FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Eco Partner producent i wykonawca instalacji grzewczej

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2018 2:36 pm    Temat postu: Eco Partner producent i wykonawca instalacji grzewczej Odpowiedz z cytatem

Poszukuje osób, które mają ogrzewanie na podczerwień wykonane właśnie przez tą firmę. Jestem ciekawa ich produktu, opinii na ich temat jak i jego użytkowania - podzielcie się opiniami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Mariola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2016
Posty: 93

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2018 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma ta wykonywała ogrzewanie w pensjonacie u mojej znajomej. Byłam tam nawet w chwili wykonywania przez nich prac. Działali sprawnie i etapowo. . Efektu końcowego nie widziałam. Znajoma bardzo ich chwaliła za terminowość jak również możliwość dostosowania paneli pod wymiar do danego pomieszczenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sonia35
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 12

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2018 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się,że ta sama firma instalowała tego typu ogrzewanie u znajomego w firme.Kolega był bardzo zadowolony z ich usług,a panele prezentują sie zupełnie inaczej niż tradycyjne kaloryfery.Doskonale wpasowały się w nowoczesny wystrójSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 251

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2018 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie producenta znajdziesz rachunki z istniejących instalacji ogrzewania. Możesz sobie porównać zużycie prądu z Twoim aktualnym cennikiem i porównać czy to wyjdzie drogo, czy tanio. Moim zdaniem ogrzewanie Eco Partner jest bardzo fajne. No i sporo ułatwia aranżacje wnętrza a nie jak w przypadku tradycyjnych grzejników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SylwiaN
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 170

PostWysłany: Sob Kwi 28, 2018 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veroniqe90 napisał:
Na stronie producenta znajdziesz rachunki z istniejących instalacji ogrzewania. Możesz sobie porównać zużycie prądu z Twoim aktualnym cennikiem i porównać czy to wyjdzie drogo, czy tanio. Moim zdaniem ogrzewanie Eco Partner jest bardzo fajne. No i sporo ułatwia aranżacje wnętrza a nie jak w przypadku tradycyjnych grzejników.

Ciekawe że firma chwali się takimi rachunkami. Nawet jak nie są aktualne to zawsze pokazują realne zużycie, a koszty to każdy może sam policzyć patrząc na aktualne rachunki. Ogrzewanie elektryczne ma taką zaletę, że właściwie nie ma strat ciepła (uciekanie ciepła "w komin" czy też stygnięcie wody w tradycyjnym systemie) i ma całkiem fajne sterowanie: włączamy - grzejemy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2018 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o takich wymiennikach ciepła http://www.bartoszwentylacja.com.pl/oferta/wymienniki-ciepla ? Nie wiem dokładnie, gdzie mam o to pytać, a mam z tym spory kłopot. Będę wdzięczna za każdą pomoc, ponieważ szukamy z mężem najlepszych rozwiązań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 251

PostWysłany: Wto Maj 01, 2018 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SylwiaN napisał:
Veroniqe90 napisał:
Na stronie producenta znajdziesz rachunki z istniejących instalacji ogrzewania. Możesz sobie porównać zużycie prądu z Twoim aktualnym cennikiem i porównać czy to wyjdzie drogo, czy tanio. Moim zdaniem ogrzewanie Eco Partner jest bardzo fajne. No i sporo ułatwia aranżacje wnętrza a nie jak w przypadku tradycyjnych grzejników.

Ciekawe że firma chwali się takimi rachunkami. Nawet jak nie są aktualne to zawsze pokazują realne zużycie, a koszty to każdy może sam policzyć patrząc na aktualne rachunki. Ogrzewanie elektryczne ma taką zaletę, że właściwie nie ma strat ciepła (uciekanie ciepła "w komin" czy też stygnięcie wody w tradycyjnym systemie) i ma całkiem fajne sterowanie: włączamy - grzejemy Wink

Dokładnie tak. Podoba mi się taka przejrzystość w podejściu do potencjalnego klienta. A w rozmowie z nimi można uzyskać jeszcze więcej interesujących faktów. Warto porozmawiać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem znacznie lepiej będzie jak zainstalujecie sobie pompę ciepła http://pcmklima.pl/pompa-powietrze-woda/ taka pompa jest bardzo wydajna ekologiczna i na dodatek jedną z najtańszych opcji ogrzewania domu. Warto przyjrzeć się ten instalacji bliżej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko koszt wykonania całej instalacji wodnej (np. podłogówka), koszt pompy ciepła itd. jest bardzo wysoki. Łączne kwoty wykonania wszystkiego przekraczają 50 tysięcy. A generowane oszczędności raczej nie sa tak duże, by cały system spłacił się w okresie jego gwarancji. Nie ma pewności, czy zdąży się spłacić przez okres swojej pracy. Takie panele wypadają dużo taniej, są dużo prostsze do montażu, regulacji i mało awaryjne. Moim zdaniem Eco Panel wypada tu bardziej korzystnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myslaw
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 3

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pompa ciepła jest tania w eksploatacji, co nie ulega wątpliwości, ale koszt samej instalacji jest na tyle wysoki, że nie zawsze się to opłaca. Te panele Eco Partner to też ciekawe rozwiązanie. Tanie w instalacji ale droższe w eksploatacji. Warto zawsze policzyć łączny koszt inwestycji i eksploatacji w okresie, powiedzmy, 20 lat i wtedy porównywać rozwiązania. Może się okazać, że sama pompa tak dobrze nie wypada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za Wasze podpowiedzi i opinie. Zdecydowałam i to własnie z z Eco Partner przeprowadzę remont instalacji grzewczej u swych rodziców. Dzięki tej inwestycji rodzice będą mieli ciepło w domu bez wykonywania ciężkich prac jak to było do tej pory przy tradycyjnym kotle CO. Gdy przedstawiłam rodzicom tą propozycję grzewczą bardzo im się spodobał również fakt, ze to polski producent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy