FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Duży dom ma więcej zalet?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
baba
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2013
Posty: 96

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 1:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duży to fajna rzecz, ale pod warunkiem, że stać nas na jego utrzymania. Taki dom wymaga więcej energii, więcej konserwacji, więcej ogrzewania. Myślę, że zanim się zdecydujesz na konkretny projekt domu przedyskutuj z projektantami swój styl życia członków Twojej rodziny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
pirat
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 11 Wrz 2016
Posty: 15

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 11:00 am    Temat postu: Dom i budowa Odpowiedz z cytatem

Im większy dom, to jednak naturalna konsekwencja, że tym więcej obowiązków z nim związanych. Ja wybrałam mieszkanie w domu, z mężem wybraliśmy dom z rynku wtórnego. Zadecydowało o tym kilka względów, na pewno taki, że domy już gotowe są po prostu tańsze. Z kolei dom budowany od nowa wymagałby zatrudnienia ekipy budowlanej, wielu nadmiarowych obowiązków na które nie mieliśmy ani czasu an ochoty. Jeśli mogę coś jeszcze poradzić, to zanim podejmiecie decyzję o budowie, to warto sprawdzić jakość gruntu przydomowego, chociażby za pomocą takiego sprzętu - https://www.plyta-dynamiczna.pl/plyta-dynamiczna/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli lubisz duże przestrzenie to duży dom jest dla Ciebie. Ja nie czułabym się w takim domu. Wolę małe urokliwe domki na dużej działce by mieć ogród i móc cieszyć się urokliwymi chwilami tam spędzanymi. Najbardziej chciałabym zamieszkać w domu drewnianym z bala http://www.naturekodom.pl/, które są bardzo urokliwe i klimatyczne. Pasują one do mej wizji mieszkania na wsi z pięknym ogrodem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
baba
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2013
Posty: 96

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 1:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bym też chciała mieć duży dom, nawet znalazłam ciekawy projekt z MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/uroczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duży dom to przede wszystkim znacznie większy komfort. Zarówno powiększenie domu o piwnicę, jak i strych może dodać nam sporo plusów, jak na przykład miejsce na dodatkowe graty. Ja zdecydowałem się na zbudowanie strychu, choć z czasem okazało się, iż największy kłopot będzie stanowić znalezienie odpowiednich schodów strychowych. Znajomy polecił mi ofertę hurtownii Ambit http://www.ambit.gda.pl , która to zaopatrzyła mnie w segmentowe składane schody Fakro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darkneska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 130

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2018 7:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno powiedzieć czy akurat dom ma więcej zalet bo to zależy od tego co nam lepiej pasuje. Ja wolę mieszkanie bo nie wymaga wielkiego zachodu, przychodzisz na gotowe, nie musisz zajmować się ogrodem no i jest tańsze w utrzymaniu a jeśli chodzi o zieleń jeśli wybierzesz mieszkania na osiedlu Oaza Wilanów to masz jej wokół bardzo dużo, moim zdaniem wystarczy i nie trzeba mieć własnego ogrodu żeby z zieleni korzystać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy