FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Drukarka.
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TrenerT
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 14

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 8:04 pm    Temat postu: Drukarka. Odpowiedz z cytatem

Chcę zmienić drukarkę, bo moja już ledwo działa. Teraz szukam na różnych stronach drukarkę, ale dla mnie nie ma różnicy...wszystko jedno, ponieważ nie rozumiem w parametrach w ogóle nic... Ważne jest żeby drukować zdjęcia wysokiej jakości. Jaka jest dobra w tym celu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 805

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 8:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kiedy wybierzesz odpowiednią drukarkę do użytku prywatnego, jak i do biura w firmie to polecam Ci odwiedzić sklep https://dobretonery.pl/ gdzie kupujemy zamienniki i czasami oryginały tuszy, tonerów oraz części zamiennych dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się wysoką jakością oraz wydajnością w druku nie wydając dużo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cooli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Sie 2015
Posty: 125

PostWysłany: Nie Wrz 01, 2019 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo zależy od budżetu, myślę, że za 1000 złotych można kupić już dobrej jakości drukarkę. Ja mam epsona z promocji cashback, dobra opcja, wypełnia się formularz na stronie i trzeba dołączyć paragon. Na tej podstawie producent zwraca pieniądze.Na stronie https://www.epson.pl/zwrot można sobie sprawdzić, które modele są w promocji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
terenia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2018
Posty: 423

PostWysłany: Pon Paź 21, 2019 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie też drukarki Epson są bardzo dobrymi drukarkami. Sama mam i sprawdzają się rewelacyjnie. Jestem bardzo zadowolona z niej bo drukuje mi model L365 w kolorze i czerni, a do tego ma skaner.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
termia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 224

PostWysłany: Pon Paź 21, 2019 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie co mają w Media Expert, bo udało mi się jakiś czas temu ogarnąć fajne HP za niecałe 300 złotych. Działa na co dzień w biurze, normalne ilości i póki co bez zastrzeżeń. Tutaj masz ich gazetkę https://www.gazetkonosz.pl/mediaexpert/ to możesz też porównać z innymi dostępnymi modelami. I przynajmniej wiesz jaki mniej więcej budżet musisz przygotować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WojtekK
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lip 2019
Posty: 60

PostWysłany: Pią Paź 25, 2019 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, mam pytanie dotyczące drukarek. Jaka jest różnica między oryginalnym tuszem, a tańszym zamiennikiem? Wczoraj kupiłem sobie drukarkę i tak sobie myślę, czy da się jakoś jeszcze zaoszczędzić na drukowaniu. Dużo stron dotyczących drukarek odwiedziłem . Jednak chciałbym poradzić się kogoś doświadczonego. Wiecie może też gdzie znajdę: porządne tonery. Rozważałem tą strone: https://www.dodrukarki.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bulkowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 137

PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja używam activejetów, bardzo dobrze się na nich drukuje, są wydajne i nie odstają jakościowo od oryginałów, a można sporo oszczędzić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basiq
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 177

PostWysłany: Pią Lis 01, 2019 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Celuj w jakieś modele laserowe. To teraz podstawa Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adda4
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 217

PostWysłany: Sro Lis 06, 2019 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

laserówki na pewno są bardziej opłacalne i wydajne w drukowaniu i też problemu z zamiennikami nie ma, łatwo kupić, nawet do nowszych modeli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omari50
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Gru 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Gru 05, 2019 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czym się różnią tonery do drukarek od takich normalnych tuszy? Znalazłam taką stronę z nimi https://www.magusz.com.pl/category/tonery-do-drukarek i zastanawiam się, czy do takiej normalnej drukarki też się one nadają? Będę wdzięczna za informację Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bulkowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 137

PostWysłany: Sob Gru 07, 2019 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tonery są do drukarek laserowych, tusze do atramentówek, to główna różnica. Jak chcesz drukować tanio i dobrze to wypróbuj activejet zamienniki, nie różnią sie od oryginałów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Nie Gru 08, 2019 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do dobrej jakości sprzętów w rozsądnych cenach to popatrzcie sobie co mają w tym sklepie internetowym https://offishop.pl/drukarki Mają bardzo dobre oferty i naprawdę fajne ceny. My u nich się zaopatrujemy (kupujemy tu też tonery - są oryginalne i zamienniki) i jesteśmy zadowoleni z tej firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paul60
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Gru 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Gru 08, 2019 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam każdy model EPSON. Łatwa w obsłudze, bezawaryjna i tanie tusze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Basiula18
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Gru 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie Gru 08, 2019 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy jak dużo chcesz takich zdjęć drukować. Jeżeli tylko od czasu do czasu to wystarczy najtańsza atramentowa, a jeżeli więcej i masz odpowiedni fundusz to oczywiście laserowa. Niezależnie od typu warto wybrać taką drukarkę, gdzie można samemu uzupełniać materiały eksploatacyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 805

PostWysłany: Sro Sty 01, 2020 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do drukarki na pewno będziecie potrzebowali dobrej jakości zamienników m.in tuszy, tonerów, bębnów, czy również artykułów biurowych to koniecznie zwróćcie uwagę na https://dobretonery.pl/ gdzie można wszystko znaleźć i to praktycznie do każdego sprzętu występującego na rynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy