FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Drzwi od ODB Kielce

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tymon.85
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Cze 2020
Posty: 1

PostWysłany: Wto Cze 02, 2020 6:48 am    Temat postu: Drzwi od ODB Kielce Odpowiedz z cytatem

Witam!

Ostatnio w moim domu wymieniałem drzwi wejściowe. Mieszkam w Kielcach dlatego potrzebowałem firmy, która wykonuje usługi na terenie tego miasta. Potrzebowałem solidnych drzwi, które przede wszystkim będą bezpieczne i będą miały dobry system antywłamaniowy. Przeszukując oferty natrafiłem na firmę ODB Kielce i nie żałuję, że to właśnie im zleciłem wymianę drzwi. Zdecydowałem się na drzwi firmy Porta, które zostały mi doradzone. Jestem już 2 tygodnie po wymianie drzwi i działają nienagannie, spełniają swoją funkcję oraz super dopełniają zewnętrzny wygląd domu. Krótki czas oczekiwania na drzwi oraz bezproblemowy montaż zdecydowaniwe zasługuje na polecanie tej firmy. Więc jeśli ktoś z Kielc akurat także musi wymienić drzwi w swoim domu z czystym sumieniem mogę polecić firmę ODB!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy