FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Drzwi?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marysia_domownik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 455

PostWysłany: Sro Lis 27, 2019 10:19 am    Temat postu: Drzwi? Odpowiedz z cytatem

Jakie drzwi wejściowe do mieszkania warto kupić i zamontować. Czy stalowe a może drewniane. Z tego, co wiem to na pewno warto wybierać pełne. Ale jaki stopień zabezpieczenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Pią Sty 31, 2020 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeśli chodzi o wybór dobrej jakości drzwi oraz okien do swojego domu to warto skontaktować się z profesjonalną obsługą która pomoże Wam w podjęciu najlepszej decyzji zakupowej i jednocześnie może zająć się wykonaniem montażu. W mojej opinii idealnym przykładem jest w Poznaniu firma Domega z którymi mieliśmy okazję pracować i wszystko zostało wykonane zgodnie z założeniami oraz ustalonym czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
littel.casey
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Lut 2020
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sob Lut 01, 2020 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się właśnie nad odpowiednim wyborem, sprawdzałam drzwi aluminiowe cenę https://www.talmet.pl/rodzaje-produktow/drzwi-zewnetrzne.html, podoba mi się ich wygląd i myślałam nad zamówieniem. Można do nich zamontować na przykład elektrozaczep, zamek listwowy czy samozamykacz. Dodatkowym plusem jest też szeroka gama kolorystyczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
andy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Czw Lut 27, 2020 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba każdy poleci drzwi antywłamaniowe. Patrz też oczywiście na materiał, tak by był wytrzymały i ładnie się te drzwi także prezentowały. Pomyśl też na zapas o dorobieniu kluczy, jak coś to ślusarz warszawa oferuje swoje usługi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Sob Lut 29, 2020 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie zobacz sobie proszę na ofertę Bram Serwis jak szukasz porządnych drzwi do domu http://www.bram-serwis.pl/pl/oferta/drzwi-do-domu . Oferta skierowana do osób prywatnych ale także do firm. Mają w ofercie przeróżne drzwi, ciężko znaleźć inną firmę z aż takim wyborem. Mam tu na myśli drzwi zewnętrzne, wejściowe wewnętrzne, antywłamaniowe, akustyczne, energooszczędne, przeciwpożarowe, dymoszczelne, dwuskrzydłowe oraz drzwi z doświetlami bocznymi. Drzwi stalowe, aluminiowe, całoszklane. Sprawdzonych producentów. Śmiało można zamawiać, na pewno jakość i wygląd pozytywnie zaskoczy. Ceny całkiem możliwe, że również.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1172

PostWysłany: Sro Mar 04, 2020 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o drzwi wejściowe to moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem będą drzwi zewnętrzne stalowe. Takie drzwi znajdziecie na stronie salonu Projekt Plus: https://www.projektplus.com.pl/drzwi/drzwi-zewnetrzne/stalowe/. Salon ten oferuje także montaż drzwi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2020 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteście na etapie zakupu drzwi lub okien to musicie również rozejrzeć się za akcesoriami do nich. Ja osobiście polecam wam zapoznać się z ofertą firmy https://www.bufab.com/pl/produkty/produkty-specjalne/akcesoria-do-drzwi-i-okien Oni mają szeroki wybór akcesoriów w całkiem niezłych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirabelka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Mar 2017
Posty: 61
Skąd: Polska

PostWysłany: Nie Kwi 19, 2020 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najróżniejsze rodzaje drzwi,zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz ma w swojej ofercie firma Ekoplast https://ekoplast-group.com/pl/drzwi-do-domu/
Jest to wszystkim doskonale znany producent okien PCV,rolet ,żaluzji,który proponuje drzwi do wszelkiego typu budynków renomowanych producentów takich jak Gerda czy Delta.
Ich drzwi są solidne,wytrzymałe,eleganckie,na pewno przypadną wam do gustu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2020 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie solidnych drzwi to mogę wam doradzić firmę http://husdor.pl/ z Łodzi. Czeka was tam profesjonalne doradztwo, darmowy pomiar i wycena a także sprawny montaż, także gwarantuję, że firma wam się spodoba. Tym bardziej że z cenami nie szaleją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 754

PostWysłany: Sob Mar 27, 2021 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

littel.casey napisał:
Zastanawiam się właśnie nad odpowiednim wyborem, sprawdzałam drzwi aluminiowe cenę , podoba mi się ich wygląd i myślałam nad zamówieniem. Można do nich zamontować na przykład elektrozaczep, zamek listwowy czy samozamykacz. Dodatkowym plusem jest też szeroka gama kolorystyczna.


Zamek raczej łatwo dokupisz w sieci w odpowiednich sklepach np. https://simteq.pl/do/cat/3141/PVC Więc z tym nie ma problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leif51
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Mar 2021
Posty: 8
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Mar 28, 2021 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lite drewno jest najsolidniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1370

PostWysłany: Sro Mar 31, 2021 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli decydujecie się na drzwi przesuwne, to nie zapominajcie, że potrzebne będą Wam szyny do drzwi przesuwnych . Wiele osób niestety podczas zakupów o tym zapomina i później drugi raz trzeba robić zakupy, dlatego pamiętajcie o nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dolny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 141

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2021 6:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro mowa o drzwiach to sama zastanawiam się nad tym jakiego rodzaju takie drzwi wewnętrzne opłaca się kupić. Bo jednak każdy woli z czegoś innego takie drzwi wykonane. A że ja zdecydowanie wolę sosnowe to szukałam właśnie takich. I między innymi tutaj https://vrata.pl/k/drzwi-wewnetrzne/drzwi-sosnowe/ znalazłam dokładnie takie drzwi o jakie mi chodziło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 836

PostWysłany: Pią Kwi 09, 2021 7:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli bierzecie pod uwagę drzwi drewniane to śmiało mogę polecić producenta KRIS DRZWI Smile U nich zamówicie super drzwi drewniane, wykonane z dobrego gatunku dębu czy sosny. Bardzo sprawna realizacja zamówień, czysty montaż, bezproblemowy kontakt z właścicielem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2021 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie odpowiadają w 100% drzwi aluminiowe. Estetyka, parametry i jakość. Zamawiałem w Aluhaus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy