłany: Sob Paź 23, 2021 6:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w mieszkaniu najlepiej sprawdzają się naturalne dyfuzory zapachowe, coś w stylu tego https://verofornature.pl/kategoria-produktu/dyfuzory-zapachowe/ - prosty skład, bez konserwantów i substancji chemicznych. Bardzo polecam, warto zaznaczyć, że jest bezpieczne dla kobiet w ciąży i po ciąży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy