FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Duża działka, duży dom, problem z wyborem projektu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piotrek80
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 2

PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 11:19 pm    Temat postu: Duża działka, duży dom, problem z wyborem projektu Odpowiedz z cytatem

Witam, mam dużą działkę na której chciałbym postawić okazały dom. W sieci znalazłem całkiem interesujące projekty dużych domów . Jednak nie jestem do końca przekonany, najbardziej spodobał mi się projekt Hortensja Atu, co o nim myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Jaco
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Gru 2011
Posty: 5

PostWysłany: Wto Gru 27, 2011 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, nikt z nas nie będzie w nim mieszkał więc zbytnio opinie wiążące nie będą, buduj taki projekt, który Ci się najbardziej podoba. Najważniejsze, żebyś Ty był zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotrek80
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 2

PostWysłany: Sro Gru 28, 2011 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie racja, chociaż ja jednak wolę zasięgnąć jak najszerszej opinii, zwłaszcza w sprawach kluczowych. Tak czy siak, dzięki za odpowiedź. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BADA
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 47
Skąd: Mazowsze

PostWysłany: Sro Sty 16, 2013 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupno gotowego projektu domu ma wiele zalet.
Jest znacznie tańszy od zamówionego indywidualnie.
Najczęściej projekt jest lepiej dopracowany.
Wiemy od razu dokładnie co kupujemy.
Możemy dokonać w nim również wiele indywidualnych zmian co sprawia, że będzie on naprawdę nasz.
Jako biuro nieruchomości polecamy aby kupujący działki wcześniej przejrzeli takie projekty aby nie było potem problemu, że kształt działki uniemożliwia wybudowanie na niej domu naszych marzeń.
_________________
Pozdrawiam,
Janusz
licencjonowany pośrednik nieruchomości
Doradca kredytowy
www.bada-nieruchomosci.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
olkas
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2013
Posty: 4

PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, chyba nie możemy Ci pomóc. Nie wiemy nawet, jak wygląda okolica.

A ja jestem np. zdania, że poza wyborem dostosowanym do własnych preferencji, warto też zwrócić uwagę na to, czy dom będzie pasował do okolicy. Sama nie chciałabym, żeby moj dom jakoś bardzo wyróżniał się na tle innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Sro Mar 20, 2013 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem za tym, by na dużej działce nie stawiać równie wielkiego domu, bo kto to potem będzie ogrzewać, sprzątać...? Wink Ja mam dom średniej wielkości, a za to mamy ogromny ogród podzielony na różne sektory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2013 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze, żeby Tobie i Twojej rodzinie odpowiadał. Ja osobiście wybrałabym coś mniejszego, chociażby ze względu na fakt, że będziesz musiał zająć się później tym olbrzymim ogrodem. Ale pocieszę Cię - masz tu link do sklepu ze sprzętami do dbania o ogród Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mocnakawa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 435
Skąd: Polska

PostWysłany: Pon Lip 01, 2013 2:56 pm    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Ja chyba też wolałabym mały dom - no ale ja nie mam wielkiej rodziny, więc trudno się dziwić. Ogólnie każdy powinien takie projekty domów wybierać, jakie pasują jego potrzebom i nie oglądać się na innych.
Mnie sie podobają mały domy autorstwa Dominanty (np Rusałka: http://www.dominanta.pl/oferta/rusalka.html) no ale to nie znaczy, że duże domu sa złe - jak kogoś stać na utrzymanie i zakup, to czemu nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
baba
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2013
Posty: 96

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamów sobie darmowy katalog domów z DobreDomy.pl i popatrz na projekty domów parterowych, takie są najlepsze na dużej działce. W tej pracowni projektowej w razie czego robią też przeróbki projektów. Dobrze jest się oprzeć na gotowym projekcie i ew, go dopasowywać, bo tak naprawdę, mało kto ma taką wyobraźnię przestrzenną, żeby sobie samemu wymyślić dom i taki projekt zamówić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasiek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 4

PostWysłany: Pon Sie 12, 2013 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też jestem zdania, że powinieneś wybrać taki dom który będzie odpowiadał Tobie i twojej rodzinie. Ale jeżeli chodzi o ten projekt Hortensja Atu - mnie bardzo się podoba:)
_________________
Ogrody zimowe - oferta producenta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotrms
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Paź 2023
Posty: 1

PostWysłany: Pią Paź 13, 2023 4:58 am    Temat postu: Działki ważne informacje Odpowiedz z cytatem

Witam, znalazłem bardzo ciekawy blog o nieruchomościach, wiele ciekawych informacji jak sprawdzić działkę budowlaną. Jestem bardzo ciekawy waszych opinii, dajcie znać w komentarzach
_________________
Ciekawy blog o nieruchomościach, cenne informacje na temat działek, mieszkań, domów, biur nieruchomości, sprzedaży nieruchomości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy